Kokoelma:

Roger & Gallet cosmetics

  • Roger & Gallet Bois D'Orange Hand Cream , 30 ml
    -25%

    Roger & Gallet Bois D'Orange käsivoide , 30 ml

    Normaalihinta €5,20 17,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,70
    17,33 € / 100ml
  • Roger & Gallet Cedrat, 30 ml
    -29%

    Roger & Gallet Cedrat, 30 ml

    Normaalihinta €14,20 47,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,70
    47,33 € / 100ml
  • Roger & Gallet Gingembre Rge Hand Cream 30 ml
    -20%

    Roger & Gallet Gingembre Rge käsivoide 30 ml

    Normaalihinta €5,20 17,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€1,33
    17,33 € / 100ml
  • Roger & Gallet Gingembre Rouge Well-being Scented Water, 30 ml
    -27%

    Roger & Gallet Gingembre Rouge hyvinvointia edistävä tuoksuvesi, 30 ml

    Normaalihinta €14,60 48,67 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,30
    48,67 € / 100ml
  • Roger & Gallet Jean Marie Farina Perfumed Soap, 100 gr
    -26%

    Roger & Gallet Jean Marie Farina Perfumed Soap, 100 gr

    Normaalihinta €5,10 5,1 € / 100gr
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,80
    5,1 € / 100gr
  • Roger & Gallet Néroli Hand Cream , 30 ml
    -26%

    Roger & Gallet Néroli käsivoide, 30 ml

    Normaalihinta €5,10 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,80
    17,0 € / 100ml
  • Roger & Gallet Fleur Figuier Hand Soap, 100 gr
    -19%

    Roger & Gallet Fleur Figuier -käsisaippua, 100 g

    Normaalihinta €5,60 5,6 € / 100gr
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,30
    5,6 € / 100gr