Kokoelma:

Tena Sale

  • Tena Lady Normal, 12 kpl
    -19%

    Tena Lady Normal, 12 kpl

    Normaalihinta €4,64 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €4,64 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,06
    0,39 € / 1ud
  • Tena Proskin kuivapyyhe, 135 kpl
    -25%

    Tena Proskin kuivapyyhe, 135 kpl

    Normaalihinta €8,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€2,90
    0,07 € / 1ud
  • Tena Ladyultra Mini, 28 kpl
    -24%

    Tena Ladyultra Mini, 28 kpl

    Normaalihinta €3,79 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €3,79 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,21
    0,14 € / 1ud
  • Tena Lady Maxi-siteet, 12 kpl
    -20%

    Tena Lady Maxi-siteet, 12 kpl

    Normaalihinta €7,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,75
    Säästät: -€1,75
    0,58 € / 1ud
  • Tena Bibs, koko L, 150 kpl
    -24%

    Tena Bibs, koko L, 150 kpl

    Normaalihinta €18,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€5,80
    0,12 € / 1ud
  • Tena Silhouette, valkoinen, matala vyötärö, koko M, 12 kpl
    -21%

    Tena Silhouette, valkoinen, matala vyötärö, koko M, 12 kpl

    Normaalihinta €12,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€3,20
    1,0 € / 1ud
  • Tena Protective Under Discreet Size L, 10 pcs.
    -20%

    Tena Protective Under Discreet, koko L, 10 kpl

    Normaalihinta €12,20 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€3,00
    1,22 € / 1ud
  • Tena Proskin 3-in-1-puhdistusvoide, 1000 ml
    -20%

    Tena Proskin 3-in-1-puhdistusvoide, 1000 ml

    Normaalihinta €9,70 0,97 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,20
    Säästät: -€2,50
    0,97 € / 100ml
  • Tena Lady Mini Magic, 34 kappaletta
    -23%

    Tena Lady Mini Magic, 34 kappaletta

    Normaalihinta €3,61 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €3,61 Normaalihinta €4,70
    Säästät: -€1,09
    0,11 € / 1ud
  • Tena Proskin kosteuttava voide, 500 ml
    -12%

    Tena Proskin kosteuttava voide, 500 ml

    Normaalihinta €9,00 1,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,21
    1,8 € / 100ml
  • Tena Proskin kosteat käsineet, 8 kpl
    -5%

    Tena Proskin kosteat käsineet, 8 kpl

    Normaalihinta €2,79 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €2,79 Normaalihinta €2,94
    Säästät: -€0,15
    0,35 € / 1ud
  • Tena Pants Maxi, koko M, 10 kpl
    -16%

    Tena Pants Maxi, koko M, 10 kpl

    Normaalihinta €19,60 1,96 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,27
    Säästät: -€3,67
    1,96 € / 1ud
  • Tena Pants Maxi Size L, 10 Units
    -16%

    Tena Pants Maxi, koko L, 10 kpl

    Normaalihinta €19,60 1,96 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,27
    Säästät: -€3,67
    1,96 € / 1ud
  • Tena Pants Plus, koko S, 14 kpl
    -21%

    Tena Pants Plus, koko S, 14 kpl

    Normaalihinta €16,70 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€4,50
    1,19 € / 1ud
  • Tena Men Pants Premium Fit Maxi, koko S–M, 12 kpl
    -29%

    Tena Men Pants Premium Fit Maxi, koko S–M, 12 kpl

    Normaalihinta €15,00 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€6,20
    1,25 € / 1ud
  • Tena Men Pants Active, koko S–M, 9 kpl
    -20%

    Tena Men Pants Active, koko S–M, 9 kpl

    Normaalihinta €10,20 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,70
    Säästät: -€2,50
    1,13 € / 1ud
  • Tena Men Active Fit Level 2, 20 kpl
    -5%

    Tena Men Active Fit Level 2, 20 kpl

    Normaalihinta €8,40 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,44
    0,42 € / 1ud
  • Tena Men Pants Active, koko L–XL, 8 kpl
    -24%

    Tena Men Pants Active, koko L–XL, 8 kpl

    Normaalihinta €9,70 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,70
    Säästät: -€3,00
    1,21 € / 1ud
  • Tena Men Level 1, 24 kappaletta
    -20%

    Tena Men Level 1, 24 kappaletta

    Normaalihinta €7,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,00
    0,33 € / 1ud
  • Tena Discreet Maxi Night -siteet, 12 kpl
    -10%

    Tena Discreet Maxi Night -siteet, 12 kpl

    Normaalihinta €7,20
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€0,80
  • Tena Men Level 3, 16 kpl
    -10%

    Tena Men Level 3, 16 kpl

    Normaalihinta €9,00 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€1,00
    0,56 € / 1ud
  • Tena Silhouette Crema Plus, korkea vyötärö, koko M, 9 kpl
    -19%

    Tena Silhouette Crema Plus, korkea vyötärö, koko M, 9 kpl

    Normaalihinta €10,80 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€2,60
    1,2 € / 1ud
  • Tena Discreet Extra, 10 kpl
    -13%

    Tena Discreet Extra, 10 kpl

    Normaalihinta €5,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€0,80
    0,52 € / 1ud
  • Tena Discreet Normal Night, 10 kpl
    -19%

    Tena Discreet Normal Night, 10 kpl

    Normaalihinta €5,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,40
    Säästät: -€1,20
    0,52 € / 1ud
  • Tena Proskin muovittomat kosteuspyyhkeet
    -16%

    Tena Proskin muovittomat kosteuspyyhkeet

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 kpl
    -8%

    Tena Lights Sensitive Mini Ultra, 20 kpl

    Normaalihinta €4,91 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €4,91 Normaalihinta €5,35
    Säästät: -€0,44
    0,25 € / 1ud
  • Tena Discreet Normal Ultra
    -22%

    Tena Discreet Normal Ultra

    Normaalihinta €4,46 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €4,46 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,24
    0,28 € / 1ud