Kokoelma:

Joint and bone supplements

  • V.Byotic Magnesium Bisglycinate 400 Mg, 120 tablets
    -13%

    V.Byotic Magnesiumbisglysinaatti 400 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€1,97
    0,11 € / 1ud
  • Trepatdiet No Dol Curcuma , 30 capsules
    -9%

    Trepatdiet No Dol Curcuma, 30 kapselia

    Normaalihinta €36,70 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €40,26
    Säästät: -€3,56
    1,22 € / 1ud
  • Tongil Pure State Flexi Collagen Reinforced, 275 grams
    -15%

    Tongil Estado Puro Flexi -tehostettu kollageeni, 275 g

    Normaalihinta €24,50 8,91 € / 100gr
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €28,77
    Säästät: -€4,27
    8,91 € / 100gr
  • Thermacare Adaptable 3 units
    -19%

    Thermacare Adaptable, 3 kpl

    Normaalihinta €8,70 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,70
    Säästät: -€2,00
    2,9 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 7 Magnesium Phosphate, 350 Tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 7 magnesiumfosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€2,33
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Shark Cartilage 870, 90 Capsules
    -5%

    Sotya Cartilago Tiburon 870, 90 kapselia

    Normaalihinta €6,60 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,35
    0,07 € / 1ud
  • Soria Natural Black Currant Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Mustaherukkauute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €10,75 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,75 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,20
    21,5 € / 100ml
  • Solgar Inositol 500mg, 50 Capsules
    -25%

    Solgar Inositol 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,56
    Säästät: -€4,86
    0,29 € / 1ud
  • Scientiffic Nutrition Endurance No-Cramp, 1 VIAL 60ml.
    -31%

    Scientiffic Nutrition Endurance No-Cramp, 1 pullo 60 ml.

    Normaalihinta €1,90 3,17 € / 100ml
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,75
    Säästät: -€0,85
    3,17 € / 100ml
  • Salus Saludynam , 250 ml
    -32%

    Salus Saludynam, 250 ml

    Normaalihinta €16,10 6,44 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €23,81
    Säästät: -€7,71
    6,44 € / 100ml
  • Prisma Premium Magnesium, 60 Capsules
    -31%

    Prisma Premium Magnesium, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,61
    Säästät: -€5,11
    0,19 € / 1ud
  • Prisma Natural Apitox Cream, 100 ml
    -13%

    Prisma Natural Apitox -voide, 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,40
    Säästät: -€2,10
    14,3 € / 1ud
  • Prim Paraffin White 400 gr x 2 units
    -11%

    Prim valkoista parafiinia 400 g x 2 kpl

    Normaalihinta €23,20 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€2,80
    5,8 € / 100gr
  • Pranarom Citronella Java Essential Oil, 10ml
    -26%

    Pranarom Java-sitronella-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €3,90 39,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,25
    Säästät: -€1,35
    39,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromalgic Spray Muscles and Joints, 75ml
    -37%

    Pranarom Aromalgic Spray Muscles and Joints, 75ml

    Normaalihinta €9,90
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€5,90
  • Pranarom Aromalgic Gel Cream, 100ml
    -31%

    Pranarom Aromalgic Gel Cream, 100ml

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €15,60
    Säästät: -€4,80
    10,8 € / 100ml
  • Polaris Potassium Citrate , 50 tablets
    -19%

    Polaris-kaliumcitraatti, 50 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€2,00
    0,17 € / 1ud
  • Plantis Turmeric 60 capsules
    -5%

    Plantis Kurkuma 60 kapselia

    Normaalihinta €19,90
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €20,95
    Säästät: -€1,05
  • Plantis Magnesium Chloride 100 tablets
    -26%

    Plantis Magnesiumkloridi 100 tablettia

    Normaalihinta €6,40
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,64
    Säästät: -€2,24
  • Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia
    -14%

    Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia

    Normaalihinta €21,17 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,17 Normaalihinta €24,59
    Säästät: -€3,42
    0,71 € / 1ud
  • Physiorelax Ultra Heat, 75 ml
    -13%

    Physiorelax Ultra Heat, 75 ml

    Normaalihinta €14,40 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€2,23
    19,2 € / 100ml
  • Physiorelax Polar, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Polar, 75 ml

    Normaalihinta €12,60 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€4,03
    16,8 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Forte Plus, 75 ml

    Normaalihinta €9,70 12,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€3,04
    12,93 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 250 ml
    -23%

    Physiorelax Forte Plus, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,19
    Säästät: -€5,89
    7,72 € / 100ml
  • Pascoe Basentabs Ph Balance , 100 tablets
    -13%

    Pascoe Basentabs Ph Balance, 100 tablettia

    Normaalihinta €17,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€2,69
    0,17 € / 1ud
  • Paracelsia 21 Arnica Gel , 200 ml
    -17%

    Paracelsia 21 Arnica-geeli, 200 ml

    Normaalihinta €36,30 18,15 € / 100ml
    Alennushinta €36,30 Normaalihinta €43,91
    Säästät: -€7,61
    18,15 € / 100ml
  • Ortis Flexicur, 2 X 15 Tablets
    -10%

    Ortis Flexicur, 2 x 15 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €29,32
    Säästät: -€3,02
    0,88 € / 1ud
  • Optim Curcuma , 45 capsules
    -21%

    Optim Curcuma, 45 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €34,62
    Säästät: -€7,12
    0,61 € / 1ud
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22%

    OPKO Artilane classic -jauhe 300 g

    Normaalihinta €22,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,89
    Säästät: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Obire Reishi + Shitake + Maitake , 90 capsules
    -41%

    Obire Reishi + Shitake + Maitake, 90 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €10,69
    Säästät: -€4,39
    0,07 € / 1ud