Kokoelma:

Creams for sensitive skin, atopic skin and redness

  • A-Derma Exomega Dermalibour Barrier Protective Cream 100 ml
    -25%

    A-Derma Exomega Dermalibour Barrier suojavoide 100 ml

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€4,40
    13,5 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Epiteliale A.H Ultra Ultra-Repairing Anti-Scarring Cream 100 ml
    -20%

    A-Derma Exomega Epiteliale A.H Ultra -voide, erittäin korjaava, jälkiä ehkäisevä, 100 ml

    Normaalihinta €17,30 17,3 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €21,70
    Säästät: -€4,40
    17,3 € / 100ml
  • Eucerin Atopicontrol Forte Cream, 40 ml
    -16%

    Eucerin Atopicontrol Forte -voide, 40 ml

    Normaalihinta €12,60 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€2,45
    31,5 € / 100ml
  • BIODERMA Sensibio AR+ Cream, 40 ml
    -25%

    BIODERMA Sensibio AR+ -voide, 40 ml

    Normaalihinta €18,75
    Alennushinta €18,75 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€6,20
  • Uriage Bariéderm Cica Cream SPF 50+ 40 ml
    -24%

    Uriage Bariéderm Cica -voide SPF 50+ 40 ml

    Normaalihinta €9,70 24,25 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€3,10
    24,25 € / 100ml
  • Uriage Roséliane Anti-Redness Cream Spf30 40ml
    -28%

    Uriage Roséliane punoituksen torjuva voide SPF30 40 ml

    Normaalihinta €17,10 42,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€6,70
    42,75 € / 100ml
  • Halibut Regenerating Ointment for Adults 45 g
    -16%

    Halibut Aikuisten uudistava voide 45 g

    Normaalihinta €8,60
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€1,65
  • Topicrem DS+ Sebicur -geeli, hilseilyä vähentävä ja rauhoittava, 30 ml
    -30%

    Topicrem DS+ Sebicur -geeli, hilseilyä vähentävä ja rauhoittava, 30 ml

    Normaalihinta €21,09 70,3 € / 100ml
    Alennushinta €21,09 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€8,86
    70,3 € / 100ml
  • Rosaderm Fast Gel Cream 30 ml
    -22%

    Rosaderm Fast Gel -voide 30 ml

    Normaalihinta €17,40 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€5,00
    58,0 € / 100ml
  • Rosaderm Gel Cream 30 ml
    -14%

    Rosaderm-geelivoide 30 ml

    Normaalihinta €15,50 51,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,50
    51,67 € / 100ml
  • BIODERMA Sensibio Ds+ Cream 40 ml
    -25%

    BIODERMA Sensibio Ds+ -voide 40 ml

    Normaalihinta €16,50 41,25 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€5,45
    41,25 € / 100ml
  • Martiderm Skin Repair Calamine Plus Cream 75 ml
    -25%

    Martiderm Skin Repair Calamina Plus -voide 75 ml

    Normaalihinta €9,39 12,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,39 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€3,11
    12,52 € / 100ml
  • Martiderm Rosarepair Fluid Emulsion SPF 30 40 ml
    -24%

    Martiderm Rosarepair nestemäinen emulsio SPF 30 40 ml

    Normaalihinta €18,19 45,48 € / 100ml
    Alennushinta €18,19 Normaalihinta €24,05
    Säästät: -€5,86
    45,48 € / 100ml
  • SVR Sensifine Ar Cream 40 ml
    -24%

    SVR Sensifine Ar -voide 40 ml

    Normaalihinta €17,40 43,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€5,50
    43,5 € / 100ml
  • Sesderma Sebovalis Facial Gel 50 ml
    -35%

    Sesderma Sebovalis kasvojen geeli 50 ml

    Normaalihinta €16,10 32,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€8,85
    32,2 € / 100ml
  • Isdinceutics Hyaluronic -kosteusvoide herkälle iholle 50 ml
    -20%

    Isdinceutics Hyaluronic -kosteusvoide herkälle iholle 50 ml

    Normaalihinta €37,55 75,1 € / 100ml
    Alennushinta €37,55 Normaalihinta €46,95
    Säästät: -€9,40
    75,1 € / 100ml
  • Letiat4 kasvojen aurinkovoide SPF 20, 50 ml
    -11%

    Letiat4 kasvojen aurinkovoide SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €14,30 28,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,11
    Säästät: -€1,81
    28,6 € / 100ml
  • Ioox Purple Cream 75 ml
    -27%

    Ioox Purpura-voide 75 ml

    Normaalihinta €21,00 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €28,87
    Säästät: -€7,87
    28,0 € / 100ml
  • BIODERMA Sensibio Forte Sensitive / Damaged Skin Facial Cream
    -21%

    BIODERMA Sensibio Forte -kasvovoide herkälle / vaurioituneelle iholle

    Normaalihinta €17,40 17,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€4,55
    17,4 € / 1ud
  • Talcystin Cream 50 G
    -10%

    Talquistina-voide 50 g

    Normaalihinta €8,80
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,78
    Säästät: -€0,98
  • Letiat4 kasvohoito, 50 ml
    -21%

    Letiat4 kasvohoito, 50 ml

    Normaalihinta €12,20 24,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,43
    Säästät: -€3,23
    24,4 € / 100ml
  • Desvelt Cannabis Cream Oseo3+ 100 ml
    -7%

    Desvelt Oseo3+ -kannabiksen voide 100 ml

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€0,74
    10,1 € / 100ml
  • SVR Sensifine AR Cream SPF 50+ 40 ml
    -26%

    SVR Sensifine AR -voide SPF 50+ 40 ml

    Normaalihinta €17,50 43,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€6,30
    43,75 € / 100ml
  • Isdinceutics Auriderm 50 ml
    -22%

    Isdinceutics Auriderm 50 ml

    Normaalihinta €40,55 81,1 € / 100ml
    Alennushinta €40,55 Normaalihinta €51,95
    Säästät: -€11,40
    81,1 € / 100ml
  • Heel Dermaveel
    -14%

    Heel Dermaveel

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€1,11
    7,1 € / 1ud
  • Physiogel Cream 75 ml
    -19%

    Physiogel-voide 75 ml

    Normaalihinta €20,50 27,33 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,27
    Säästät: -€4,77
    27,33 € / 100ml
  • BIODERMA Sensibio Defensive 40 ml
    -21%

    BIODERMA Sensibio Defensive 40 ml

    Normaalihinta €17,35 43,38 € / 100ml
    Alennushinta €17,35 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€4,60
    43,38 € / 100ml
  • Institut Esthederm Intensive Vitamin E Serum, 30ml
    -19%

    Institut Esthederm Intensive E-vitamiiniseerumi, 30 ml

    Normaalihinta €60,50 201,67 € / 100ml
    Alennushinta €60,50 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€14,50
    201,67 € / 100ml
  • Dermax Sensinex Sensitive Skin Facial Cream , 100 ml
    -20%

    Dermax Sensinex -kasvovoide herkälle iholle, 100 ml

    Normaalihinta €21,61 21,61 € / 100ml
    Alennushinta €21,61 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€5,34
    21,61 € / 100ml
  • Isdinceutics Hyaluronic Moisturising Cream Sensitive Skin Refill 50 Ml
    -25%

    Isdinceutics Hyaluronic -kosteusvoide herkälle iholle, täyttöpakkaus 50 ml

    Normaalihinta €31,30 62,6 € / 100ml
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €41,55
    Säästät: -€10,25
    62,6 € / 100ml