Kokoelma:

Pediasure supplements

  • Pediasure Drink Vanilja Lapsille, 4 pulloa à 220 ml
    -15%

    Pediasure Drink Vanilja Lapsille, 4 pulloa à 220 ml

    Normaalihinta €9,00 4,09 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,55
    4,09 € / 100ml
  • Pediasure Drink Chocolate lapsille, 4 pulloa à 220 ml
    -15%

    Pediasure Drink Chocolate lapsille, 4 pulloa à 220 ml

    Normaalihinta €9,00 4,09 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,55
    4,09 € / 100ml
  • Pediasure Teen Balance Vanilla Teenagers, 400g
    -14%

    Pediasure Teen Balance Vanilja Teini-ikäisille, 400 g

    Normaalihinta €15,00 3,75 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,40
    3,75 € / 100gr
  • Pediasure Cookies & Cream, 850 g
    -15%

    Pediasure Cookies & Cream, 850 g

    Normaalihinta €28,80 3,39 € / 100gr
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €33,95
    Säästät: -€5,15
    3,39 € / 100gr
  • Pediasure Vanilja Lapsille, 850 g
    -15%

    Pediasure Vanilja Lapsille, 850 g

    Normaalihinta €28,80 3,39 € / 100gr
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €33,95
    Säästät: -€5,15
    3,39 € / 100gr