Kokoelma:

Saforelle intimate hygiene

  • Saforelle Active Intimate Care 250 ml
    -10%

    Saforelle Aktiivinen intiimihygienia 250 ml

    Normaalihinta €10,42 4,17 € / 100ml
    Alennushinta €10,42 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€1,16
    4,17 € / 100ml
  • Saforelle Active Intimate Care 500 ml
    -10%

    Saforelle Aktiivinen intiimihygienia 500 ml

    Normaalihinta €13,48 2,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,48 Normaalihinta €14,98
    Säästät: -€1,50
    2,7 € / 100ml
  • Saforelle Ultra Moisturising Intimate Gel 250 ml
    -10%

    Saforelle Ultra-kosteuttava intiimigeeli 250 ml

    Normaalihinta €11,30 4,52 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,55
    Säästät: -€1,25
    4,52 € / 100ml
  • Saforelle Soothing Cream 1 Bottle 40 Ml
    -10%

    Saforelle Rauhoittava voide, 1 pakkaus, 40 ml

    Normaalihinta €10,99 27,48 € / 100ml
    Alennushinta €10,99 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€1,22
    27,48 € / 100ml
  • Saforelle Active Intimate Care Pack 2 x 500 ml
    -11%

    Saforelle Active Intimahuollon pakkaus, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €26,60 2,66 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,96
    Säästät: -€3,36
    2,66 € / 100ml