Kokoelma:

Products for contractures

  • Voltadol 140 mg, 5 Medicated Adhesive Dressings
    -10%

    Voltadol 140 mg, 5 lääkeainepitoista laastaria

    Normaalihinta €15,73 15,73 € / 1ud
    Alennushinta €15,73 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€1,75
    15,73 € / 1ud
  • Forté Pharma Medical Hialsorb Cold, 100ml
    -21%

    Forté Pharma Medical Hialsorb Cold, 100 ml

    Normaalihinta €13,90 13,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€3,76
    13,9 € / 100ml
  • Voltadol 11,6 mg/g geeli 60 g
    -10%

    Voltadol 11,6 mg/g geeli 60 g

    Normaalihinta €9,51 15,85 € / 100gr
    Alennushinta €9,51 Normaalihinta €10,57
    Säästät: -€1,06
    15,85 € / 100gr
  • Voltadol Forte -voide 50 g
    -10%

    Voltadol Forte -voide 50 g

    Normaalihinta €10,61 21,22 € / 100gr
    Alennushinta €10,61 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€1,18
    21,22 € / 100gr
  • Pranarôm Aromalgic Anti-Pain Gel, 100 ml
    -39%

    Pranarôm Aromalgic kipua lievittävä geeli, 100 ml

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €18,13
    Säästät: -€7,13
    11,0 € / 100ml
  • Reflex Gel, 50 grams
    -10%

    Reflex Gel, 50 grammaa

    Normaalihinta €10,67 21,34 € / 100gr
    Alennushinta €10,67 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€1,18
    21,34 € / 100gr