Kokoelma:

Pranarom top selling products

  • Pranarôm Allergoforce Nasal Spray, 2X15 Ml
    -33%

    Pranarôm Allergoforce nenäsumute, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €16,40 54,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €24,60
    Säästät: -€8,20
    54,67 € / 100ml
  • Pranarôm Pranadraine Detox, 2X500 Ml
    -35%

    Pranarôm Pranadraine Detox, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €29,90
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €46,10
    Säästät: -€16,20
  • Pranarôm Respiratory Tract Oleocaps+ 1 Oregano, 2X30 Capsules
    -28%

    Pranarôm Hengitystiet Oleocaps+ 1 Oregano, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,20
    Säästät: -€7,70
    0,33 € / 1ud
  • Pranarôm Omega 3 Forte, 2X60 Capsules
    -24%

    Pranarôm Omega 3 Forte, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €34,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €45,40
    Säästät: -€10,90
    0,29 € / 1ud
  • Pranarom Aromaflex Forte, 2X30 Capsules
    -32%

    Pranarom Aromaflex Forte, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €23,60 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€11,30
    0,39 € / 1ud
  • Pranarôm Pranabb Roll On -sitronella, 2 x 30 ml
    -38%

    Pranarôm Pranabb Roll On -sitronella, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €17,30
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €27,70
    Säästät: -€10,40
  • Pranarom Allergoforce Eye & Nose Comfort, 30 capsules
    -30%

    Pranarom Allergoforce Silmien ja nenän hyvinvointi, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€4,50
    0,35 € / 1ud
  • Pranarom Fennel Essential Oil Bio, 10ml
    -28%

    Pranarom Luomu-fenkoli-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €10,10 101,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€3,90
    101,0 € / 100ml
  • Pranarom German Chamomile Essential Oil, 5ml
    -29%

    Pranarom Saksankamomilla-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €24,60 492,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€10,20
    492,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromalgic Massage Oil, 100ml
    -33%

    Pranarom Aromalgic -hierontaöljy, 100 ml

    Normaalihinta €12,90 12,9 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,20
    Säästät: -€6,30
    12,9 € / 100ml
  • Pranarom Aromaderm Repairing Balm, 40ml
    -35%

    Pranarom Aromaderm -korjaava balsami, 40 ml

    Normaalihinta €8,60 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,60
    21,5 € / 100ml
  • Pranarom Aromaderm Labiarom Lip Gel Labiarom, 5ml
    -16%

    Pranarom Aromaderm Labiarom Lip Gel Labiarom, 5ml

    Normaalihinta €8,30 166,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,59
    166,0 € / 100ml
  • Pranarom Allergoforce Nasal Spray, 15ml
    -33%

    Pranarom Allergoforce nenäsumute, 15 ml

    Normaalihinta €8,30 55,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€4,00
    55,33 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Lemon Bio, 10ml
    -26%

    Pranarom Luomulimonin eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €5,80
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,85
    Säästät: -€2,05
  • Pranarom Aromaflex Forte, 30 tablets
    -31%

    Pranarom Aromaflex Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€5,45
    0,4 € / 1ud
  • Pranarom Aromalgic Roll On Joint Roll On, 75ml
    -37%

    Pranarom Aromalgic Roll On -nivelvoide, 75 ml

    Normaalihinta €12,40 16,53 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€7,35
    16,53 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Sleep Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Sleep Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Relax Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Relax Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Energy Roll On, 5ml
    -35%

    Pranarom Aromaboost Energy Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,40 128,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,50
    128,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Immunity Roll On, 5ml
    -33%

    Pranarom Aromaboost Immunity Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,60 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,30
    132,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Diet Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Diet Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Focus Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Focus Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Detox, 60 kapselia
    -34%

    Pranarom Aromaboost Detox, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,10 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,80
    0,22 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Energy, 60 capsules
    -33%

    Pranarom Aromaboost Energy, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,50
    0,22 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Focus, 60 capsules
    -33%

    Pranarom Aromaboost Focus, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,50
    0,22 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Energy Mist, 50ml
    -41%

    Pranarom Aromaboost Energy -sumute, 50 ml

    Normaalihinta €8,90 17,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€6,10
    17,8 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Immunity, 60 capsules
    -35%

    Pranarom Aromaboost Immunity, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,90
    0,22 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Relax, 60 capsules
    -35%

    Pranarom Aromaboost Relax, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,90
    0,22 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Sleep, 60 capsules
    -33%

    Pranarom Aromaboost Sleep, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,50
    0,22 € / 1ud
  • Pranarôm Roll-On Joints, 2X75 Ml
    -38%

    Pranarôm Roll-On nivelille, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €24,40 16,27 € / 100ml
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €39,50
    Säästät: -€15,10
    16,27 € / 100ml