Kokoelma:

Pileje Probiotics

  • Pileje Antemig, 20 tablettia
    -43%

    Pileje Antemig, 20 tablettia

    Normaalihinta €21,80 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€16,15
    1,09 € / 1ud
  • Pileje Cartimotil Structure 60 Tablets
    -5%

    Pileje Cartimotil Estructura 60 tablettia

    Normaalihinta €40,70 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,70 Normaalihinta €42,84
    Säästät: -€2,14
    0,68 € / 1ud
  • Pileje Feminabiane Concepción 30 tablettia + 30 kapselia
    -38%

    Pileje Feminabiane Concepción 30 tablettia + 30 kapselia

    Normaalihinta €18,75 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,75 Normaalihinta €30,10
    Säästät: -€11,35
    0,63 € / 1ud
  • Pileje Azeol Ab 30 kapselia
    -50%

    Pileje Azeol Ab 30 kapselia

    Normaalihinta €10,25 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,25 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€10,25
    0,34 € / 1ud
  • Pileje Azeol Syrup 75 ml
    -10%

    Pileje Azeol -siirappi 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €20,48
    Säästät: -€1,98
    24,67 € / 100ml
  • Pileje Immuchoc 15 tablettia
    -18%

    Pileje Immuchoc 15 tablettia

    Normaalihinta €19,60 1,31 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€4,22
    1,31 € / 1ud
  • Pileje Cbiane Acerola 60 Chewable Tablets
    -5%

    Pileje Cbiane Acerola 60 purutablettia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €26,53
    Säästät: -€1,33
    0,42 € / 1ud
  • Pileje D3 Biane 1000 IU 30 kapselia
    -5%

    Pileje D3 Biane 1000 IU 30 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
    Säästät: -€0,92
    0,58 € / 1ud
  • Pileje Enabiane 28 Envelopes
    -5%

    Pileje Enabiane 28 pussia

    Normaalihinta €37,80 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €39,79
    Säästät: -€1,99
    1,35 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Iki, 10 annospussia
    -5%

    Pileje Lactibiane Iki, 10 annospussia

    Normaalihinta €22,00 2,2 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€1,16
    2,2 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Black Currant-Llanthen 30 Tablets
    -24%

    Pileje Phytostandard Mustaherukka-piharatamo 30 tablettia

    Normaalihinta €14,60 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,17
    Säästät: -€4,57
    0,49 € / 1ud
  • Pileje Unibiane Resveratrol 30 Capsules
    -5%

    Pileje Unibiane Resveratrol 30 kapselia

    Normaalihinta €43,30 1,44 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €45,58
    Säästät: -€2,28
    1,44 € / 1ud
  • Pileje Azeol Syrup Ts 75 ml
    -5%

    Pileje Azeol -siirappi Ts 75 ml

    Normaalihinta €18,80 25,07 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€0,99
    25,07 € / 100ml
  • Pileje Hepatobiane 28 Tablets
    -21%

    Pileje Hepatobiane 28 tablettia

    Normaalihinta €32,70 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €41,33
    Säästät: -€8,63
    1,17 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Ginkgo 20Cap.
    -12%

    Pileje Phytostandard Ginkgo 20 kapselia.

    Normaalihinta €28,30 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €32,02
    Säästät: -€3,72
    1,42 € / 1ud
  • Pileje Androbiane 60 kapselia
    -5%

    Pileje Androbiane 60 kapselia

    Normaalihinta €25,69 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,69 Normaalihinta €27,04
    Säästät: -€1,35
    0,43 € / 1ud
  • Pileje Proteochoc 12 Capsules
    -50%

    Pileje Proteochoc 12 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€10,00
    0,83 € / 1ud
  • Pileje Cbiane Acerola 20 purutablettia
    -30%

    Pileje Cbiane Acerola 20 purutablettia

    Normaalihinta €12,70 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€5,40
    0,64 € / 1ud
  • Pileje Microbiane Q10 Age Protect 12 g 30 Capsules
    -31%

    Pileje Microbiane Q10 Age Protect 12 g, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,99 216,58 € / 100gr
    Alennushinta €25,99 Normaalihinta €37,62
    Säästät: -€11,63
    216,58 € / 100gr
  • Pileje Oxybiane Cell Protect 60 Capsules
    -5%

    Pileje Oxybiane Cell Protect 60 kapselia

    Normaalihinta €40,10 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,10 Normaalihinta €42,21
    Säästät: -€2,11
    0,67 € / 1ud
  • Pileje Melioran 90 Tablets
    -25%

    Pileje Melioran 90 tablettia

    Normaalihinta €27,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €36,29
    Säästät: -€9,19
    0,3 € / 1ud
  • Pileje Feminabiane Virtsateiden hyvinvointi 30 tablettia
    -31%

    Pileje Feminabiane Virtsateiden hyvinvointi 30 tablettia

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €29,76
    Säästät: -€9,36
    0,68 € / 1ud
  • Pileje Glycabiane 595 mg 60 Capsules
    -24%

    Pileje Glycabiane 595 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €29,54
    Säästät: -€7,04
    0,38 € / 1ud
  • Pileje Neurobiane 481 mg, 60 kapselia
    -23%

    Pileje Neurobiane 481 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,19 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,19 Normaalihinta €28,97
    Säästät: -€6,78
    0,37 € / 1ud
  • Pileje Proteochoc 36 Capsules of 731 mg
    -17%

    Pileje Proteochoc 36 kapselia, 731 mg

    Normaalihinta €19,20 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,11
    Säästät: -€3,91
    0,53 € / 1ud
  • Pileje Formag Pack 2 x 90 tablettia
    -39%

    Pileje Formag Pack 2 x 90 tablettia

    Normaalihinta €35,50
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €57,86
    Säästät: -€22,36
  • Lactibiane Reference Pack 3 x 30 kapselia
    -36%

    Lactibiane Reference Pack 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €62,60
    Alennushinta €62,60 Normaalihinta €97,77
    Säästät: -€35,17
  • Lactibiane Tolerance, 2 x 30 kapselia
    -39%

    Lactibiane Tolerance, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €35,70
    Alennushinta €35,70 Normaalihinta €58,94
    Säästät: -€23,24
  • Pileje Lactibiane Cnd 10M, 2 x 30 kapselia
    -39%

    Pileje Lactibiane Cnd 10M, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €25,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €42,62
    Säästät: -€16,72
    0,43 € / 1ud
  • Lactibiane Voyage, 2 x 14 kapselia
    -35%

    Lactibiane Voyage, 2 x 14 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €31,36
    Säästät: -€10,96
    0,73 € / 1ud