Kokoelma:

Stangest Digestive and Immune Support

  • Stangest Hepa-T-Detox, Pack 2 x 60 Tablets
    -20%

    Stangest Hepa-T-Detox, 2 x 60 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €31,70 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €39,72
    Säästät: -€8,02
    0,26 € / 1ud
  • Stangest Hepa-T-Detox, Pack 3 x 60 Tablets
    -21%

    Stangest Hepa-T-Detox, 3 x 60 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €47,20 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €47,20 Normaalihinta €59,58
    Säästät: -€12,38
    0,26 € / 1ud
  • Gastroprotect Stangest, 2 x 30 tablettia
    -11%

    Gastroprotect Stangest, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €31,90 15,64 € / 100gr
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €35,92
    Säästät: -€4,02
    15,64 € / 100gr
  • Gastroprotect Stangest, 3 x 30 tablettia
    -12%

    Gastroprotect Stangest, 3 x 30 tablettia

    Normaalihinta €47,50 15,52 € / 100gr
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €53,88
    Säästät: -€6,38
    15,52 € / 100gr
  • Stangest Gingivet Paste, 100 Gr
    -7%

    Stangest-hammaspasta, 100 g

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,01
    131,0 € / 1kg
  • Stangest Oncovet I, 300 tablettia
    -27%

    Stangest Oncovet I, 300 tablettia

    Normaalihinta €65,30 187,64 € / 1kg
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €89,12
    Säästät: -€23,82
    187,64 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Karnitiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,30 244,83 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€3,38
    244,83 € / 1kg
  • Stangest Histamin Control, 300 Tablets
    -16%

    Stangest Histamin Control, 300 tablettia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Stangest Oncovet II, 120 Gr
    -23%

    Stangest Oncovet II, 120 g

    Normaalihinta €19,00 158,33 € / 1kg
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €24,65
    Säästät: -€5,65
    158,33 € / 1kg
  • Stangest Enzivet, 300 tablettia
    -17%

    Stangest Enzivet, 300 tablettia

    Normaalihinta €59,50 170,49 € / 1kg
    Alennushinta €59,50 Normaalihinta €72,07
    Säästät: -€12,57
    170,49 € / 1kg
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 158,82 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,96
    Säästät: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Stangest Vermistop Blister, 20 Tablets
    -21%

    Stangest Vermistop -läpipainopakkaus, 20 tablettia

    Normaalihinta €9,60 213,33 € / 1kg
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€2,51
    213,33 € / 1kg
  • Stangest Floravet Complex, 25 Tablets
    -7%

    Stangest Floravet Complex, 25 tablettia

    Normaalihinta €15,40 181,18 € / 1kg
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,49
    Säästät: -€1,09
    181,18 € / 1kg
  • Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia
    -19%

    Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,00 130,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,00
    130,0 € / 1kg
  • Stangest Zen, 30 Tablets
    -5%

    Stangest Zen, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,60 153,68 € / 1kg
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,77
    153,68 € / 1kg
  • Stangest Coprovet 50 Gr Powder
    -5%

    Stangest Coprovet 50 g jauhe

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,69
    26,2 € / 100gr
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 pussia à 2 g

    Normaalihinta €22,60 1130,0 € / 100gr
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control pienille koiraroduille, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,50 221,7 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  • Stangest Neurovet 300 tablettia
    -7%

    Stangest Neurovet 300 tablettia

    Normaalihinta €73,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €79,60
    Säästät: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stanvet Natural Zen Relax Collar 60 cm
    -5%

    Stanvet Natural Zen Relax -kaulapanta, 60 cm

    Normaalihinta €20,45 20,45 € / 1ud
    Alennushinta €20,45 Normaalihinta €21,53
    Säästät: -€1,08
    20,45 € / 1ud
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 60 tablettia
    -25%

    Stangest Neurovet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,32
    Säästät: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Stangest Ocuhealth 60 Tablets
    -16%

    Stangest Ocuhealth 60 tablettia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,82
    Säästät: -€3,32
    0,29 € / 1ud
  • Stangest Gingivet 60 Tablets
    -12%

    Stangest Gingivet 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,83
    Säästät: -€2,63
    0,32 € / 1ud
  • Stangest Enzivet 60 tablettia
    -18%

    Stangest Enzivet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,54
    Säästät: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Oncovet I, 60 Tablets
    -18%

    Stangest Oncovet I, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,16
    Säästät: -€4,66
    0,36 € / 1ud
  • Stangest Urovet-C 100 Gr
    -8%

    Stangest Urovet-C 100 g

    Normaalihinta €21,10 211,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,04
    Säästät: -€1,94
    211,0 € / 1kg
  • Stangest Urovet-RQ 100 Gr
    -5%

    Stangest Urovet-RQ 100 g

    Normaalihinta €21,40 214,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€1,13
    214,0 € / 1kg
  • Stangest Hepa T Detox 300 tablettia
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 tablettia

    Normaalihinta €50,50 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €50,50 Normaalihinta €63,27
    Säästät: -€12,77
    0,17 € / 1ud