Kokoelma:

Promotions

  • Advantix 24 Pipettes, 0,4 ml 0-4Kg
    -18%

    Advantix 24 pipettia, 0,4 ml, 0–4 kg

    Normaalihinta €131,00 5,46 € / 1ud
    Alennushinta €131,00 Normaalihinta €159,99
    Säästät: -€28,99
    5,46 € / 1ud
  • Feliway Optimum -täyttöpakkaus 48 ml
    -24%

    Feliway Optimum -täyttöpakkaus 48 ml

    Normaalihinta €26,70 55,63 € / 100ml
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €35,05
    Säästät: -€8,35
    55,63 € / 100ml
  • Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml
    -22%

    Feliway Optimum -tuoksulaite + täyttöpakkaus 48 ml

    Normaalihinta €27,20 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €34,74
    Säästät: -€7,54
    56,67 € / 100ml
  • Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat
    -19%

    Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat

    Normaalihinta €61,10 61,1 € / 1ud
    Alennushinta €61,10 Normaalihinta €75,26
    Säästät: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Feliway Help Diffuser + Refill
    -19%

    Feliway Help -tuoksulaite + täyttöpakkaus

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€2,42
    10,2 € / 1ud
  • Feliway Friends 3 x 48 ml
    -21%

    Feliway Friends 3 x 48 ml

    Normaalihinta €53,60 111,67 € / 100ml
    Alennushinta €53,60 Normaalihinta €67,87
    Säästät: -€14,27
    111,67 € / 100ml
  • Feliway Classic 3 x 48 ml
    -24%

    Feliway Classic 3 x 48 ml

    Normaalihinta €54,60 113,75 € / 100ml
    Alennushinta €54,60 Normaalihinta €71,73
    Säästät: -€17,13
    113,75 € / 100ml
  • Douxo S3 Calm Mousse, 150 ml
    -7%

    Douxo S3 Calm Mousse, 150 ml

    Normaalihinta €19,60 13,07 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€1,39
    13,07 € / 100ml
  • Adaptil Spray 60 ml
    -20%

    Adaptil-suihke 60 ml

    Normaalihinta €19,80 33,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,88
    Säästät: -€5,08
    33,0 € / 100ml
  • Adaptil Refill 48 ml, 1Month
    -20%

    Adaptil-täyttöpakkaus 48 ml, 1 kuukausi

    Normaalihinta €20,50 42,71 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€5,18
    42,71 € / 100ml
  • Ceva Adaptil Junior Collar
    -22%

    Ceva Adaptil Junior -kaulapanta

    Normaalihinta €23,00 1210,53 € / 1kg
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €29,42
    Säästät: -€6,42
    1210,53 € / 1kg
  • Adaptil Chew 30 units
    -23%

    Adaptil Chew, 30 kpl

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Adaptil Calm Diffuser + Refill 48 ml, 1Month
    -19%

    Adaptil Calm -tuoksulaitteisto + täyttöpakkaus 48 ml, 1 kuukausi

    Normaalihinta €22,60 47,08 € / 100ml
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €27,81
    Säästät: -€5,21
    47,08 € / 100ml
  • Aboca Colilen IBS, 60 Capsules
    -23%

    Aboca Colilen IBS, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€6,20
    0,35 € / 1ud
  • Vitae Vitamin D3K2 10ml – Vitamin D3 and K2 for bones and the immune system
    -20%

    Vitae Vitamin D3K2 10 ml – D3- ja K2-vitamiinit luustolle ja immuunijärjestelmälle

    Normaalihinta €14,70 147,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€3,70
    147,0 € / 100ml
  • Tena Proskin suihkupää, 1 kpl
    -5%

    Tena Proskin suihkupää, 1 kpl

    Normaalihinta €4,94 4,94 € / 1ud
    Alennushinta €4,94 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€0,26
    4,94 € / 1ud
  • Tena Proskin kosteat käsineet, 8 kpl
    -5%

    Tena Proskin kosteat käsineet, 8 kpl

    Normaalihinta €2,79 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €2,79 Normaalihinta €2,94
    Säästät: -€0,15
    0,35 € / 1ud
  • Tena Proskin kuivapyyhe, 135 kpl
    -25%

    Tena Proskin kuivapyyhe, 135 kpl

    Normaalihinta €8,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€2,90
    0,07 € / 1ud
  • Tena Bibs, koko L, 150 kpl
    -24%

    Tena Bibs, koko L, 150 kpl

    Normaalihinta €18,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€5,80
    0,12 € / 1ud
  • Tena Bibs, koko M, 150 kpl
    -26%

    Tena Bibs, koko M, 150 kpl

    Normaalihinta €16,10 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,79
    Säästät: -€5,69
    0,11 € / 1ud
  • Tena Proskin 3-in-1-puhdistusvoide, 1000 ml
    -20%

    Tena Proskin 3-in-1-puhdistusvoide, 1000 ml

    Normaalihinta €9,70 0,97 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,20
    Säästät: -€2,50
    0,97 € / 100ml
  • Tena Proskin geelishampoo, 500 ml
    -19%

    Tena Proskin geelishampoo, 500 ml

    Normaalihinta €5,60 1,12 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,30
    1,12 € / 100ml
  • Tena Proskin kosteuttava voide, 500 ml
    -12%

    Tena Proskin kosteuttava voide, 500 ml

    Normaalihinta €9,00 1,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,21
    1,8 € / 100ml
  • Tena Bed Super -sängynsuoja 60 x 90, 35 kpl
    -22%

    Tena Bed Super -sängynsuoja 60 x 90, 35 kpl

    Normaalihinta €19,60 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,50
    0,56 € / 1ud
  • Tena Bed Plus -sängynsuoja 80 x 180, 20 kpl
    -29%

    Tena Bed Plus -sängynsuoja 80 x 180, 20 kpl

    Normaalihinta €16,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€6,40
    0,8 € / 1ud
  • Tena Bed Plus -sängynsuoja 60 x 90, 35 kpl
    -26%

    Tena Bed Plus -sängynsuoja 60 x 90, 35 kpl

    Normaalihinta €15,10 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€5,20
    0,43 € / 1ud
  • Tena Pants Maxi Size L, 10 Units
    -16%

    Tena Pants Maxi, koko L, 10 kpl

    Normaalihinta €19,60 1,96 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,27
    Säästät: -€3,67
    1,96 € / 1ud
  • Tena Pants Maxi, koko M, 10 kpl
    -16%

    Tena Pants Maxi, koko M, 10 kpl

    Normaalihinta €19,60 1,96 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,27
    Säästät: -€3,67
    1,96 € / 1ud
  • Tena Pants - imukykyiset alushousut lievään virtsankarkailuun, koko Super Large, 12 kpl
    -15%

    Tena Pants - imukykyiset alushousut lievään virtsankarkailuun, koko Super Large, 12 kpl

    Normaalihinta €16,40 1,37 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€2,96
    1,37 € / 1ud
  • Tena Pants Super, koko M, 12 kpl
    -31%

    Tena Pants Super, koko M, 12 kpl

    Normaalihinta €16,00 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €23,05
    Säästät: -€7,05
    1,33 € / 1ud