Kokoelma:

Raskaus

  • Chicco Pacifier Physioforma Minisoft Blue 0-2M 2 Units
    -16%

    Chicco Physioforma Minisoft -tutti, sininen, 0–2 kk, 2 kpl

    Normaalihinta €9,80 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,69
    Säästät: -€1,89
    4,9 € / 1ud
  • Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams
    -34%

    Pharma Otc Alfa Aloe Vera -järjestelmä, 20 ampullia à 5 g

    Normaalihinta €15,00 300,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,86
    300,0 € / 100gr
  • Eladiet Cascara Sagrada 300 Mg, 60 tablets
    -22%

    Eladiet Cascara Sagrada 300 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,19
    Säästät: -€1,79
    0,11 € / 1ud
  • Natura Premium Ceylon Cinnamon Powder 125 gr BIO
    -31%

    Natura Premium Ceylon-kanelijauhe 125 g, luomu

    Normaalihinta €3,60 2,88 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,60
    2,88 € / 100gr
  • Margan Gastrialoe , 20 vials
    -21%

    Margan Gastrialoe, 20 ampullia

    Normaalihinta €30,20 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €38,19
    Säästät: -€7,99
    1,51 € / 1ud
  • Nature Essential Blister Pack Milk Thistle Complex , 60 vegetarian capsules
    -44%

    Nature Essential Blister Cardo Mariano Complex, 60 kasvikapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €17,31
    Säästät: -€7,61
    0,16 € / 1ud
  • Arcid Heartburn & Reflux , 12 sticks
    -17%

    Arcid – happamuus ja refluksi, 12 annospussia

    Normaalihinta €8,20 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,69
    0,68 € / 1ud
  • Forza Vita Cardepat , 50 ml
    -16%

    Forza Vita Cardepat, 50 ml

    Normaalihinta €31,30 62,6 € / 100ml
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €37,20
    Säästät: -€5,90
    62,6 € / 100ml
  • Mundo Natu Gastroplus , 20 ampoules
    -29%

    Mundo Natu Gastroplus, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,70 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€6,70
    0,84 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 60 capsules
    -12%

    Equisalud Microbiota Megaflora 9, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €26,83
    Säästät: -€3,33
    0,39 € / 1ud
  • Sura Vitas Liver , 90 capsules
    -22%

    Sura Vitas Liver, 90 kapselia

    Normaalihinta €61,20 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €61,20 Normaalihinta €78,78
    Säästät: -€17,58
    0,68 € / 1ud
  • Obire Activated Vegetable Carbon 300 Mg , 60 capsules
    -5%

    Obire aktiivihiili 300 mg, 60 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Sotya Aloe Vera Juice , 1 litre
    -32%

    Sotya Aloe Vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €9,20 0,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€4,26
    0,92 € / 100ml
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Salus Gallexier , 84 tablets
    -29%

    Salus Gallexier, 84 tablettia

    Normaalihinta €18,50 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,92
    Säästät: -€7,42
    0,22 € / 1ud
  • Trepatdiet Digestivaid No Acid , 60 tablets
    -5%

    Trepatdiet Digestivaid No Acid, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,90 25,9 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€1,36
    25,9 € / 1ud
  • Natures Plus Ultra Pro, 30 Capsules
    -20%

    Natures Plus Ultra Pro, 30 kapselia

    Normaalihinta €42,00 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €52,69
    Säästät: -€10,69
    1,4 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Digest 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,64
    Säästät: -€7,64
    0,5 € / 1ud
  • Margan Alkala N , 150 gr
    -20%

    Margan Alkala N, 150 g

    Normaalihinta €16,70 11,13 € / 100gr
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,75
    Säästät: -€4,05
    11,13 € / 100gr
  • Tongil Vitaloe Aloe Vera Juice With Papaya , 500 ml
    -17%

    Tongil Vitaloe Aloe vera -mehu papajalla, 500 ml

    Normaalihinta €13,90 2,78 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,76
    Säästät: -€2,86
    2,78 € / 100ml
  • Sakai Pylodigest , 60 tablets
    -20%

    Sakai Pylodigest, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €27,98
    Säästät: -€5,68
    0,37 € / 1ud
  • Equisalud Ayurveda Triphala , 50 capsules
    -23%

    Equisalud Ayurveda Triphala, 50 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,72
    Säästät: -€4,22
    0,29 € / 1ud
  • Tongil Vitaloe Pure Aloe Vera Juice , 500 ml
    -21%

    Tongil Vitaloe Puhdas aloe vera -mehu, 500 ml

    Normaalihinta €13,30 2,66 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,94
    Säästät: -€3,64
    2,66 € / 100ml
  • Integralia Carbon Plus , 60 capsules
    -18%

    Integralia Carbon Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,03
    Säästät: -€2,13
    0,17 € / 1ud
  • Trepatdiet Karbofin Forte , 60 capsules
    -5%

    Trepatdiet Karbofin Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,19
    0,38 € / 1ud
  • Lamberts Candaway , 60 tablets
    -27%

    Lamberts Candaway, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,40 28,4 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€10,40
    28,4 € / 1ud
  • Lamberts Fos , 500 gr
    -25%

    Lamberts Fos, 500 g

    Normaalihinta €26,90 5,38 € / 100gr
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€9,00
    5,38 € / 100gr
  • Pranarom Digestarom Digest Comfort
    -20%

    Pranarom Digestarom Digest Confort

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€1,80
    7,2 € / 1ud
  • Pranarom Digestarom Digest Protect, 30 capsules
    -53%

    Pranarom Digestarom Digest Protect, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€10,90
    0,32 € / 1ud
  • Pranarom Digestarom Digest Stop, 20 capsules
    -50%

    Pranarom Digestarom Digest Stop, 20 kapselia

    Normaalihinta €7,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€7,20
    0,37 € / 1ud