Kokoelma:

Pranarom plant oils

  • Pranarom Avocado Vegetable Oil, 50ml
    -26%

    Pranarom Avokado-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €8,10 16,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,85
    16,2 € / 100ml
  • Pranarom Borage Vegetable Oil, 50ml
    -31%

    Pranarom Borraja-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €16,30
    Säästät: -€5,00
    22,6 € / 100ml
  • Pranarom Calophyllum Plant Oil, 50ml
    -28%

    Pranarom lämpöä rakastava kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€5,35
    27,4 € / 100ml
  • Pranarom Vegetable Oil Hazelnut, 50ml
    -15%

    Pranarom-pähkinäkasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €9,00 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,60
    18,0 € / 100ml
  • Pranarom Apricot Kernel Vegetable Oil, 50ml
    -21%

    Pranarom aprikoosipähkinän kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €9,80 19,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€2,62
    19,6 € / 100ml
  • Pranarom Vanilla Vegetable Oil, 50ml
    -24%

    Pranarom Vanilja-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €13,80 27,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€4,41
    27,6 € / 100ml
  • Pranarom Castor Vegetable Oil, 50ml
    -30%

    Pranarom-kasviöljy, risiiniöljy, 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€3,30
    15,6 € / 100ml
  • Pranarom Carrot Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom-porkkanakasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €7,50 15,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€3,10
    15,0 € / 100ml
  • Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 60 capsules
    -26%

    Pranarom-kasviöljy, nattyröljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€5,90
    0,28 € / 1ud
  • Pranarom Rose Hip Vegetable Oil, 60 capsules
    -9%

    Pranarom Ruusunmarjan kasviöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€2,33
    0,37 € / 1ud
  • Pranarom Neem Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom Neem-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €8,00 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,20
    16,0 € / 100ml
  • Pranarom Black Cumin Vegetable Oil, 60 capsules
    -29%

    Pranarom: Mustakuminan kasviöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€6,75
    0,28 € / 1ud
  • Pranarom Shea Butter Vegetable Oil, 100ml
    -21%

    Pranarom Shea Butter Vegetable Oil, 100ml

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€3,27
    12,2 € / 100ml
  • Pranarom Rose Hip Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom ruusunmarjan kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €12,20 24,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€4,95
    24,4 € / 100ml
  • Pranarom Hypericum Vegetable Oil, 50ml
    -30%

    Pranarom Hypericum Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €9,60
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€4,20
  • Pranarom Black Cumin Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom kasviöljy, mustakumina, 50 ml

    Normaalihinta €9,60
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,90
  • Pranarom Sweet Almond Vegetable Oil, 50ml
    -32%

    Pranarom Sweet Almond Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€3,50
  • Pranarom Jojoba Vegetable Oil Bio, 50 ml
    -29%

    Pranarom Luomujojoba-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €11,90 23,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €16,70
    Säästät: -€4,80
    23,8 € / 100ml
  • Pranarom Coconut Vegetable Oil, 100ml
    -29%

    Pranarom Coconut Vegetable Oil, 100ml

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€5,00
    12,2 € / 100ml
  • Pranarom Macadamia Vegetable Oil, 50ml
    -24%

    Pranarom Macadamia Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,40
  • Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 50ml
    -28%

    Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €8,40
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€3,30
  • Pranarom Argan Vegetable Oil, 50ml
    -26%

    Pranarom Argan-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €10,80 21,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€3,70
    21,6 € / 100ml
  • Pranarom Calendula Vegetable Oil, 50ml
    -28%

    Pranarom Calendula Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €10,00
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€3,85
  • Pranarôm ruusunmarjan kasviöljy, 2 x 50 ml
    -30%

    Pranarôm ruusunmarjan kasviöljy, 2 x 50 ml

    Normaalihinta €24,00 24,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€10,30
    24,0 € / 100ml