Kokoelma:

Promotions

  • KIN Aloe Vera Rinse, 100 ml
    -23%

    KIN Aloe Vera -huuhteluaine, 100 ml

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100ml
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,90
    3,1 € / 100ml
  • KIN Oralkin Rinse 500ml 2x1
    -48%

    KIN Oralkin suuvesi 500 ml 2x1

    Normaalihinta €7,20 1,44 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€6,70
    1,44 € / 100ml
  • KIN OralKIN Zero Rinse, 500ml
    -18%

    KIN OralKIN Zero -suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €7,60 1,52 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,70
    1,52 € / 100ml
  • KIN Children's Car Travel Toothbrush + Toothpaste
    -16%

    KIN Lasten hammasharja ja hammastahna autonmatkoille

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,87
    4,5 € / 1ud
  • KIN Children's Travel Crocodile Toothbrush + Toothpaste
    -5%

    KIN Lasten matkahammasharja, krokotiili + hammastahna

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,26
    5,0 € / 1ud
  • KIN Junior Mild Mint Rinse 500 ml
    -8%

    KIN Junior Mieto minttu-huuhtelu 500 ml

    Normaalihinta €5,20 1,04 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,48
    1,04 € / 100ml
  • KIN Fresh Rinse 500 ml
    -6%

    KIN Fresh huuhteluaine 500 ml

    Normaalihinta €7,00 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,42
    Säästät: -€0,42
    1,4 € / 100ml
  • KIN Fresh Paste 125 ml
    -11%

    KIN Fresh Pasta 125 ml

    Normaalihinta €4,70 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,56
    3,76 € / 100ml
  • GingiKIN B5 Rinse 1L
    -8%

    GingiKIN B5 suuvesi 1 l

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€1,28
    1,56 € / 100ml
  • KIN Aloe Vera Paste with Aloe Vera, 25 ml
    -36%

    KIN-voide, jossa on aloe veraa, 25 ml

    Normaalihinta €1,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,88
    Säästät: -€0,68
    4,8 € / 100ml
  • KIN Gingival Toothpaste 125 ml
    -19%

    KIN Encias hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €4,60 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,10
    3,68 € / 100ml
  • KIN Junior Mint Mild Toothpaste 75+25 ml
    -41%

    KIN Junior Menta Suave -hammastahna 75+25 ml

    Normaalihinta €3,30 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €5,59
    Säästät: -€2,29
    13,2 € / 100ml
  • KIN Travel Brush + Toothpaste 25 ml
    -12%

    KIN Matkaharja + hammastahna 25 ml

    Normaalihinta €4,70 18,8 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,67
    18,8 € / 100ml
  • Stangest Dermosel Shampoo 250 Ml
    -14%

    Stangest Dermosel-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €9,40 37,6 € / 1kg
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,89
    Säästät: -€1,49
    37,6 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest Dermovital -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,60 46,4 € / 1kg
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€0,61
    46,4 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 kapselia

    Normaalihinta €52,70
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €65,37
    Säästät: -€12,67
  • Stangest Malta Omegas With Taurine 100 Gr, Cat Snack
    -5%

    Stangest Malta Omegas, tauriinilla, 100 g, kissanherkku

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,50
    9,5 € / 100gr
  • Sesderma Fotoportector Spf 50+ Clear Body Spray, 200 ml
    -5%

    Sesderma SPF 50+ aurinkosuojasuihke vartalolle, läpinäkyvä, 200 ml

    Normaalihinta €20,90 10,45 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€1,10
    10,45 € / 100ml
  • Sesderma Samay Anti-ageing Serum 30 ml
    -30%

    Sesderma Samay ikääntymistä ehkäisevä seerumi 30 ml

    Normaalihinta €28,00 93,33 € / 100ml
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€11,95
    93,33 € / 100ml
  • Sesderma Daeses Eye and Lip Contour 15 ml
    -21%

    Sesderma Daeses silmä- ja huulialueen hoito 15 ml

    Normaalihinta €23,59 1,57 € / 1ud
    Alennushinta €23,59 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€6,36
    1,57 € / 1ud
  • Sesderma Aurinkovoide SPF 50 Silkkinen kosketus 50 ml
    -25%

    Sesderma Aurinkovoide SPF 50 Silkkinen kosketus 50 ml

    Normaalihinta €21,80 43,6 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€7,15
    43,6 € / 100ml
  • Isdin Acniben Teen Skin Rx Repair Moisturiser 40 Ml
    -12%

    Isdin Acniben Teen Skin Rx kosteuttava ja korjaava voide 40 ml

    Normaalihinta €18,15 45,38 € / 100ml
    Alennushinta €18,15 Normaalihinta €20,55
    Säästät: -€2,40
    45,38 € / 100ml
  • Durex Natural Plus Original Condoms, 12 pcs.
    -31%

    Durex Original Natural Plus -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €6,40 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€2,86
    0,53 € / 1ud
  • Durex Condoms Give Me Pleasure Easy On 12 units
    -7%

    Durex Dame Placer Easy On -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €11,20 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,80
    0,93 € / 1ud
  • Yotuel Coolmint Toothpaste 75 ml
    -22%

    Yotuel Coolmint hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €11,90 15,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,21
    Säästät: -€3,31
    15,87 € / 100ml
  • Yotuel Whitening Pen 5 gr
    -22%

    Yotuel-valkaisukynä 5 g

    Normaalihinta €15,70 314,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€4,43
    314,0 € / 100gr
  • Yotuel Whitening Mouthwash 250 ml
    -22%

    Yotuel valkaiseva suuvesi 250 ml

    Normaalihinta €5,30 2,12 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,81
    Säästät: -€1,51
    2,12 € / 100ml
  • Novafix 3 In 1 Cleansing Tablets, 30 Tablets
    -9%

    Novafix 3-in-1-pesutabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €6,60 6,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,27
    Säästät: -€0,67
    6,6 € / 1ud
  • Mobile Rapid Upper Arm Tensiometer
    -15%

    Mobile Rapid -käsivarren verenpainemittari

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Aboca Golamir 2Act Throat Spray, 30 ml
    -21%

    Aboca Golamir 2Act kurkkusuihke, 30 ml

    Normaalihinta €10,80 36,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,60
    Säästät: -€2,80
    36,0 € / 100ml