Kokoelma:

Prevention COVID-19

  • Mussvital Dermactive Kuiville käsille tarkoitettu käsivoide, 50 ml
    -31%

    Mussvital Dermactive Kuiville käsille tarkoitettu käsivoide, 50 ml

    Normaalihinta €3,50 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,06
    Säästät: -€1,56
    7,0 € / 100ml
  • Rilastil Xerolact korjaava käsivoide 30 ml
    -16%

    Rilastil Xerolact korjaava käsivoide 30 ml

    Normaalihinta €4,93 16,43 € / 100ml
    Alennushinta €4,93 Normaalihinta €5,90
    Säästät: -€0,97
    16,43 € / 100ml
  • Neutrogena  Anti-aging-käsivoide SPF20, 75 ml
    -5%

    Neutrogena Anti-aging-käsivoide SPF20, 75 ml

    Normaalihinta €8,30 11,07 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €8,74
    Säästät: -€0,44
    11,07 € / 100ml
  • Mussvital kynsien vahvistusvoide, 14 ml
    -11%

    Mussvital kynsien vahvistusvoide, 14 ml

    Normaalihinta €4,40 31,43 € / 100ml
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,97
    Säästät: -€0,57
    31,43 € / 100ml
  • Ioox Lacquer Hardener 13 ml
    -59%

    Ioox Lacadura kovete 13 ml

    Normaalihinta €7,60 58,46 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €18,51
    Säästät: -€10,91
    58,46 € / 100ml
  • Neutrogena Quick-Absorbing Hand Cream Light Texture, 150 ml
    -17%

    Neutrogena nopeasti imeytyvä, kevyt käsivoide, 150 ml

    Normaalihinta €9,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,87
    Säästät: -€1,87
    6,0 € / 100ml
  • Neutrogena tuoksuva, tehokas korjaava käsivoide, 2 x 50 ml
    -23%

    Neutrogena tuoksuva, tehokas korjaava käsivoide, 2 x 50 ml

    Normaalihinta €7,60 15,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,87
    Säästät: -€2,27
    15,2 € / 100ml
  • Neutrogena Repair Hand Cream Pack 50ml + Lipstick SPF 20 4.8gr
    -11%

    Neutrogena Pack -korjaava käsivoide 50 ml + huulivoide SPF 20 4,8 g

    Normaalihinta €8,10 16,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    16,2 € / 100ml
  • Neutrogena Nopeasti imeytyvä korjaava käsivoide, 2 x 75 ml:n pakkaus
    -35%

    Neutrogena Nopeasti imeytyvä korjaava käsivoide, 2 x 75 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €7,60 10,13 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,76
    Säästät: -€4,16
    10,13 € / 100ml
  • La Roche Posay Cicaplast Repairing Hand Cream 50 ml
    -35%

    La Roche-Posay Cicaplast korjaava käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €8,30 16,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€4,50
    16,6 € / 100ml
  • Avène Cicalfate Hands Repairing Hand Cream Barrier Effect 100 ml
    -27%

    Avène Cicalfate Manos -korjaava voide, suojaava vaikutus, 100 ml

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€3,70
    10,1 € / 100ml
  • Vea Nails Protective Nail Oil 8 ml
    -9%

    Vea Nails -kynsien suojaöljy 8 ml

    Normaalihinta €12,00 150,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€1,16
    150,0 € / 100ml
  • KIN Dermin-Fkd Hand Cream 50 ml
    -5%

    KIN Dermin-Fkd käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €13,80 27,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€0,73
    27,6 € / 100ml
  • Edda Pharma Hand Cream 50 gr
    -13%

    Edda Pharma Käsivoide 50 g

    Normaalihinta €3,21
    Alennushinta €3,21 Normaalihinta €3,71
    Säästät: -€0,50
  • Acofar Vivera Ultra Moisturising Hand Cream 75 ml
    -5%

    Acofar Vivera erittäin kosteuttava käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €2,00
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,11
  • Repavar Nail Regenerating and Hardening 15 ml
    -27%

    Repavar - kynsien uudistava ja vahvistava hoito 15 ml

    Normaalihinta €8,70 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€3,19
    0,58 € / 1ud
  • Repavar Regenerating Hand Cream 75 ml
    -22%

    Repavar Regenerating -käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €6,70
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,59
    Säästät: -€1,89
  • SVR Xerial 40 kynsiä 10 ml
    -24%

    SVR Xerial 40 kynsiä 10 ml

    Normaalihinta €15,20
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€4,70
  • Mavala Colour New Delhi 92
    -11%

    Mavala Color New Delhi 92

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,93
    7,7 € / 1ud
  • Mavala Colour Reno 91
    -30%

    Mavala Color Reno 91

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Arosa 90
    -47%

    Mavala Color Arosa 90

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€3,90
    4,4 € / 1ud
  • Mavala Colour La Paz 71
    -30%

    Mavala Color La Paz 71

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Bordeaux 69
    -30%

    Mavala Color Bordeaux 69

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Acapulco 63
    -30%

    Mavala Color Acapulco 63

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Riga 56
    -25%

    Mavala Color Riga 56

    Normaalihinta €6,20 6,2 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,10
    6,2 € / 1ud
  • Mavala Colour White 49
    -28%

    Mavala Color White 49

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,30
    6,0 € / 1ud
  • Mavala Colour Izmir 47
    -28%

    Mavala Color Izmir 47

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,30
    6,0 € / 1ud
  • Mavala Natural Colour 44
    -8%

    Mavala Color Natural 44

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,73
    7,9 € / 1ud
  • Mavala Colourless Colour 43
    -30%

    Mavala Väritön 43

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,50
    5,8 € / 1ud
  • Mavala Colour Ankara 01
    -28%

    Mavala Color Ankara 01

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,30
    6,0 € / 1ud