Kokoelma:

Stangest products

  • Stangest Heliovet Sun Spray SPF 50, 80 ml
    -13%

    Stangest Heliovet aurinkosuojaspray SPF 50, 80 ml

    Normaalihinta €14,70
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,25
  • Stangest Dermovital Drops Ω3 and Ω6 15 Ml
    -15%

    Stangest Dermovital Ω3- ja Ω6-tipat 15 ml

    Normaalihinta €8,60 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,51
    57,33 € / 100ml
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Dermovital Zinc 60 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Zinc 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€3,41
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 kapselia

    Normaalihinta €52,70
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €65,37
    Säästät: -€12,67
  • Stangest Heliovet Photoprotector SPF 50+, 50Ml
    -8%

    Stangest Heliovet aurinkovoide SPF 50+, 50 ml

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,11
    26,2 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Shampoo 250 Ml
    -19%

    Stangest Pulvex -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €6,40 2,56 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,49
    2,56 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Life Insect Repellent With Odour Absorber 500 Ml
    -10%

    Stangest Stanvet Life hyönteiskarkotin ja hajunpoistaja 500 ml

    Normaalihinta €11,70 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,25
    2,34 € / 100ml
  • Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml
    -10%

    Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€1,26
    7,93 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml
    -9%

    Stangest Pulvex hyönteiskarkotussuihke, 125 ml

    Normaalihinta €9,40 7,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,38
    Säästät: -€0,98
    7,52 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Collar
    -11%

    Stangest Pulvex -kaulapanta

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,60
    Säästät: -€0,70
    5,9 € / 1ud
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Stanvet Life -pipetit, 4 kpl

    Normaalihinta €17,60 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar
    -11%

    Stangest Stanvet Life -koiran karkotuspanta

    Normaalihinta €13,10 13,1 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,70
    Säästät: -€1,60
    13,1 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Cat Repellent Collar 37cm
    -11%

    Stangest Stanvet Life -kaulapanta, kissan karkotin, 37 cm

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,10
    Säästät: -€1,50
    11,6 € / 1ud