Kokoelma:

Promotions

  • Lamberts Beta Carotene Natural , 90 capsules
    -23%

    Lamberts Luonnollinen beetakaroteeni, 90 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€8,00
    0,3 € / 1ud
  • Lamberts Cranberry Complex , 100 g
    -23%

    Lambertsin punamustikkakompleksi, 100 g

    Normaalihinta €28,30 28,3 € / 100gr
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€8,50
    28,3 € / 100gr
  • Lamberts Lactase Complex 350Mg, 60 capsules
    -22%

    Lamberts Laktaasikompleksi 350 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€6,05
    0,35 € / 1ud
  • Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules
    -21%

    Lamberts Piparminttuöljy 100 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Lamberts Vein Tain , 60 capsules
    -25%

    Lamberts Vein Tain, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,50 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €40,70
    Säästät: -€10,20
    0,51 € / 1ud
  • Lamberts Biotin , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Biotiini, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€2,90
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Zinc 15Mg , 180 tablets
    -13%

    Lamberts Zinc 15 mg, 180 tablettia

    Normaalihinta €18,40 18,4 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €21,25
    Säästät: -€2,85
    18,4 € / 1ud
  • Lamberts Ascorbic Acid , 250 g
    -25%

    Lamberts Askorbiinihappo, 250 g

    Normaalihinta €30,60 12,24 € / 100gr
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €40,85
    Säästät: -€10,25
    12,24 € / 100gr
  • Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-tyrosiini 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,45
    Säästät: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts L-Arginine Hci 1000Mg , 90 tablets
    -13%

    Lamberts L-arginiini HCl 1000 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €35,90 35,9 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €41,50
    Säästät: -€5,60
    35,9 € / 1ud
  • Lamberts Omega 3 For Children, 60 capsules
    -30%

    Lamberts Omega 3 lapsille, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€9,10
    0,36 € / 1ud
  • Lamberts Soy Isoflavones, 60 tablets
    -25%

    Lambertsin soija-isoflavonit, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,60 27,6 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€9,20
    27,6 € / 1ud
  • Lamberts Candaway , 60 tablets
    -27%

    Lamberts Candaway, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,40 28,4 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€10,40
    28,4 € / 1ud
  • Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets
    -23%

    Lamberts Glukosamiinisulfaatti 2Kci, 120 tablettia

    Normaalihinta €26,70 26,7 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€8,05
    26,7 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb® , 60 tablets
    -36%

    Lamberts Magasorb®, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,50 14,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,65
    Säästät: -€8,15
    14,5 € / 1ud
  • Lamberts Maxi-Hair , 60 tablets
    -17%

    Lamberts Maxi-Hair, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,00 23,0 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,68
    Säästät: -€4,68
    23,0 € / 1ud
  • Lamberts Biome Balance Everyday, 60 Capsules
    -21%

    Lamberts Biome Balance Everyday, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €42,95
    Säästät: -€9,05
    0,57 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin C 1500 Mg With Bioflavonoids , 120 tablets
    -14%

    Lamberts C-vitamiini 1500 mg, sisältää bioflavonoideja, 120 tablettia

    Normaalihinta €41,40 41,4 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €47,90
    Säästät: -€6,50
    41,4 € / 1ud
  • Lamberts Selenium 200 Mcg Vitamins A+C+E , 100 tablets
    -13%

    Lamberts Selenium 200 mcg, A-, C- ja E-vitamiinit, 100 tablettia

    Normaalihinta €20,60 20,6 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€3,20
    20,6 € / 1ud
  • Lamberts Primula Oil Pure 1000Mg , 90 capsules
    -25%

    Lamberts Puhdas primulaöljy 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €32,60
    Säästät: -€8,20
    0,27 € / 1ud
  • Lamberts Astaxanthin With Vitamin E , 30 capsules
    -31%

    Lambertsin astaksantiini ja E-vitamiini, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €26,15
    Säästät: -€8,05
    0,6 € / 1ud
  • Lamberts Silicon , 90 capsules
    -23%

    Lamberts Silicio, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €29,60
    Säästät: -€6,90
    0,25 € / 1ud
  • Ynsadiet Kollageeni + hyaluronihappo Zentrum, 30 kapselia
    -19%

    Ynsadiet Kollageeni + hyaluronihappo Zentrum, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,29 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,29 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,61
    0,38 € / 1ud
  • Ysonut Ferrum , 60 capsules
    -24%

    Ysonut Ferrum, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €27,72
    Säästät: -€6,52
    0,35 € / 1ud
  • Lamberts Multi-Guard , 90 tablets
    -15%

    Lamberts Multi-Guard, 90 tablettia

    Normaalihinta €36,60 36,6 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €42,85
    Säästät: -€6,25
    36,6 € / 1ud
  • Lamberts Ubiquinol , 60 tablets
    -6%

    Lamberts Ubiquinol, 60 tablettia

    Normaalihinta €74,00 74,0 € / 1ud
    Alennushinta €74,00 Normaalihinta €78,70
    Säästät: -€4,70
    74,0 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin B12 , 60 tablets
    -14%

    Lamberts B12-vitamiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,30 19,3 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €22,35
    Säästät: -€3,05
    19,3 € / 1ud
  • Ynsadiet Zentrum: musta valkosipuli, valkoinen orapihlaja, oliivi, 30 kapselia
    -25%

    Ynsadiet Zentrum: musta valkosipuli, valkoinen orapihlaja, oliivi, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€3,25
    0,32 € / 1ud
  • Ynsadiet Zentrum Hydrolysoitu Premium-kollageeni, 360 g
    -18%

    Ynsadiet Zentrum Hydrolysoitu Premium-kollageeni, 360 g

    Normaalihinta €16,90 4,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€3,60
    4,69 € / 100gr
  • Ysonut Reduflat , 45 capsules
    -28%

    Ysonut Reduflat, 45 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,22
    Säästät: -€5,62
    0,32 € / 1ud