Kokoelma:

Stangest Antiparasitics

  • Pulfin Fogger Igr, 2X150 Ml
    -11%

    Pulfin Fogger IGR, 2 x 150 ml

    Normaalihinta €23,40 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €26,32
    Säästät: -€2,92
    7,8 € / 100ml
  • Pulfin Fogger IGR, 3 x 50 ml
    -12%

    Pulfin Fogger IGR, 3 x 50 ml

    Normaalihinta €34,90 7,76 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €39,48
    Säästät: -€4,58
    7,76 € / 100ml
  • Stangest Pulvex -kaulapanta, 2 kpl:n pakkaus
    -12%

    Stangest Pulvex -kaulapanta, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €11,60 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€1,60
    5,8 € / 1ud
  • Stangest Pulvex -kaulapanta, 3 kpl:n pakkaus
    -13%

    Stangest Pulvex -kaulapanta, 3 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €17,30 5,77 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€2,50
    5,77 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar, Pack 2 pcs.
    -12%

    Stangest Stanvet Life -koiran karkotinpanta, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €25,80 12,9 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €29,40
    Säästät: -€3,60
    12,9 € / 1ud
  • Stangest Pulvex Shampoo 250 Ml
    -19%

    Stangest Pulvex -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €6,40 2,56 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,49
    2,56 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Life Insect Repellent With Odour Absorber 500 Ml
    -10%

    Stangest Stanvet Life hyönteiskarkotin ja hajunpoistaja 500 ml

    Normaalihinta €11,70 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,25
    2,34 € / 100ml
  • Stangest Pulfin Environmental Spray, 500 ml
    -7%

    Stangest Pulfin ilmanraikastussuihke, 500 ml

    Normaalihinta €11,50 2,3 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,92
    2,3 € / 100ml
  • Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml
    -10%

    Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€1,26
    7,93 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml
    -9%

    Stangest Pulvex hyönteiskarkotussuihke, 125 ml

    Normaalihinta €9,40 7,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,38
    Säästät: -€0,98
    7,52 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Collar
    -11%

    Stangest Pulvex -kaulapanta

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,60
    Säästät: -€0,70
    5,9 € / 1ud
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Stanvet Life -pipetit, 4 kpl

    Normaalihinta €17,60 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar
    -11%

    Stangest Stanvet Life -koiran karkotuspanta

    Normaalihinta €13,10 13,1 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,70
    Säästät: -€1,60
    13,1 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Cat Repellent Collar 37cm
    -11%

    Stangest Stanvet Life -kaulapanta, kissan karkotin, 37 cm

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,10
    Säästät: -€1,50
    11,6 € / 1ud