Kokoelma:

Sexual Health

  • Titan Gold Penis Enlargement Gel 50 ml
    -10%

    Titan Gel Gold Peniksen suurentaminen 50 ml

    Normaalihinta €13,60 27,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€1,51
    27,2 € / 100ml
  • Durex Invisible Extra Sensitive 12 Condoms
    -5%

    Durex Invisible Extra Sensitivos, 12 kondomia

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€0,69
    13,2 € / 1ud
  • Durex Perfect Connection Lube 50 ml
    -23%

    Durex Perfect Connection -liukastin 50 ml

    Normaalihinta €9,00 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€2,75
    18,0 € / 100ml
  • Libicare One, Pack 2x60 tablets
    -10%

    Libicare One, 2 x 60 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €111,40 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €111,40 Normaalihinta €123,76
    Säästät: -€12,36
    0,93 € / 1ud
  • Durex Condoms Natural Plus 24 units
    -6%

    Durex Natural Plus -kondomit, 24 kpl

    Normaalihinta €14,30 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €15,16
    Säästät: -€0,86
    0,6 € / 1ud
  • Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml
    -11%

    Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml

    Normaalihinta €12,30 123,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€1,50
    123,0 € / 100ml
  • Myhixel Control II, 1 unit
    -7%

    Myhixel Control II, 1 kpl

    Normaalihinta €213,89 213,89 € / 1ud
    Alennushinta €213,89 Normaalihinta €231,16
    Säästät: -€17,27
    213,89 € / 1ud
  • Gynfeel, 3 x 30 tablettia sisältävä pakkaus
    -22%

    Gynfeel, 3 x 30 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €54,00 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €54,00 Normaalihinta €68,85
    Säästät: -€14,85
    0,6 € / 1ud
  • Finissimo Original Control, 24 pieces
    -23%

    Control Finissimo Original, 24 kpl

    Normaalihinta €11,30 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€3,30
    0,47 € / 1ud
  • Thai Passion -voiteluaine, 200 ml
    -24%

    Thai Passion -voiteluaine, 200 ml

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,06
    Säästät: -€2,86
    4,6 € / 100ml
  • Platanomelon Morgan Lilac Bunny Vibrator
    -11%

    Platanomelón Morgan -vibraattori, lila, pupumalli

    Normaalihinta €53,10 53,1 € / 1ud
    Alennushinta €53,10 Normaalihinta €59,99
    Säästät: -€6,89
    53,1 € / 1ud
  • Aquilea Vigor Ella, 60 capsules
    -7%

    Aquilea Vigor Ella, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,00 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €27,00
    Säästät: -€2,00
    0,42 € / 1ud
  • Durex Total Connection Ultra Thin Plus Latex Free Condom Body Feel Technology, 10 Condoms
    -9%

    Durex Conexión Total -kondomi, erittäin ohut Plus, lateksiton, Body Feel -tekniikka, 10 kondomia

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€1,30
    13,2 € / 1ud
  • Durex Original Lubricant 50 ml
    -7%

    Durex Original -liukastin 50 ml

    Normaalihinta €8,45 16,9 € / 100ml
    Alennushinta €8,45 Normaalihinta €9,09
    Säästät: -€0,64
    16,9 € / 100ml
  • Secretplay Unisex Stimulator Liquid Vibrator Strong 15 Ml
    -9%

    Secretplay Strong -nestemäinen stimuloiva vibraattori, unisex, 15 ml

    Normaalihinta €19,99 133,27 € / 100ml
    Alennushinta €19,99 Normaalihinta €22,05
    Säästät: -€2,06
    133,27 € / 100ml
  • Durex Soft Sensitive Condoms For Increased Sensitivity Size Xl 10 units
    -8%

    Durex Sensitivo -kondomit, pehmeät ja herkkyyttä lisäävät, koko XL, 10 kpl

    Normaalihinta €9,50 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,33
    Säästät: -€0,83
    0,95 € / 1ud
  • Durex Lubricant Cherry 50 ml
    -10%

    Durex Cherry -liukastin 50 ml

    Normaalihinta €10,30 20,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,20
    20,6 € / 100ml
  • Intt Liquid Vibrator Strawberry Bubble Gum Aroma 15 Ml
    -42%

    Intt Nestemäinen vibraattori, mansikka-purukumiaromi, 15 ml

    Normaalihinta €10,30 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €17,77
    Säästät: -€7,47
    0,69 € / 1ud
  • Vagisil-emättimen liukastusgeeli 30 g
    -19%

    Vagisil-emättimen liukastusgeeli 30 g

    Normaalihinta €7,70 25,67 € / 100gr
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,49
    Säästät: -€1,79
    25,67 € / 100gr
  • Wireless Remote Control
    -7%

    Langaton kaukosäädin

    Normaalihinta €26,20 26,2 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€2,12
    26,2 € / 1ud
  • Energisil Rapid 30 capsules
    -5%

    Energisil Rapid 30 kapselia

    Normaalihinta €17,40 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€0,92
    0,58 € / 1ud
  • Durex Original Natural Plus -kondomit, koko XL – 12 kpl
    -40%

    Durex Original Natural Plus -kondomit, koko XL – 12 kpl

    Normaalihinta €5,10 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €8,52
    Säästät: -€3,42
    0,43 € / 1ud
  • Durex Strawberry Lubricant 50 ml
    -10%

    Durex-liukastin, mansikka, 50 ml

    Normaalihinta €10,30 20,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,20
    20,6 € / 100ml
  • Durex Play Pleasure Ring
    -40%

    Durex Play - nautintorengas

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€6,80
    10,1 € / 1ud
  • Libicare One, Pack 3x60 tablets
    -14%

    Libicare One, 3 x 60 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €159,20 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €159,20 Normaalihinta €185,64
    Säästät: -€26,44
    0,88 € / 1ud
  • Durex Condoms Give Me Pleasure Easy On 12 units
    -7%

    Durex Dame Placer Easy On -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €11,20 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,80
    0,93 € / 1ud
  • Durex Heat Lubricant 50 ml
    -10%

    Durex Calor -liukastin 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€1,10
    20,4 € / 100ml
  • Platanomelon Momba Sucker With Internal Stimulation Dark Lavender
    -11%

    Platanomelón Momba -imukuppi sisäisellä stimulaatiolla, tumma laventeli

    Normaalihinta €62,00 62,0 € / 1ud
    Alennushinta €62,00 Normaalihinta €69,99
    Säästät: -€7,99
    62,0 € / 1ud
  • Shunga Intense Feminine Orgasm Cream Secret Garden
    -37%

    Shunga Intensiivinen naisten orgasmivoide Jardin Secreto

    Normaalihinta €20,80 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €32,98
    Säästät: -€12,18
    0,69 € / 1ud
  • Finissimo Original Control Condoms, 12 units
    -11%

    Control Finissimo Original -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,91
    0,61 € / 1ud