Kokoelma:

Liquid contact lenses

  • Orravan Contact Lenses Single Solution for Contact Lenses 500 ml
    -27%

    Orravan Suentillas Yksitoiminen piilolinssien hoitoaine 500 ml

    Normaalihinta €4,10 0,82 € / 100ml
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,63
    Säästät: -€1,53
    0,82 € / 100ml
  • Orravan Contact Lens Unique Solution for Contact Lenses 250 ml
    -32%

    Orravan Suentillas Yksitoiminen piilolinssien hoitoaine 250 ml

    Normaalihinta €3,20 1,28 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€1,54
    1,28 € / 100ml
  • Orravan Contact Lenses Unique Solution for Contact Lenses 1 L
    -23%

    Orravan Suentillas Yksitoiminen piilolinssien hoitoaine 1 l

    Normaalihinta €5,10 0,51 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,52
    0,51 € / 100ml