Kokoelma:

Probiotics and prebiotics

  • Bioithas Mucosa 30Cap.
    -15%

    Bioithas Mucosa 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€3,36
    0,66 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Lactagest 60 Capsules
    -37%

    Equisalud Microbiota Lactagest 60 kapselia

    Normaalihinta €24,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €39,12
    Säästät: -€14,32
    0,41 € / 1ud
  • Hyphae Da Terra Hyphae Microbiota 60 Capsules
    -41%

    Hifas Da Terra Hifas Microbiota 60 kapselia

    Normaalihinta €38,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €38,80 Normaalihinta €66,26
    Säästät: -€27,46
    0,65 € / 1ud
  • Naturlider Probioticslider , 30 capsules
    -8%

    Naturlider Probioticslider, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€1,34
    0,51 € / 1ud
  • Naturbite Digestive Enzymes+Probiotics 60 Capsules
    -10%

    Naturbite Ruoansulatusentsyymit + probiootit 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€2,34
    0,34 € / 1ud
  • Oralsuero Bioralsuero Probiotic Strawberry, 4X330 Ml
    -19%

    Oralsuero Bioralsuero Probiotic Strawberry, 4X330 Ml

    Normaalihinta €19,90 3,02 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€4,56
    3,02 € / 100ml
  • Sakai Probiotic Gr Complex, 30 Capsules
    -20%

    Sakai Probiotic Gr Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,90 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €24,88
    Säästät: -€4,98
    0,66 € / 1ud
  • Yovis Pack, 3 x 10 bucodispersible sitkcs
    -28%

    Yovis Pack, 3 x 10 suussa liukenevaa annospussia

    Normaalihinta €35,20 11,73 € / 1ud
    Alennushinta €35,20 Normaalihinta €48,63
    Säästät: -€13,43
    11,73 € / 1ud
  • Yovis , 10 bucodispersible sitkcs
    -25%

    Yovis, 10 suussa hajoavaa annospussia

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€4,11
    12,1 € / 1ud
  • Kernbiotic 10 Sachets 2,5 g
    -24%

    Kernbiotic 10 pussia, 2,5 g

    Normaalihinta €7,40 296,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,28
    296,0 € / 100gr
  • Artesania Probiot 25.000 Senior 15 Sbrs.
    -14%

    Artesania Probiot 25 000 Senior 15 Sbrs.

    Normaalihinta €15,40 15,4 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,60
    15,4 € / 1ud
  • NS Cispren Forte 6 Sachets
    -8%

    NS Cispren Forte 6 annospussia

    Normaalihinta €12,40 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,05
    2,07 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 8 , 2X28 Sachets
    -10%

    Bonusan Bacteri 8, 2 x 28 pussia

    Normaalihinta €69,60 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €69,60 Normaalihinta €77,48
    Säästät: -€7,88
    1,24 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri Spore , 28 capsules
    -11%

    Bonusan Bacteri Spore, 28 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€3,19
    0,96 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 8 Senior , 28 capsules
    -20%

    Bonusan Bacteri 8 Senior, 28 kapselia

    Normaalihinta €30,40 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €30,40 Normaalihinta €37,99
    Säästät: -€7,59
    1,09 € / 1ud
  • Derbos Probiotics Derboanimic 30 Capsules
    -37%

    Derbos Probioticos Derboanimic 30 kapselia

    Normaalihinta €21,41 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,41 Normaalihinta €33,99
    Säästät: -€12,58
    0,71 € / 1ud
  • Derbos Probiotics Derboflora 30 Capsules
    -31%

    Derbos Probioticos Derboflora 30 kapselia

    Normaalihinta €23,60 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €33,99
    Säästät: -€10,39
    0,79 € / 1ud
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Dherbos Normodigest Classic
    -12%

    Dherbos Normodigest Classic

    Normaalihinta €31,60 31,6 € / 1ud
    Alennushinta €31,60 Normaalihinta €35,88
    Säästät: -€4,28
    31,6 € / 1ud
  • Egle Inflamiflora 60 kapselia.
    -35%

    Egle Inflamiflora 60 kapselia.

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €33,57
    Säästät: -€11,87
    0,36 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 180 capsules
    -23%

    Equisalud Microbiota Megaflora 9, 180 kapselia

    Normaalihinta €62,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €62,30 Normaalihinta €80,98
    Säästät: -€18,68
    0,35 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Guar (Prebiotic) Powder , 125 g
    -16%

    Equisalud Microbiota Guar (prebiootti) jauhe, 125 g

    Normaalihinta €29,30 23,44 € / 100gr
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €34,86
    Säästät: -€5,56
    23,44 € / 100gr
  • BGP OP 2x30 capsules
    -24%

    BGP OP 2x30 kapselia

    Normaalihinta €46,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €61,36
    Säästät: -€14,66
    0,78 € / 1ud
  • Mensan Probiotic I-Complex 580Mg 60 Capsules
    -30%

    Mensan Probiotico I-Complex 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €16,86
    Säästät: -€5,06
    0,2 € / 1ud
  • Mundo Natu Pylostop , 60 capsules
    -27%

    Mundo Natu Pylostop, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€10,30
    0,46 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Cnd 10M, 2 x 30 kapselia
    -39%

    Pileje Lactibiane Cnd 10M, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €25,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €42,62
    Säästät: -€16,72
    0,43 € / 1ud
  • Santiveri Florase Colon-Help 40Cap.
    -40%

    Santiveri Florase Colon-Help 40 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €30,71
    Säästät: -€12,41
    0,46 € / 1ud
  • Soria Natural Probicobacter, 21 Tablets
    -10%

    Soria Natural Probicobacter, 21 tablettia

    Normaalihinta €23,36 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €23,36 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€2,59
    1,11 € / 1ud
  • Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M
    -12%

    Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M

    Normaalihinta €41,20 41,2 € / 1ud
    Alennushinta €41,20 Normaalihinta €46,96
    Säästät: -€5,76
    41,2 € / 1ud
  • Therascien Teoliance Premium, 30 Capsules
    -32%

    Therascien Teoliance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €30,15
    Säästät: -€9,65
    0,68 € / 1ud