Kokoelma:

Promotions

  • Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 g
    -20%

    Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Klairs Supple Preparation -kasvovesi, 180 ml
    -27%

    Klairs Supple Preparation -kasvovesi, 180 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Klairs Rich Moist -vaahtopuhdistusaine, 100 ml
    -22%

    Klairs Rich Moist -vaahtopuhdistusaine, 100 ml

    Normaalihinta €15,50 15,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€4,49
    15,5 € / 100ml
  • Neo Cats Omega-3 300 Ml
    -17%

    Neo Cats Omega-3 300 ml

    Normaalihinta €14,20 4,73 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €17,18
    Säästät: -€2,98
    4,73 € / 100ml
  • Neo Cats Articular-Joints 120 ml

    Normaalihinta €11,80 9,83 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €11,80
    Säästät: -€0,00
    9,83 € / 100ml
  • Neo Cats Antistress 120 Ml
    -17%

    Neo Cats Antistress 120 ml

    Normaalihinta €11,20 9,33 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€2,30
    9,33 € / 100ml
  • Neo Cats Vitality 120 Ml
    -23%

    Neo Cats Vitality 120 ml

    Normaalihinta €10,80 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,96
    Säästät: -€3,16
    9,0 € / 100ml
  • Neo Cats Anti-Insect Repellent Pipettes 2 pieces
    -21%

    Neo Cats -hyönteiskarkotteet pipeteissä, 2 kpl

    Normaalihinta €7,50 3,75 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,97
    3,75 € / 1ud
  • Neo Cats Pad Protector 60 Ml
    -27%

    Neo Cats tassujen suojausaine 60 ml

    Normaalihinta €9,80 16,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€3,57
    16,33 € / 100ml
  • Neo Cats Eye Cleanser 125 Ml
    -27%

    Neo Cats -silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €7,60 6,08 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,75
    6,08 € / 100ml
  • Neo Cats Ear Cleaner 125 Ml
    -10%

    Neo Cats -korvanpuhdistusaine 125 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Neo Dogs Omega-3 300 Ml
    -26%

    Neo Dogs Omega-3 300 ml

    Normaalihinta €12,70 4,23 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,18
    Säästät: -€4,48
    4,23 € / 100ml
  • Neo Dogs Articular-Joints 120 Ml
    -21%

    Neo Dogs Articular-Joints 120 ml

    Normaalihinta €10,30 8,58 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,07
    Säästät: -€2,77
    8,58 € / 100ml
  • Neo Dogs Antistress 120 Ml
    -27%

    Neo Dogs Antistress 120 ml

    Normaalihinta €9,90 8,25 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,60
    8,25 € / 100ml
  • Neo Dogs Vitality 120 Ml
    -20%

    Neo Dogs Vitality 120 ml

    Normaalihinta €11,10 9,25 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €13,96
    Säästät: -€2,86
    9,25 € / 100ml
  • Neo Dogs Anti-Insect Repellent Pipettes 2 pieces
    -10%

    Neo Dogs -hyönteiskarkotepipetit, 2 kpl

    Normaalihinta €8,50 4,25 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,97
    4,25 € / 1ud
  • Neo Dogs Insect Repellent Collar 1 Piece
    -10%

    Neo Dogs -hyönteiskarkotin kaulapanta, 1 kpl

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,82
    Säästät: -€0,82
    7,0 € / 1ud
  • Neo Dogs Pad Protector 60 Ml
    -27%

    Neo Dogs tassujen suoja-aine 60 ml

    Normaalihinta €9,80 16,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€3,57
    16,33 € / 100ml
  • Neo Dogs Eye Cleaner 125 Ml
    -25%

    Neo Dogs -silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €7,80 6,24 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,55
    6,24 € / 100ml
  • Neo Dogs Ear Cleaner 125 Ml
    -10%

    Neo Dogs -korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €8,60 6,88 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,51
    Säästät: -€0,91
    6,88 € / 100ml
  • Neo Dogs Sensitive Skin Aloe Vera Shampoo 300 Ml
    -27%

    Neo Dogs -shampoo herkälle iholle, aloe vera, 300 ml

    Normaalihinta €7,70 2,57 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,56
    Säästät: -€2,86
    2,57 € / 100ml
  • Ynsadiet Echina Propos -suusuihke, sokeriton, 20 ml
    -22%

    Ynsadiet Echina Propos -suusuihke, sokeriton, 20 ml

    Normaalihinta €5,40 27,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,50
    27,0 € / 100ml
  • Lehning Pâte Suisse Tux, 40 sweets
    -7%

    Lehning Pâte Suisse Tux, 40 karkkia

    Normaalihinta €8,40 8,4 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€0,68
    8,4 € / 1ud
  • Lehning Pâte Suisse Visual Fatigue, 40 sweets
    -8%

    Lehning Pâte Suisse - silmien väsymystä lievittävä, 40 karkkia

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,87
    10,6 € / 1ud
  • Lehning Pâte Suisse Throat, 40 sweets
    -11%

    Lehning Pâte Suisse kurkkukaramellit, 40 kappaletta

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€0,98
    8,1 € / 1ud
  • Lehning Pâte Suisse Breathing, 40 candies
    -12%

    Lehning Pâte Suisse Respiración, 40 karkkia

    Normaalihinta €7,99 7,99 € / 1ud
    Alennushinta €7,99 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€1,09
    7,99 € / 1ud
  • Ynsadiet-rikisaippua, 100 g
    -7%

    Ynsadiet-rikisaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,98 2,98 € / 100gr
    Alennushinta €2,98 Normaalihinta €3,20
    Säästät: -€0,22
    2,98 € / 100gr
  • Ynsadiet Rasvanpolttaja, viilentävä vaikutus, 500 ml
    -10%

    Ynsadiet Rasvanpolttaja, viilentävä vaikutus, 500 ml

    Normaalihinta €31,00 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€3,30
    6,2 € / 100ml
  • Ynsadiet ruusuvesi, 1 litra
    -9%

    Ynsadiet ruusuvesi, 1 litra

    Normaalihinta €7,90 0,79 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €8,65
    Säästät: -€0,75
    0,79 € / 100ml
  • Ynsadiet Manteliöljy + ruusunmarjaöljy, 250 ml
    -17%

    Ynsadiet Manteliöljy + ruusunmarjaöljy, 250 ml

    Normaalihinta €6,20 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,30
    2,48 € / 100ml