Kokoelma:

Parodontax toothpastes

  • Parodontax Fluoride-Free Toothpaste Pack, 2 x 75 ml
    -22%

    Parodontax Pack -fluoriton hammastahna, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €9,50 6,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,18
    Säästät: -€2,68
    6,33 € / 100ml
  • Parodontax Complete Protection Toothpaste Gum Care Pack 2 x 75 ml
    -19%

    Parodontax Pack Complete Protection -hammastahna ikenien hoitoon, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €12,10 8,07 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,94
    Säästät: -€2,84
    8,07 € / 100ml
  • Parodontax Pack  Complete Protection -hammastahna, 2 x 75 ml
    -13%

    Parodontax Pack Complete Protection -hammastahna, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €10,00 13,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,49
    Säästät: -€1,49
    13,33 € / 100ml
  • Parodontax Strengthen & Protect Toothpaste, 75 ml
    -10%

    Parodontax vahvistaa ja suojaa hammastahna, 75 ml

    Normaalihinta €6,45 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,45 Normaalihinta €7,19
    Säästät: -€0,74
    8,6 € / 100ml