Kokoelma:

Minerals and Trace Elements

  • Plantapol Omegapol (Fish Oil) 500Mg. 120 Capsules
    -10%

    Plantapol Omegapol (kalaöljy) 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €12,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€1,50
    0,11 € / 1ud
  • Plantapol Glutamine 720 90 Capsules
    -31%

    Plantapol Glutamiini 720, 90 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €28,82
    Säästät: -€9,02
    0,22 € / 1ud
  • Plantapol Magnesium+B2 With Leucine S/Orange 20Caps Efferves.
    -31%

    Plantapol Magnesium+B2, leusiinilla, ilman appelsiinimakua, 20 poretablettia.

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,60
    8,0 € / 1ud
  • Plantapol Vit-Min Complex 60 Tablets
    -27%

    Plantapol Vit-Min Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€5,49
    0,24 € / 1ud
  • Marnys Vitahelp Magnesium 375Mg. 60 Capsules
    -23%

    Marnys Vitahelp Magnesium 375 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,46
    Säästät: -€3,86
    0,21 € / 1ud
  • Marnys Cod Liver Oil 60Small Pearls
    -19%

    Marnys Tursanmaksaöljy 60 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€2,53
    0,19 € / 1ud
  • Marnys Germar Wheat Germ 150Strings
    -22%

    Marnys Germar Vehnänalkio 150 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €26,12
    Säästät: -€5,72
    0,14 € / 1ud
  • Plannatur Omega 3 1000Mg. 60Pearls
    -27%

    Plannatur Omega 3 1000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €29,81
    Säästät: -€8,11
    0,36 € / 1ud
  • Plannatur Omega 3 500Mg. 100Pearls
    -25%

    Plannatur Omega 3 500 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €14,49 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €14,49 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€4,91
    0,14 € / 1ud
  • Plannatur Krill 500Mg. 30Strips
    -28%

    Plannatur Krill 500 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €28,52
    Säästät: -€8,12
    0,68 € / 1ud
  • Integralia Marine Magnesium With Vit. B6 30 Capsules
    -28%

    Integralia Merimagnesium ja B6-vitamiini, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,50 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,44
    Säästät: -€4,94
    0,42 € / 1ud
  • Integralia Soy Lecithin 1200Mg. 90Pearls
    -35%

    Integralia Soijalesitiini 1200 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €10,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €16,82
    Säästät: -€5,92
    0,12 € / 1ud
  • Integralia L-Tyrosine 50 Capsules
    -41%

    Integralia L-tyrosiini 50 kapselia

    Normaalihinta €13,96 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €13,96 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€9,64
    0,28 € / 1ud
  • Integralia Chlorella 500Mg. 60 Tablets
    -36%

    Integralia Chlorella 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €9,20 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€5,20
    0,15 € / 1ud
  • Integralia Vitalina Plus Man 30 Capsules
    -29%

    Integralia Vitalina Plus Man 30 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €21,68
    Säästät: -€6,38
    0,51 € / 1ud
  • Integralia Brewer's Yeast 280 Tablets
    -45%

    Integralia - oluthiiva, 280 tablettia

    Normaalihinta €5,50 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €10,04
    Säästät: -€4,54
    0,02 € / 1ud
  • Integralia Moringa + Garcinia Plus 60 Capsules
    -36%

    Integralia Moringa + Garcinia Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €23,84
    Säästät: -€8,64
    0,25 € / 1ud
  • Integralia Skin Care Plus 30 Capsules
    -25%

    Integralia Skin Care Plus 30 kapselia

    Normaalihinta €17,08 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,08 Normaalihinta €22,89
    Säästät: -€5,81
    0,57 € / 1ud
  • Integralia Vitalina Plus Redux 60 Capsules
    -41%

    Integralia Vitalina Plus Redux 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €27,47
    Säästät: -€11,37
    0,27 € / 1ud
  • Integralia L-Methionine 30 Capsules
    -39%

    Integralia L-metioniini 30 kapselia

    Normaalihinta €10,26 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,26 Normaalihinta €16,82
    Säästät: -€6,56
    0,34 € / 1ud
  • Integralia Zinc Plus 60 Capsules
    -23%

    Integralia Zinc Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €9,99 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,99 Normaalihinta €13,01
    Säästät: -€3,02
    0,17 € / 1ud
  • Integralia Brewer's Yeast + Wheat Germ 280 Tablets
    -36%

    Integralia: Oluthiiva + vehnänalkio, 280 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€3,83
    0,02 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Block Prime 30 Tablets
    -39%

    Herbora Diet Prime Block Prime 30 tablettia

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €31,46
    Säästät: -€12,16
    0,64 € / 1ud
  • Polaris Cranberry 4500Mg. 100Comp.
    -7%

    Polaris Hapan vadelma 4500 mg, 100 tablettia.

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€1,22
    15,2 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.
    -14%

    Dietisa (Dielisa) Propolis 20 tablettia.

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,95
    6,0 € / 1ud
  • Bioserum Reguven Syrup 250Ml.
    -39%

    BioSérum Reguven -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €18,80 7,52 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €30,58
    Säästät: -€11,78
    7,52 € / 100ml
  • Bioserum Inmunomed 30Comp.
    -39%

    BioSérum Inmunomed 30 tablettia

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €21,96
    Säästät: -€8,46
    13,5 € / 1ud
  • Bioserum Denota 30Cap.
    -38%

    BioSérum Denota 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€9,30
    0,5 € / 1ud
  • Bioserum Nanobiotic 20Ml.
    -42%

    BioSérum Nanobiotic 20 ml.

    Normaalihinta €9,50 47,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€7,00
    47,5 € / 100ml
  • Nutergia Ergytonil 250Ml.
    -25%

    Nutergia Ergytonil 250 ml.

    Normaalihinta €20,30 8,12 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €27,14
    Säästät: -€6,84
    8,12 € / 100ml