Kokoelma:

Sebamed sensitive skin care

  • SEBAMED Ultra Gentle Shampoo 400 ml
    -13%

    SEBAMED Erittäin hellävarainen shampo 400 ml

    Normaalihinta €14,60 3,65 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€2,24
    3,65 € / 100ml
  • SEBAMED Soap-free Emulsion Duplo, 1500 ml
    -20%

    SEBAMED Duplo saippuaton emulsio, 1500 ml

    Normaalihinta €21,00 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €26,35
    Säästät: -€5,35
    1,4 € / 100ml
  • SEBAMED Anti-Dandruff Shampoo 400 ml
    -9%

    SEBAMED hilseä torjuva shampo 400 ml

    Normaalihinta €15,30 3,83 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,54
    3,83 € / 100ml
  • SEBAMED Clear Face Moisturising Gel 50 ml
    -5%

    SEBAMED Clear Face -kosteuttava geeli 50 ml

    Normaalihinta €14,15 28,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,15 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€0,74
    28,3 € / 100ml
  • SEBAMED Enriched Lotion 1000 ml
    -10%

    SEBAMED Rikastettu voide 1000 ml

    Normaalihinta €23,70
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €26,21
    Säästät: -€2,51
  • SEBAMED Soap-free Emulsion Gel with Olive Oil 1000 ml
    -21%

    SEBAMED saippuaton geeliemulsio, jossa on oliiviöljyä, 1000 ml

    Normaalihinta €17,30
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€4,65
  • SEBAMED Soap Free Emulsion Bath Gel 1000 ml
    -22%

    SEBAMED saippuaton suihkugeeli 1000 ml

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€4,35
    1,56 € / 100ml
  • SEBAMED Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
    -13%

    SEBAMED Hilseentorjuntashampoo 200 ml

    Normaalihinta €11,30 5,65 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,65
    5,65 € / 100ml
  • Sebamed Urea Lotion 10%, 400 ml
    -5%

    Sebamed Urea 10 % -voide, 400 ml

    Normaalihinta €16,40 4,1 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€0,86
    4,1 € / 100ml