Kokoelma:

Parogencyl dental hygiene

  • Parogencyl Forte 75 ml
    -25%

    Parogencyl Forte 75 ml

    Normaalihinta €4,40
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,90
    Säästät: -€1,50
  • Parogencyl Bi-Actif Peppermint 125 ml
    -23%

    Parogencyl Bi-Actif Minttu 125 ml

    Normaalihinta €4,60 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,40
    3,68 € / 100ml
  • Parogencyl Mouthwash Parogencyl Forte 300 ml
    -18%

    Parogencyl-suuvesi Parogencyl Forte 300 ml

    Normaalihinta €5,00 1,67 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,11
    Säästät: -€1,11
    1,67 € / 100ml
  • Parogencyl Mouthwash Parogencyl Control 500 ml
    -21%

    Parogencyl-suuvesi Parogencyl Control 500 ml

    Normaalihinta €5,90 1,18 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,60
    1,18 € / 100ml