Kokoelma:

Sexual health

  • Control Wild Nature Massage Gel 200 ml
    -23%

    Control Wild Nature -hierontageeli 200 ml

    Normaalihinta €9,00 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€2,68
    4,5 € / 100ml
  • Control Lubricant Chocolate, 75 ml
    -36%

    Chocolate-voiteluaine, 75 ml

    Normaalihinta €7,50 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,81
    Säästät: -€4,31
    10,0 € / 100ml
  • Control Ice Feel Massage Gel 200 ml
    -21%

    Control Ice Feel -hierontageeli 200 ml

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€2,48
    4,6 € / 100ml
  • Durex Play Pleasure Ring
    -40%

    Durex Play - nautintorengas

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€6,80
    10,1 € / 1ud
  • Durex Natural Plus 2nd unit 50%, 24 units
    -5%

    Durex Natural Plus, 2. pakkaus 50 %, 24 kpl

    Normaalihinta €21,50 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €22,63
    Säästät: -€1,13
    0,9 € / 1ud
  • Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml
    -11%

    Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml

    Normaalihinta €12,30 123,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€1,50
    123,0 € / 100ml
  • Durex Natural Lubricant 100 ml
    -10%

    Durex Natural -liukastin 100 ml

    Normaalihinta €12,40 12,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,77
    Säästät: -€1,37
    12,4 € / 100ml
  • Durex Duplo Total Contact 12 2nd 50%.
    -5%

    Durex Duplo Contacto Total 12, 2. erä, 50 %

    Normaalihinta €15,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,11
    Säästät: -€0,81
    0,64 € / 1ud
  • Durex Naturals Hyaluronic Acid Lubricant 100 ml
    -16%

    Durex Naturals -liukastin, hyaluronihappoa, 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,45
    12,5 € / 100ml
  • K-Y Duplo Intimate Lubricating Gel 75 ml
    -8%

    K-Y Duplo -intimavoide 75 ml

    Normaalihinta €14,60 19,47 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€1,19
    19,47 € / 100ml
  • Durex Naturals Extra Sensitive Gel 100 ml
    -37%

    Durex Naturals Extra Sensitivo -geeli 100 ml

    Normaalihinta €12,49 12,49 € / 100ml
    Alennushinta €12,49 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€7,41
    12,49 € / 100ml
  • Latex Free Control, 5 pieces
    -17%

    Control Latex Free, 5 kpl

    Normaalihinta €14,90
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€3,03
  • Control Chocolate, 12 pieces
    -17%

    Control Chocolate, 12 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,57
    0,65 € / 1ud
  • Control Condoms Nature Xl, 12 Units
    -27%

    Control Nature XL -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €6,10 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,31
    Säästät: -€2,21
    0,51 € / 1ud
  • Control Non Stop Dots & Lines, 12 pcs.
    -18%

    Control Non Stop Dots & Lines, 12 kpl

    Normaalihinta €7,60 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,70
    0,63 € / 1ud
  • Non Stop Retard Control, 12 pcs.
    -7%

    Non Stop Retard -ohjain, 12 kpl

    Normaalihinta €8,30 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,65
    0,69 € / 1ud
  • Control Condoms Nature, 24 units
    -9%

    Control Nature -kondomit, 24 kpl

    Normaalihinta €9,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€0,92
    0,39 € / 1ud
  • Hot Passion Control, 10 pieces
    -18%

    Control Hot Passion, 10 kpl

    Normaalihinta €7,70
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,67
  • Finissimo Senso Control, 12 pieces
    -25%

    Finissimo Senso -ohjain, 12 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,49
    0,61 € / 1ud
  • Control Condoms Nature, 6 pieces
    -16%

    Control Nature -kondomit, 6 kpl

    Normaalihinta €2,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,43
    0,37 € / 1ud
  • Control Condoms Nature, 12 units
    -53%

    Control Nature -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €5,70 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€6,41
    0,48 € / 1ud
  • Finissimo Original Control Condoms, 12 units
    -11%

    Control Finissimo Original -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,91
    0,61 € / 1ud
  • Control Ring Pleasure Booster, 1 Unit
    -12%

    Control Anillo Pleasure Booster, 1 kpl

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€1,34
    9,5 € / 1ud
  • Thai Passion -voiteluaine, 200 ml
    -24%

    Thai Passion -voiteluaine, 200 ml

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,06
    Säästät: -€2,86
    4,6 € / 100ml
  • Control Nature Forte, 12 Units
    -22%

    Control Nature Forte, 12 kappaletta

    Normaalihinta €7,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€1,95
    0,58 € / 1ud
  • Control Lubricant Mediterranean Sea, 200 ml
    -29%

    Mediterranean Sea -voiteluaine, 200 ml

    Normaalihinta €9,20 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,04
    Säästät: -€3,84
    4,6 € / 100ml
  • Easy Way Finissimo Original Control, 10 pcs.
    -30%

    Control Easy Way Finissimo Original, 10 kpl

    Normaalihinta €6,80 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,88
    0,68 € / 1ud
  • Control Fussion, 12 Units
    -29%

    Control Fussion, 12 kappaletta

    Normaalihinta €6,90 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,73
    Säästät: -€2,83
    0,58 € / 1ud
  • Control Condoms Strawberry, 12 units
    -7%

    Control-kondomit, mansikka, 12 kpl

    Normaalihinta €8,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,63
    0,67 € / 1ud
  • Vagisil-emättimen liukastusgeeli 30 g
    -19%

    Vagisil-emättimen liukastusgeeli 30 g

    Normaalihinta €7,70 25,67 € / 100gr
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,49
    Säästät: -€1,79
    25,67 € / 100gr