Kokoelma:

Stangest Mobility and Wellbeing

  • Stangest Cronicare Oil, 100 Ml
    -5%

    Stangest Cronicare Oil, 100 ml

    Normaalihinta €75,60 75,6 € / 100ml
    Alennushinta €75,60 Normaalihinta €79,58
    Säästät: -€3,98
    75,6 € / 100ml
  • Stangest Cronicare Oil, 30 Ml
    -18%

    Stangest Cronicare Oil, 30 ml

    Normaalihinta €23,80 79,33 € / 100ml
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €29,00
    Säästät: -€5,20
    79,33 € / 100ml
  • Stangest Cronicare, 60 Tablets
    -10%

    Stangest Cronicare, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,90 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €29,94
    Säästät: -€3,04
    0,45 € / 1ud
  • Stangest Senior Care, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Senior Care, 30 tablettia

    Normaalihinta €18,20 191,58 € / 1kg
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €20,32
    Säästät: -€2,12
    191,58 € / 1kg
  • Stangest Cronicare, 120 Tablets
    -15%

    Stangest Cronicare, 120 tablettia

    Normaalihinta €50,99 351,66 € / 1kg
    Alennushinta €50,99 Normaalihinta €60,13
    Säästät: -€9,14
    351,66 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg
    -6%

    Stangest Milkcan -maitojauhe, 2 kg

    Normaalihinta €44,90 22,45 € / 1kg
    Alennushinta €44,90 Normaalihinta €47,68
    Säästät: -€2,78
    22,45 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milkcan, 250Gr
    -5%

    Stangest Milkcan -maitojauhe, 250 g

    Normaalihinta €8,40 33,6 € / 1kg
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,44
    33,6 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g
    -8%

    Stangest-maitojauhe, Milkcan-purkki, 400 g

    Normaalihinta €16,70 41,75 € / 1kg
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €18,15
    Säästät: -€1,45
    41,75 € / 1kg
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 60 Tablets
    -9%

    Stangest Artivet Complex – suuret rodut, 60 tablettia

    Normaalihinta €43,20 43,2 € / 1ud
    Alennushinta €43,20 Normaalihinta €47,49
    Säästät: -€4,29
    43,2 € / 1ud
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 120 Tablets
    -6%

    Stangest Artivet Complex – suuret rodut, 120 tablettia

    Normaalihinta €69,50 69,5 € / 1ud
    Alennushinta €69,50 Normaalihinta €73,78
    Säästät: -€4,28
    69,5 € / 1ud
  • Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets
    -16%

    Stangest Kalsium/Fosfori suurille roduille, 120 tablettia

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€2,55
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Condrocare 30 tablettia

    Normaalihinta €32,30 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €34,14
    Säästät: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Chondrocare 90 Tablets
    -6%

    Stangest Condrocare 90 tablettia

    Normaalihinta €57,40 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €57,40 Normaalihinta €61,00
    Säästät: -€3,60
    0,64 € / 1ud
  • Stangest Malta Stanvet Dogs & Cats 100 Gr
    -18%

    Stangest Malta Stanvet Koirat ja kissat 100 g

    Normaalihinta €7,20 72,0 € / 1kg
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,82
    Säästät: -€1,62
    72,0 € / 1kg
  • Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets
    -5%

    Stangest Kalsium-fosfori 100 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Kalsium/Fosfori 500 tablettia

    Normaalihinta €17,40 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €21,41
    Säästät: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€2,91
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets
    -6%

    Stangest Condrocit Stanvet, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,69
    Säästät: -€1,59
    0,39 € / 1ud
  • Stangest Malta Omegas With Taurine 100 Gr, Cat Snack
    -5%

    Stangest Malta Omegas, tauriinilla, 100 g, kissanherkku

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,50
    9,5 € / 100gr
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 500 G
    -7%

    Stangest-maitojauhe, Milkcan, 500 g

    Normaalihinta €13,30 2,66 € / 100gr
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,36
    Säästät: -€1,06
    2,66 € / 100gr
  • Stangest Biotin B Complex 100 Tablets
    -17%

    Stangest Biotin B Complex 100 tablettia

    Normaalihinta €14,80 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€2,99
    0,15 € / 1ud
  • Stangest Espiruvet 250 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 250 tablettia

    Normaalihinta €18,60 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€0,98
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 300 Tablets
    -12%

    Stangest Biotin B Complex 300 tablettia

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €42,31
    Säästät: -€4,91
    37,4 € / 1ud
  • Stangest Espiruvet 750 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 750 tablettia

    Normaalihinta €49,30
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €51,89
    Säästät: -€2,59
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 kapselia

    Normaalihinta €52,70
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €65,37
    Säästät: -€12,67
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Vitavet Complex 60 Tablets
    -9%

    Stangest Vitavet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,35
    Säästät: -€0,65
    0,11 € / 1ud
  • Stangest Dermovital Drops Ω3 and Ω6 15 Ml
    -15%

    Stangest Dermovital Ω3- ja Ω6-tipat 15 ml

    Normaalihinta €8,60 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,51
    57,33 € / 100ml
  • Stangest Dermovital Zinc 60 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Zinc 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€3,41
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Artivet Complex 60 Tablets
    -11%

    Stangest Artivet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €31,16
    Säästät: -€3,36
    0,46 € / 1ud