Kokoelma:

Stangest Summer Protection and Hygiene

  • Stangest Piss-Can Spray, 200 ml
    -12%

    Stangest Piss-Can -suihkepullo, 200 ml

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,82
    Säästät: -€1,02
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 120 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €5,80 44,62 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican entsyymipasta 100 ml

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 100ml
  • Stangest Dentican Dental Kit (Toothbrush + Toothpaste)
    -10%

    Stangest Dentican hammashoitopaketti (hammasharja + hammastahna)

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,64
    Säästät: -€1,24
    11,4 € / 1ud
  • Stangest Denti'San 180 Gr
    -11%

    Stangest Denti’San 180 g

    Normaalihinta €20,50 11,39 € / 100gr
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,94
    Säästät: -€2,44
    11,39 € / 100gr
  • Stangest Can Bel 60 Ml
    -7%

    Stangest Can Bel 60 ml

    Normaalihinta €7,30 12,17 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,87
    Säästät: -€0,57
    12,17 € / 100ml
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 40 kpl

    Normaalihinta €4,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • Stangest Dentican Soluble 500 Ml
    -17%

    Stangest Dentican Soluble 500 ml

    Normaalihinta €14,10 28,2 € / 1kg
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€2,95
    28,2 € / 1kg
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet silmien puhdistusliuos 125 ml

    Normaalihinta €9,77 75,15 € / 1kg
    Alennushinta €9,77 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • Stangest Curtivet Plantar Lotion Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Curtivet jalkapohjan hoitovoide suihkeena, 125 ml

    Normaalihinta €10,70 8,56 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,27
    Säästät: -€0,57
    8,56 € / 100ml
  • Stangest Cicavet Healing Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Cicavet -haavanhoitospray 125 ml

    Normaalihinta €10,90 83,85 € / 1kg
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    83,85 € / 1kg
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet -suihke 125 ml

    Normaalihinta €11,00 84,62 € / 1kg
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,94
    Säästät: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 ml

    Normaalihinta €11,20 44,8 € / 1kg
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml
    -11%

    Stangest Cicavet -haavanhoitosuihke, 500 ml

    Normaalihinta €20,90
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,41
    Säästät: -€2,51
  • Stangest Dermovital Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest Dermovital -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,60 46,4 € / 1kg
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€0,61
    46,4 € / 1kg
  • Stangest Dermosel Shampoo 250 Ml
    -14%

    Stangest Dermosel-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €9,40 37,6 € / 1kg
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,89
    Säästät: -€1,49
    37,6 € / 1kg
  • Stangest M-Derm Shampoo 250 Ml
    -22%

    Stangest M-Derm -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €9,50 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,13
    Säästät: -€2,63
    3,8 € / 100ml