Kokoelma:

SVR Palpebral

  • SVR Topialyse Eyelid Cream 15 ml
    -35%

    SVR Topialyse Palpebral -voide 15 ml

    Normaalihinta €15,40 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €23,66
    Säästät: -€8,26
    1,03 € / 1ud
  • SVR Palpebral By Topialyse Mascara Protect 9 ml
    -25%

    SVR Palpebral By Topialyse Mascara Protect 9 ml

    Normaalihinta €14,90 165,56 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,00
    165,56 € / 100ml
  • Svr Palpebral Baume, 30 ml
    -27%

    PALPEBRAL-voide 30 ml

    Normaalihinta €18,20 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€6,70
    60,67 € / 100ml
  • SVR Palpebral By Topialyse silmämeikinpoistoaine 125 ml
    -27%

    SVR Palpebral By Topialyse silmämeikinpoistoaine 125 ml

    Normaalihinta €10,90 8,72 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€4,00
    8,72 € / 100ml