Kokoelma:

Joint and bone supplements

  • Lamberts Valerian 1600Mg. 60 Tablets
    -22%

    Lamberts Valeriana 1600 mg. 60 tablettia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€6,25
    0,38 € / 1ud
  • Lamberts Colladeen High Potency (Anthocyanidin Tablets) 60 Tabs
    -13%

    Lamberts Colladeen High Potency (antosyanidiinitabletit) 60 tablettia

    Normaalihinta €39,00 39,0 € / 1ud
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €45,05
    Säästät: -€6,05
    39,0 € / 1ud
  • Lamberts Cinnamon 2500Mg. 60 Tablets
    -25%

    Lamberts Kaneli 2500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €24,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €33,05
    Säästät: -€8,25
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts Acidofilus Extra 4 S/Milk 60 Capsules (Cooling)
    -26%

    Lamberts Acidophilus Extra 4 (maitoa sisältämätön) 60 kapselia (säilytetään jääkaapissa)

    Normaalihinta €23,80 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €32,15
    Säästät: -€8,35
    0,4 € / 1ud
  • Lamberts Calasorb Calcium Citrate 800Mg.60 Tablets
    -21%

    Lamberts Calasorb Kalsiumsitraatti 800 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €19,45
    Säästät: -€4,15
    0,26 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® , 30 tablets
    -21%

    Lamberts Osteoguard®, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€2,90
    10,9 € / 1ud
  • Lamberts Glucosamine & Phytodroitin Complex 120 Tablets
    -11%

    Lambertsin glukosamiini- ja phytodroitin-valmiste, 120 tablettia

    Normaalihinta €31,10 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €35,05
    Säästät: -€3,95
    0,26 € / 1ud
  • Drasanvi Labcatal Phosphorus 15 , ampoules 28x2ml
    -22%

    Drasanvi Labcatal Fosforo 15, ampullit 28 x 2 ml

    Normaalihinta €14,30 715,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,05
    715,0 € / 100ml
  • Leotron Vitality Magnesium, 54 tablets
    -55%

    Leotron Vitalidad Magnesium, 54 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €28,27
    Säästät: -€15,67
    0,23 € / 1ud
  • Lkn Regenerative Collagen 30Sbrs.
    -20%

    Lkn Regeneratiivinen kollageeni, 30 kapselia.

    Normaalihinta €37,30 37,3 € / 1ud
    Alennushinta €37,30 Normaalihinta €46,81
    Säästät: -€9,51
    37,3 € / 1ud
  • Marnys Gla Complex 60Pearls
    -5%

    Marnys Gla Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,02
    0,32 € / 1ud
  • Margan Deplus , 60 capsules
    -22%

    Margan Deplus, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,10 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €42,52
    Säästät: -€9,42
    0,55 € / 1ud
  • Mayla Pharma Bonflex Gel , 250 ml
    -39%

    Mayla Pharma Bonflex-geeli, 250 ml

    Normaalihinta €19,50 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €32,13
    Säästät: -€12,63
    7,8 € / 100ml
  • Marnys Osteohelp Complet 60 Capsules
    -25%

    Marnys Osteohelp Complet 60 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,52
    Säästät: -€4,92
    0,24 € / 1ud
  • Marnys Chondrohelp , 350 g
    -23%

    Marnys Condrohelp, 350 g

    Normaalihinta €35,80 10,23 € / 100gr
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €46,31
    Säästät: -€10,51
    10,23 € / 100gr
  • Mca Natural Products Silancol 1Litre
    -33%

    Mca Luonnontuotteet Silancol 1 litra

    Normaalihinta €33,40 3,34 € / 100ml
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €49,69
    Säästät: -€16,29
    3,34 € / 100ml
  • Mundo Natu Vitad3 4000 Ui, 120 Pearls
    -28%

    Mundo Natu Vitad3 4000 IU, 120 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,08
    Säästät: -€6,08
    0,13 € / 1ud
  • Mundo Natu Osteosan , 60 capsules
    -25%

    Mundo Natu Osteosan, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €29,06
    Säästät: -€7,36
    0,36 € / 1ud
  • Natysal Harpasul Forte, 40 Capsules
    -25%

    Natysal Harpasul Forte, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,19
    Säästät: -€5,69
    0,44 € / 1ud
  • Novadiet Circular 60 Capsules
    -36%

    Novadiet Circular 60 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€10,20
    0,3 € / 1ud
  • Nutrisport Artrinutril Collagen Orange Powder, 455 grams
    -19%

    Nutrisport Artrinutril Kollageeni, appelsiini, jauhe, 455 g

    Normaalihinta €39,00 8,57 € / 100gr
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€9,00
    8,57 € / 100gr
  • Nutilab Curcubos , 90 capsules
    -27%

    Nutilab Curcubos, 90 kapselia

    Normaalihinta €38,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €38,80 Normaalihinta €52,92
    Säästät: -€14,12
    0,43 € / 1ud
  • Omikron Triade 30Comp
    -38%

    Omikron Triade 30Comp

    Normaalihinta €16,20 16,2 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €26,13
    Säästät: -€9,93
    16,2 € / 1ud
  • Orthonat Magnemar Force , 90 capsules
    -25%

    Orthonat Magnemar Force, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,62
    Säästät: -€8,42
    0,28 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Osteo Granulate , 30 sachets
    -18%

    Orthomol-rakeet, 30 pussia

    Normaalihinta €46,30 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €56,38
    Säästät: -€10,08
    1,54 € / 1ud
  • Oseogen Oseogen -jauhe, 2 x 375 g
    -32%

    Oseogen Oseogen -jauhe, 2 x 375 g

    Normaalihinta €37,80 5,04 € / 100gr
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €55,50
    Säästät: -€17,70
    5,04 € / 100gr
  • Drasanvi Oseogen Balsamic Ointment , 200 ml
    -29%

    Drasanvi Oseogen balsaminen voide, 200 ml

    Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,55
    Säästät: -€7,05
    8,75 € / 100ml
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g
    -14%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g

    Normaalihinta €33,00 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,16
    Säästät: -€5,16
    5,5 € / 100gr
  • Planta Pol Cartipol Plus , 120 capsules
    -11%

    Pol Cartipol Plus -valmiste, 120 kapselia

    Normaalihinta €42,76 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €42,76 Normaalihinta €48,11
    Säästät: -€5,35
    0,36 € / 1ud
  • Planta Pol Collagen Magnesium Vita C , 120 tablets
    -21%

    Planta Pol -kollageeni, magnesium ja C-vitamiini, 120 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€3,03
    0,1 € / 1ud