Kokoelma:

Raskaus

  • Sotya Boldo 500 Mg, 100 Tablets
    -25%

    Sotya Boldo 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,60 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,47
    Säästät: -€0,87
    0,03 € / 1ud
  • Nauserin 30 tablets
    -20%

    Nauserina 30 tablettia

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€2,25
    0,29 € / 1ud
  • Soria Natural Inulac Tablets, 30 Tablets
    -10%

    Soria Natural Inulac -tabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,89 9,89 € / 1ud
    Alennushinta €9,89 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€1,10
    9,89 € / 1ud
  • Soria Natural Dandelion Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - leijonankynsiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €9,68 19,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,68 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,07
    19,36 € / 100ml
  • Soria Natural Desmodens Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Desmodens S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €13,99 27,98 € / 100ml
    Alennushinta €13,99 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€1,56
    27,98 € / 100ml
  • Soria Natural Boldo Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Boldo S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,55
    Säästät: -€1,25
    22,6 € / 100ml
  • Halibut Dermo H Duplo 2nd unit At 50%.
    -24%

    Halibut Dermo H Duplo, 2. kappale, 50 %:n alennuksella

    Normaalihinta €7,20 8,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€2,27
    8,0 € / 100gr
  • BOIRON Osmobiotic Flora for Children, 12 sachets
    -10%

    BOIRON Osmobiotic Flora Niño, 12 annospussia

    Normaalihinta €16,50 1,38 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €18,33
    Säästät: -€1,83
    1,38 € / 1ud
  • Solaray Berberine & Curcumin, 60 capsules
    -5%

    Solaray Berberiini & Kurkumiini, 60 kapselia

    Normaalihinta €50,80 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €50,80 Normaalihinta €53,47
    Säästät: -€2,67
    0,85 € / 1ud
  • Normovital Lactase 30 capsules
    -6%

    Normovital Lactasa 30 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Katso Íntimo Tt -intimihygieniavoide 75 ml
    -19%

    Katso Íntimo Tt -intimihygieniavoide 75 ml

    Normaalihinta €11,10 14,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€2,61
    14,8 € / 100ml
  • Arkopharma Arkocápsulas Ginger Bio, 40 capsules
    -17%

    Arkopharma Arkocápsulas Luomuintern, 40 kapselia

    Normaalihinta €7,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,57
    0,2 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,80 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,78
    0,17 € / 1ud
  • Medela Nipple Shield - 2 pcs.
    -9%

    Medela-nännisuojat – 2 kpl

    Normaalihinta €12,60
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,30
  • Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams
    -27%

    Aboca Melilax Pediatric, 6 mikroperäruisketta à 5 g

    Normaalihinta €8,20 164,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    164,0 € / 100gr
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Aliviolas Fisiolax ummetukseen, 45 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€2,70
    0,22 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 30 Capsules
    -22%

    Aboca Coligas Fast, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€2,70
    0,33 € / 1ud
  • Aquamed Seaband Children 2 units
    -10%

    Aquamed Seaband Lapset, 2 kpl

    Normaalihinta €14,40 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,60
    7,2 € / 1ud
  • Daxinova 60 Comp.
    -35%

    Daxinova 60 tablettia

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€2,92
    5,4 € / 1ud
  • Ozoaqua Ozointim Ozonised Oil Intimate Hygiene Gel 200ml
    -12%

    Ozoaqua Ozointim -intimihygienigeeli, jossa on otsonoitua öljyä, 200 ml

    Normaalihinta €13,10 6,55 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,85
    6,55 € / 100ml
  • Botanicapharma Plum Fibre + Pectin, 100 Tablets
    -32%

    Botánicapharma Luumukuitu + pektini, 100 tablettia

    Normaalihinta €5,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,70
    0,06 € / 1ud
  • Bie3 Digestive Infant 24 Sticks
    -19%

    Bie3 Digestive -lasten tuote, 24 annospussia

    Normaalihinta €6,60
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,16
    Säästät: -€1,56
  • Mitosyl Protective Ointment Duplo 2 x 65 gr
    -18%

    Mitosyl Duplo -suojavoide 2 x 65 g

    Normaalihinta €12,10 9,31 € / 100gr
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,80
    Säästät: -€2,70
    9,31 € / 100gr
  • Casenbiotic 5 Sachets
    -9%

    Casenbiotic 5 pussia

    Normaalihinta €8,80 1,76 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,88
    1,76 € / 1ud
  • Gastrus Chewable 30 tablets
    -20%

    Gastrus -purutabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €23,90 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€6,10
    0,8 € / 1ud
  • Casenbiotic Food Supplement 30 tablets
    -15%

    Casenbiotic - ravintolisä, 30 tablettia

    Normaalihinta €24,80
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €29,33
    Säästät: -€4,53
  • Zelesse Intimate Cream, 30 grams
    -13%

    Zelesse-intimavoide, 30 grammaa

    Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100gr
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€1,61
    35,0 € / 100gr
  • Vilardell Digest Bilax 30 tablets
    -17%

    Vilardell Digest Bilax 30 tablettia

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,52
    Säästät: -€1,82
    0,29 € / 1ud
  • Vilardell Digest Transit 14 sachets
    -27%

    Vilardell Digest Transit 14 pussia

    Normaalihinta €9,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,31
    Säästät: -€3,61
    0,69 € / 1ud