Kokoelma:

Paranix back to school

  • Paranix Eliminator Spray 150ml
    -19%

    Paranix Spray Elimina 150 ml

    Normaalihinta €15,90 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,52
    Säästät: -€3,62
    10,6 € / 100ml
  • Paranix Eliminating Shampoo , 200 ml
    -17%

    Paranix Elimina -shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €12,90 6,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,68
    6,45 € / 100ml
  • Paranix Eliminating Lotion , 150 ml
    -14%

    Paranix Eliminate -voide, 150 ml

    Normaalihinta €16,30 10,87 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,65
    10,87 € / 100ml