Kokoelma:

Natural probiotics and prebiotics

  • Santiveri Florase Kand 40Cap.
    -39%

    Santiveri Florase Kand 40 kapselia.

    Normaalihinta €17,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €29,07
    Säästät: -€11,47
    0,44 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus 9 Strips 90 Capsules
    -25%

    Universo Natural Kyo-Dophilus 9 kantaa, 90 kapselia

    Normaalihinta €45,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €60,00
    Säästät: -€15,00
    0,5 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus With Enzymes 60 Capsules
    -25%

    Kyo-Dophilus Natural -valmiste entsyymeillä, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,35 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €35,35 Normaalihinta €47,13
    Säästät: -€11,78
    0,59 € / 1ud
  • V.Byotic Flora Blend 12, 60 Capsules
    -18%

    V.Byotic Flora Blend 12, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,26
    Säästät: -€3,76
    0,29 € / 1ud
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 2 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Akne, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€5,90
    0,53 € / 1ud
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 3 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Akne, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €47,50 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €56,70
    Säästät: -€9,20
    0,53 € / 1ud
  • Zeus Dormiben 750 mg, 30 capsules
    -10%

    Zeus Dormiben 750 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €45,30 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €50,21
    Säästät: -€4,91
    1,51 € / 1ud
  • Ysonut Inovance Probiovance Instan , 5 sachets
    -26%

    Ysonut Inovance Probiovance Instan, 5 pussia

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,82
    Säästät: -€4,42
    2,48 € / 1ud
  • -31%

    Yovis IBS 30 Capsules

    Normaalihinta €24,50 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€11,18
    0,82 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 3 x 10 capsules
    -36%

    Yovis-probioottipakkaus, 3 x 10 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €44,70
    Säästät: -€15,90
    0,96 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 2 x 10 capsules
    -35%

    Yovis-probioottipakkaus, 2 x 10 kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €29,80
    Säästät: -€10,40
    0,97 € / 1ud
  • Yovis Pack, 3 x 10 bucodispersible sitkcs
    -28%

    Yovis Pack, 3 x 10 suussa liukenevaa annospussia

    Normaalihinta €35,20 11,73 € / 1ud
    Alennushinta €35,20 Normaalihinta €48,63
    Säästät: -€13,43
    11,73 € / 1ud
  • Yovis Pack, 2 x 10 bucodispersible sitkcs
    -27%

    Yovis Pack, 2 x 10 suussa liukenevaa annospussia

    Normaalihinta €23,70 11,85 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €32,42
    Säästät: -€8,72
    11,85 € / 1ud
  • Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome
    -20%

    Vulbiotic 30 kapselia – Tabletit emättimen mikrobiomin tasapainon ylläpitämiseen

    Normaalihinta €13,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,35
    Säästät: -€3,25
    0,44 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii, 10 sticks
    -5%

    Vitaplus Boulardii, 10 annospussia

    Normaalihinta €10,40 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,55
    1,04 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia
    -7%

    Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia

    Normaalihinta €30,50 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€2,35
    1,02 € / 1ud
  • Tegor Lbs Ter, 45 Tablets
    -16%

    Tegor Lbs Ter, 45 tablettia

    Normaalihinta €17,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,27
    Säästät: -€3,27
    0,38 € / 1ud
  • Symbiopharm Symbiolact Pur -pakkaus, 3 x 10 annospussia
    -18%

    Symbiopharm Symbiolact Pur -pakkaus, 3 x 10 annospussia

    Normaalihinta €41,60 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €41,60 Normaalihinta €50,64
    Säästät: -€9,04
    1,39 € / 1ud
  • Sura Vitas Aeroben , 90 capsules
    -21%

    Sura Vitas Aeroben, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €36,53
    Säästät: -€7,63
    0,32 € / 1ud
  • Soria Natural Probicobacter, 21 Tablets
    -10%

    Soria Natural Probicobacter, 21 tablettia

    Normaalihinta €23,36 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €23,36 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€2,59
    1,11 € / 1ud
  • Sakai Diphilus, 150 Gr
    -20%

    Sakai Diphilus, 150 g

    Normaalihinta €10,30 6,87 € / 100gr
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,91
    Säästät: -€2,61
    6,87 € / 100gr
  • Santiveri Florase Intest 40Cap.
    -15%

    Santiveri Florase Intest 40 kapselia.

    Normaalihinta €17,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,95
    0,43 € / 1ud
  • Salvat Megalevure, 2 x 10 tikkua
    -18%

    Salvat Megalevure, 2 x 10 tikkua

    Normaalihinta €21,50 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,22
    Säästät: -€4,72
    1,08 € / 1ud
  • Probiotax Microbiota Cocoa 150G
    -34%

    Probiotax Microbiota Cacao 150 g

    Normaalihinta €21,60 14,4 € / 100gr
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€11,35
    14,4 € / 100gr
  • Probiotax Microbiota Coconut 150G
    -34%

    Probiotax Microbiota Kookos 150 g

    Normaalihinta €21,60 14,4 € / 100gr
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€11,35
    14,4 € / 100gr
  • Prodefen Plus -ravintolisä, 6 x 10 annospussia
    -24%

    Prodefen Plus -ravintolisä, 6 x 10 annospussia

    Normaalihinta €63,00 1,05 € / 1ud
    Alennushinta €63,00 Normaalihinta €82,38
    Säästät: -€19,38
    1,05 € / 1ud
  • Profaes4 Probiootit aikuisille, 25 mm, pakkaus 3 x 30 tablettia
    -15%

    Profaes4 Probiootit aikuisille, 25 mm, pakkaus 3 x 30 tablettia

    Normaalihinta €40,90 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €40,90 Normaalihinta €47,85
    Säästät: -€6,95
    0,45 € / 1ud
  • Profaes4 Probiootit aikuisille Ci 25 mm, 2 x 30 tablettia sisältävä pakkaus
    -13%

    Profaes4 Probiootit aikuisille Ci 25 mm, 2 x 30 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€4,10
    0,46 € / 1ud
  • Plameca Esencialis, 60 Capsules
    -8%

    Plameca Esencialis, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€1,55
    0,31 € / 1ud
  • Pinisan Bifidsan, 20 kapselia
    -16%

    Pinisan Bifidsan, 20 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,09
    Säästät: -€3,09
    0,8 € / 1ud