Kokoelma:

Promotions

  • Gastroprotect Stangest, 2 x 30 tablettia
    -11%

    Gastroprotect Stangest, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €31,90 15,64 € / 100gr
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €35,92
    Säästät: -€4,02
    15,64 € / 100gr
  • Gastroprotect Stangest, 3 x 30 tablettia
    -12%

    Gastroprotect Stangest, 3 x 30 tablettia

    Normaalihinta €47,50 15,52 € / 100gr
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €53,88
    Säästät: -€6,38
    15,52 € / 100gr
  • Stangest M-Derm -shampoo, 2 x 250 ml
    -23%

    Stangest M-Derm -shampoo, 2 x 250 ml

    Normaalihinta €18,70 3,74 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€5,56
    3,74 € / 100ml
  • Stangest Piss-Stop, 200 Ml
    -5%

    Stangest Piss-Stop, 200 ml

    Normaalihinta €8,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,42
    Säästät: -€0,42
    4,0 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Bite Protection, 200 ml
    -5%

    Stangest Stanvet -puremisenestoaine, 200 ml

    Normaalihinta €8,10 4,05 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€0,43
    4,05 € / 100ml
  • Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml
    -24%

    Stangest Dentivet hammashoitogeeli, 50 ml

    Normaalihinta €9,70 19,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€3,05
    19,4 € / 100ml
  • Stangest Piss-Can Spray, 200 ml
    -12%

    Stangest Piss-Can -suihkepullo, 200 ml

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,82
    Säästät: -€1,02
  • Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml
    -11%

    Stangest Cicavet -haavanhoitosuihke, 500 ml

    Normaalihinta €20,90
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,41
    Säästät: -€2,51
  • Stangest Piss Stop, 500 Ml
    -12%

    Stangest Piss Stop, 500 ml

    Normaalihinta €14,30 2,86 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,19
    Säästät: -€1,89
    2,86 € / 100ml
  • Stangest Histamin Control, 300 Tablets
    -16%

    Stangest Histamin Control, 300 tablettia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia
    -19%

    Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,00 130,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,00
    130,0 € / 1kg
  • Stangest Vermistop Blister, 20 Tablets
    -21%

    Stangest Vermistop -läpipainopakkaus, 20 tablettia

    Normaalihinta €9,60 213,33 € / 1kg
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€2,51
    213,33 € / 1kg
  • Stangest Zen, 30 Tablets
    -5%

    Stangest Zen, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,60 153,68 € / 1kg
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,77
    153,68 € / 1kg
  • Stangest Histamin Large Breeds, 60 tablets
    -16%

    Stangest Histamin suurille koiraroduille, 60 tablettia

    Normaalihinta €48,60 216,96 € / 1kg
    Alennushinta €48,60 Normaalihinta €57,96
    Säästät: -€9,36
    216,96 € / 1kg
  • Stangest Gingivet Paste, 100 Gr
    -7%

    Stangest-hammaspasta, 100 g

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,01
    131,0 € / 1kg
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 158,82 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,96
    Säästät: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Karnitiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,30 244,83 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€3,38
    244,83 € / 1kg
  • Stangest Difresh Toothbrush With Case
    -13%

    Stangest Difresh-hammasharja kotelolla

    Normaalihinta €4,70 195,83 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,39
    Säästät: -€0,69
    195,83 € / 1kg
  • Stangest Floravet Complex, 25 Tablets
    -7%

    Stangest Floravet Complex, 25 tablettia

    Normaalihinta €15,40 181,18 € / 1kg
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,49
    Säästät: -€1,09
    181,18 € / 1kg
  • Stangest Coprovet 50 Gr Powder
    -5%

    Stangest Coprovet 50 g jauhe

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,69
    26,2 € / 100gr
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control pienille koiraroduille, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,50 221,7 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  • Stangest Protein Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest proteiinipitoinen shampo 250 ml

    Normaalihinta €6,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,32
    2,4 € / 100ml
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 pussia à 2 g

    Normaalihinta €22,60 1130,0 € / 100gr
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Korvat 125 ml

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Stanvet Natural Zen Relax Collar 60 cm
    -5%

    Stanvet Natural Zen Relax -kaulapanta, 60 cm

    Normaalihinta €20,45 20,45 € / 1ud
    Alennushinta €20,45 Normaalihinta €21,53
    Säästät: -€1,08
    20,45 € / 1ud
  • Stangest White Hair Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest valkoisten hiusten shampoo 250 ml

    Normaalihinta €5,70 22,8 € / 1kg
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€0,30
    22,8 € / 1kg
  • Stangest Detangling Shampoo 250 Ml
    -17%

    Stangest takkujen selvittävä shampo 250 ml

    Normaalihinta €5,10 20,4 € / 1kg
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,13
    Säästät: -€1,03
    20,4 € / 1kg
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €5,80 44,62 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 120 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican entsyymipasta 100 ml

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 100ml