Kokoelma:

Rebajas Calier

  • Compet Gastro Health Digestive Gel Paste for Dogs & Cats, 85 gr.
    -10%

    Compet Gastro Ruoansulatuskanavan terveys koirille ja kissoille, 85 g geelipastaa

    Normaalihinta €15,20 17,88 € / 100gr
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€1,65
    17,88 € / 100gr
  • Calier Ado Eqmina 70 ml Spray
    -11%

    Calier Ado Eqmina 70 ml suihke

    Normaalihinta €9,10
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,24
    Säästät: -€1,14
  • Calier Emoltan Shampoo 250 ml
    -5%

    Calier Emoltan -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €10,30 4,12 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€0,54
    4,12 € / 100ml
  • Calier Adolac Topical Solution 125 ml
    -7%

    Calier Adolac paikalliskäyttöön tarkoitettu liuos 125 ml

    Normaalihinta €9,20
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€0,70
  • Calier Kawu Frequent Use Deodorant Shampoo 250 ml
    -11%

    Calier Kawu Champu Usein käytettävä deodorantti 250 ml

    Normaalihinta €6,60 2,64 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,44
    Säästät: -€0,84
    2,64 € / 100ml
  • Calier Ado Kit
    -24%

    Calier Ado -paketti

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Calier Ado Film 60 gr Cream
    -21%

    Calier Ado Film 60 g voide

    Normaalihinta €9,80 163,33 € / 1kg
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,39
    Säästät: -€2,59
    163,33 € / 1kg
  • Calier Dermitol Shampoo 250 ml
    -36%

    Calier Dermitol -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €9,90 3,96 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €15,36
    Säästät: -€5,46
    3,96 € / 100ml
  • Calier Kawu 2 In 1 Shampoo 250 ml
    -5%

    Calier Kawu 2-in-1-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €6,60 2,64 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,35
    2,64 € / 100ml
  • Calier Elactil Shampoo 250 ml
    -6%

    Calier Elactil -shampoo 250 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle