Kokoelma:

Promotions

  • Letiat4 Vesipasta, 75 g
    -20%

    Letiat4 Vesipasta, 75 g

    Normaalihinta €8,40 11,2 € / 100gr
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€2,07
    11,2 € / 100gr
  • Letiat4 Intensive, 100 ml
    -15%

    Letiat4 Intensive, 100 ml

    Normaalihinta €20,20 20,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€3,59
    20,2 € / 100ml
  • Letiat4-shampoo, 250 ml
    -31%

    Letiat4-shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €11,50 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,77
    Säästät: -€5,27
    4,6 € / 100ml
  • Leti At4 Body Milk Atopic Skin 500 ml
    -14%

    Leti At4 Atopisen ihon vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €22,90 4,58 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €26,74
    Säästät: -€3,84
    4,58 € / 100ml
  • Letiat4 vartalovoide, 250 ml
    -35%

    Letiat4 vartalovoide, 250 ml

    Normaalihinta €15,60 6,24 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€8,39
    6,24 € / 100ml
  • Letiat4-kylpygeeli, 250 ml
    -11%

    Letiat4-kylpygeeli, 250 ml

    Normaalihinta €8,40 3,36 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,07
    3,36 € / 100ml
  • Leti AT4 Dermo-Oily Bath Gel 750 ml
    -25%

    Leti AT4 Dermograso-kylpygeeli 750 ml

    Normaalihinta €17,30
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€5,92
  • Letiat4 kasvojen aurinkovoide SPF 20, 50 ml
    -11%

    Letiat4 kasvojen aurinkovoide SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €14,30 28,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,11
    Säästät: -€1,81
    28,6 € / 100ml
  • Letiat4 kasvohoito, 50 ml
    -21%

    Letiat4 kasvohoito, 50 ml

    Normaalihinta €12,20 24,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,43
    Säästät: -€3,23
    24,4 € / 100ml
  • Letiat4 vartalovoide, 200 ml
    -9%

    Letiat4 vartalovoide, 200 ml

    Normaalihinta €21,40 10,7 € / 100ml
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,47
    Säästät: -€2,07
    10,7 € / 100ml
  • Letikerate Lotion 200 ml
    -16%

    Letikerato-voide 200 ml

    Normaalihinta €16,50 8,25 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€3,19
    8,25 € / 100ml
  • Letikerate Shampoo Formula Plus 200 ml
    -23%

    Letikerato Champu Formula Plus 200 ml

    Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,45
    7,25 € / 100ml
  • Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml
    -31%

    Letikerato-shampoo, ylläpitokäyttöön tarkoitettu koostumus, 500 ml

    Normaalihinta €17,70 3,54 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €25,53
    Säästät: -€7,83
    3,54 € / 100ml
  • Letikerato Balsamo 50 ml
    -22%

    Letikerato-hoitoaine 50 ml

    Normaalihinta €16,10 32,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€4,53
    32,2 € / 100ml
  • Letigranada Lotion, 200 ml
    -7%

    Letigranada-voide, 200 ml

    Normaalihinta €18,50 9,25 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €19,83
    Säästät: -€1,33
    9,25 € / 100ml
  • Letigranada Otological Cleaner 125 ml
    -16%

    Letigranada korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €13,10 10,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,48
    10,48 € / 100ml
  • Letigranada Cream 50 ml
    -5%

    Letigranada-voide 50 ml

    Normaalihinta €12,20 24,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€0,64
    24,4 € / 100ml
  • Letigranada Shampoo 5L
    -8%

    Letigranada-shampoo 5 l

    Normaalihinta €130,50 2,61 € / 100ml
    Alennushinta €130,50 Normaalihinta €141,36
    Säästät: -€10,86
    2,61 € / 100ml
  • Letigranada-shampoo 500 ml
    -5%

    Letigranada-shampoo 500 ml

    Normaalihinta €19,10 3,82 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€1,01
    3,82 € / 100ml
  • Leticaderm Lotion 200 ml
    -21%

    Leticaderm-voide 200 ml

    Normaalihinta €18,70 9,35 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €23,66
    Säästät: -€4,96
    9,35 € / 100ml
  • Leticaderm Shampoo 250 ml
    -24%

    Leticaderm-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €17,80 7,12 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €23,38
    Säästät: -€5,58
    7,12 € / 100ml
  • Rilastil Hydrotenseur Restructuring and Anti-wrinkle Eye Contour, 15 ml
    -12%

    Rilastil Hydrotenseur: uudistava ja ryppyjä ehkäisevä silmänympärysvoide, 15 ml

    Normaalihinta €26,70 178,0 € / 100ml
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€3,80
    178,0 € / 100ml
  • Rilastil Hydrotenseur Rikas, rakennetta uudistava ja ryppyjä ehkäisevä voide, 40 ml
    -13%

    Rilastil Hydrotenseur Rikas, rakennetta uudistava ja ryppyjä ehkäisevä voide, 40 ml

    Normaalihinta €34,70 86,75 € / 100ml
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €39,70
    Säästät: -€5,00
    86,75 € / 100ml
  • Rilastil Hydrotenseur -rakennetta uudistava ja ryppyjä ehkäisevä seerumi, 30 ml
    -16%

    Rilastil Hydrotenseur -rakennetta uudistava ja ryppyjä ehkäisevä seerumi, 30 ml

    Normaalihinta €39,85 132,83 € / 100ml
    Alennushinta €39,85 Normaalihinta €47,30
    Säästät: -€7,45
    132,83 € / 100ml
  • Zzzquil: melatoniini, valeriaana ja B6-vitamiini, 3 x 28 tablettia
    -35%

    Zzzquil: melatoniini, valeriaana ja B6-vitamiini, 3 x 28 tablettia

    Normaalihinta €33,70 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €51,99
    Säästät: -€18,29
    0,4 € / 1ud
  • Zzzquil: melatoniini, valeriaana ja B6-vitamiini, 2 x 28 tablettia
    -31%

    Zzzquil: melatoniini, valeriaana ja B6-vitamiini, 2 x 28 tablettia

    Normaalihinta €23,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €34,66
    Säästät: -€10,86
    0,43 € / 1ud
  • Zzzquil Sleep Nasal Strips, Breathe & Sleep Better, 3X10 Strips
    -23%

    Zzzquil Sueño nenäliuskat, hengitä ja nuku paremmin, 3 x 10 liuskaa

    Normaalihinta €23,50 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €30,60
    Säästät: -€7,10
    0,78 € / 1ud
  • Zzzquil Sleep Nasal Strips, Breathe & Sleep Better, 2X10 Strips
    -19%

    Zzzquil Sueño -nenäliimat, hengitä ja nuku paremmin, 2 x 10 liimaa

    Normaalihinta €16,60 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €20,40
    Säästät: -€3,80
    0,83 € / 1ud
  • Zzzquil Sleep Nasal Strips, Breathe & Sleep Better, 3X26 Strips
    -25%

    Zzzquil Sueño nenäliimat, hengitä ja nuku paremmin, 3 x 26 liimaa

    Normaalihinta €51,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €51,80 Normaalihinta €68,97
    Säästät: -€17,17
    0,66 € / 1ud