Kokoelma:

Pediasure best sellers

  • Pediasure Vanilja Lapsille, 850 g
    -15%

    Pediasure Vanilja Lapsille, 850 g

    Normaalihinta €28,80 3,39 € / 100gr
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €33,95
    Säästät: -€5,15
    3,39 € / 100gr
  • Pediasure Chocolate lapsille, 850 g
    -16%

    Pediasure Chocolate lapsille, 850 g

    Normaalihinta €28,50 3,35 € / 100gr
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €33,95
    Säästät: -€5,45
    3,35 € / 100gr
  • Pediasure Drink Chocolate lapsille, 4 pulloa à 220 ml
    -15%

    Pediasure Drink Chocolate lapsille, 4 pulloa à 220 ml

    Normaalihinta €9,00 4,09 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,55
    4,09 € / 100ml
  • Pediasure Teen Balance Teenage Chocolate, 400 grams
    -15%

    Pediasure Teen Balance Chocolate -teini-ikäisille, 400 g

    Normaalihinta €14,80 3,7 € / 100gr
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,60
    3,7 € / 100gr