Kokoelma:

Pranarom Difusión

  • Pranarom Diffusion Field of Provence Spray, 30ml
    -20%

    Pranarom Diffusion Campo de Provenza -suihke, 30 ml

    Normaalihinta €8,00 26,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,00
    26,67 € / 100ml
  • Pranarom Citrus Diffusion Toning Spray, 30ml
    -14%

    Pranarom virkistävä sitrushedelmäsuihke, 30 ml

    Normaalihinta €8,40 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€1,40
    28,0 € / 100ml
  • Pranarom Arty Diffusers
    -20%

    Pranarom Arty -tuoksudiffuusorit

    Normaalihinta €89,70 89,7 € / 1ud
    Alennushinta €89,70 Normaalihinta €112,70
    Säästät: -€23,00
    89,7 € / 1ud
  • Pranarom Pop-tuoksulaitteet
    -21%

    Pranarom Pop-tuoksulaitteet

    Normaalihinta €31,00 31,0 € / 1ud
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €39,35
    Säästät: -€8,35
    31,0 € / 1ud
  • Pranarom Diffusion Eucaly'Pur, 30ml
    -15%

    Pranarom Eucaly’Pur-tuoksuöljy, 30 ml

    Normaalihinta €14,20
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€2,60
  • Pranarom Diffusion Citrus Toning, 30ml
    -23%

    Pranarom virkistävä sitrusaromiterapiaöljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Pranarom Diffusion Strength and Vitality, 30ml
    -23%

    Pranarom Voimaa ja elinvoimaa -tuoksuöljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Pranarom Diffusion Meditation, 30ml
    -23%

    Pranarom Meditaatio-tuoksut, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Pranarom Diffusion Field of Provence, 30ml
    -23%

    Pranarom Provence-tuoksuyleisöljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Pranarom Zen Diffusion, 30ml
    -22%

    Pranarom Zen Diffusion, 30ml

    Normaalihinta €13,10
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,70
  • Pranarom Wood/Ceramic Wax Diffuser
    -23%

    Pranarom-tuoksudiffuusori, vaha, puu/keramiikka

    Normaalihinta €56,20
    Alennushinta €56,20 Normaalihinta €72,84
    Säästät: -€16,64
  • Pranarom Joy Diffusers
    -21%

    Pranarom Joy Diffusers

    Normaalihinta €38,50 38,5 € / 1ud
    Alennushinta €38,50 Normaalihinta €48,50
    Säästät: -€10,00
    38,5 € / 1ud
  • Pranarom Diffusion Dream, 30ml
    -23%

    Pranarom Sueño-tuoksuöljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,00 43,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
    43,33 € / 100ml
  • Pranarom Diffusion Small Pleasures, 30ml
    -17%

    Pranarom Diffusion Small Pleasures, 30ml

    Normaalihinta €13,90 46,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€2,90
    46,33 € / 100ml
  • Pranarom Diffusion Chest of Emotions, 3x10ml
    -22%

    Pranarom Difusión Tunteiden laatikko, 3 x 10 ml

    Normaalihinta €21,10 211,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€5,85
    211,0 € / 100ml
  • Pranarom Edison Diffusers
    -27%

    Pranarom Edison-tuoksulaitteet

    Normaalihinta €61,20 61,2 € / 1ud
    Alennushinta €61,20 Normaalihinta €84,30
    Säästät: -€23,10
    61,2 € / 1ud
  • Pranarôm Diffuser Wax Bb
    -24%

    Pranarôm Bb-vahadiffuusori

    Normaalihinta €56,90 56,9 € / 1ud
    Alennushinta €56,90 Normaalihinta €74,76
    Säästät: -€17,86
    56,9 € / 1ud
  • Pranarôm Difusión Cofre Difuse All Day, 3 x 5 ml
    -20%

    Pranarôm Difusión Cofre Difuse All Day, 3 x 5 ml

    Normaalihinta €15,90 318,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€4,05
    318,0 € / 100ml
  • Pranarôm Find Your Balance -lahjapakkaus, 3 x 5 ml
    -16%

    Pranarôm Find Your Balance -lahjapakkaus, 3 x 5 ml

    Normaalihinta €16,70 334,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,25
    334,0 € / 100ml
  • Pranarôm Choose Your Vibe -tuoksusetti, 3 x 5 ml
    -16%

    Pranarôm Choose Your Vibe -tuoksusetti, 3 x 5 ml

    Normaalihinta €16,70 334,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,25
    334,0 € / 100ml