Kokoelma:

Other animals

  • Ferplast Flexible Cotton Parrot Perch 37 Cm
    -24%

    Ferplast joustava puuvillainen papukaijojen istuin, 37 cm

    Normaalihinta €4,30 42,16 € / 1kg
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,63
    Säästät: -€1,33
    42,16 € / 1kg
  • Ferplast Flexible Cotton Parrot Perch 66 Cm
    -24%

    Ferplastin joustava puuvillainen papukaijojen istumapuu, 66 cm

    Normaalihinta €6,70 30,04 € / 1kg
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,87
    Säästät: -€2,17
    30,04 € / 1kg
  • Ferplast Flexible Cotton Parrot Perch 75 Cm
    -23%

    Ferplastin joustava puuvillainen papukaijojen istumapuut, 75 cm

    Normaalihinta €12,50 25,3 € / 1kg
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€3,82
    25,3 € / 1kg
  • Ferplast Duna Multy Cage
    -10%

    Ferplast Duna Multy -häkki

    Normaalihinta €61,75 16,25 € / 1kg
    Alennushinta €61,75 Normaalihinta €68,60
    Säästät: -€6,85
    16,25 € / 1kg
  • Ferplast Ceramic Hamster Food Bowl 180Ml 10,2x3, Cm
    -18%

    Ferplastin keraaminen hamsterin ruokakuppi, 180 ml, 10,2 x 3 cm

    Normaalihinta €4,90 2,72 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,10
    2,72 € / 100ml
  • Ferplast Ceramic Rabbit Feeder 57x31x62 Cm
    -20%

    Ferplastin keraaminen ruokakuppi kanille, 57 x 31 x 62 cm

    Normaalihinta €7,10 24,32 € / 1kg
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,87
    Säästät: -€1,77
    24,32 € / 1kg
  • Ferplast Plastic Rabbit Bath 37x27x18,5 Cm
    -22%

    Ferplastin muovinen kylpyamme kaneille, 37 x 27 x 18,5 cm

    Normaalihinta €6,70 17,14 € / 1kg
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€1,93
    17,14 € / 1kg
  • Ferplast Tiny Natural Rodent Stick Chew Toy 8 Unit
    -19%

    Ferplast Tiny Natural Rodent Stick -pureskeltava lelu, 8 kpl

    Normaalihinta €9,60 89,72 € / 1kg
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,87
    Säästät: -€2,27
    89,72 € / 1kg
  • Ferplast Snack Chewable Goodbite Snack Tiny & Nat Disp 48 Units
    -27%

    Ferplast Goodbite Disp Tiny & Nat -pureskeltavat herkut, 48 kpl

    Normaalihinta €108,85 1755,65 € / 1kg
    Alennushinta €108,85 Normaalihinta €150,12
    Säästät: -€41,27
    1755,65 € / 1kg
  • Ferplast Karat 80 Cage
    -10%

    Ferplast Karat 80 -häkki

    Normaalihinta €198,30 14,36 € / 1kg
    Alennushinta €198,30 Normaalihinta €220,61
    Säästät: -€22,31
    14,36 € / 1kg
  • Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural Cheese Snack
    -23%

    Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural Juusto

    Normaalihinta €2,50 46,3 € / 1kg
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,25
    Säästät: -€0,75
    46,3 € / 1kg
  • Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural Snack Apple
    -20%

    Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural Omena

    Normaalihinta €2,60 44,83 € / 1kg
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,23
    Säästät: -€0,63
    44,83 € / 1kg
  • Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural Corn Cob Snack
    -14%

    Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural -maissintähkä

    Normaalihinta €2,90 46,03 € / 1kg
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,37
    Säästät: -€0,47
    46,03 € / 1kg
  • Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural Snack Carrot
    -14%

    Ferplast Snack Goodbite Tiny Natural -porkkana

    Normaalihinta €2,90 49,15 € / 1kg
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,37
    Säästät: -€0,47
    49,15 € / 1kg
  • Ferplast Small Animal Dental Toy 4x31 Cm
    -15%

    Ferplastin hammashoitolelu pieneläimille, 4 x 31 cm

    Normaalihinta €6,60 194,12 € / 1kg
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€1,19
    194,12 € / 1kg
  • Ferplast Criceti Cage 100 White
    -15%

    Ferplast Criceti 100 -häkki, valkoinen

    Normaalihinta €139,00 19,29 € / 1kg
    Alennushinta €139,00 Normaalihinta €162,63
    Säästät: -€23,63
    19,29 € / 1kg
  • Ferplast Black Grill L305
    -27%

    Ferplast Negro Grill L305

    Normaalihinta €14,50 51,24 € / 1kg
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,84
    Säästät: -€5,34
    51,24 € / 1kg
  • Labyrinth Tasty Large 2X410Gr
    -33%

    Suuri maukas labyrintti 2 x 410 g

    Normaalihinta €16,90 4,12 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €25,14
    Säästät: -€8,24
    4,12 € / 100gr
  • Littleone Guinea Pigs 2,3Kg
    -33%

    Littleone Marsut 2,3 kg

    Normaalihinta €9,50 4,13 € / 1kg
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,14
    Säästät: -€4,64
    4,13 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 2,3Kg
    -33%

    Littleone-kanit 2,3 kg

    Normaalihinta €9,90 4,3 € / 1kg
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,85
    Säästät: -€4,95
    4,3 € / 1kg
  • Littleone Junior Rabbits 2,3Kg
    -26%

    Littleone Kanit Junior 2,3 kg

    Normaalihinta €9,30 4,04 € / 1kg
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€3,23
    4,04 € / 1kg
  • Littleone Dwarf Hamsters 400Gr
    -41%

    Littleone-kääpiöhamsterit 400 g

    Normaalihinta €2,10 5,25 € / 1kg
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,54
    Säästät: -€1,44
    5,25 € / 1kg
  • Littleone Chinchillas 2,3Kg
    -34%

    Littleone-chinchillat 2,3 kg

    Normaalihinta €10,50 4,57 € / 1kg
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,03
    Säästät: -€5,53
    4,57 € / 1kg
  • Littleone Rats 400Gr
    -43%

    Littleone Ratas 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,48
    Säästät: -€1,48
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Mice 400Gr
    -41%

    Littleone-hiiret 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,38
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 400Gr
    -32%

    Littleone Kanit 400 g

    Normaalihinta €2,30 5,75 € / 1kg
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,08
    5,75 € / 1kg
  • Littleone Chinchillas 400Gr
    -35%

    Littleone Chinchillas 400 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Littleone Snack Carob 200Gr
    -34%

    Littleone Snack - johanneksenleipäpavut 200 g

    Normaalihinta €2,60 13,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€1,35
    13,0 € / 1kg
  • Littleone Snack Dried Carrot 200Gr
    -42%

    Littleone Snack Kuivattu porkkana 200 g

    Normaalihinta €3,10 15,5 € / 1kg
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €5,36
    Säästät: -€2,26
    15,5 € / 1kg
  • Littleone Herb Crunchy Snack 100Gr
    -34%

    Littleone Rapea yrttisnack 100 g

    Normaalihinta €2,90 29,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,40
    Säästät: -€1,50
    29,0 € / 1kg