Kokoelma:

Orthopaedics

  •  
  • Lindor joustavat päivävaipat, koko M, 80 kpl
    -20%

    Lindor joustavat päivävaipat, koko M, 80 kpl

    Normaalihinta €29,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €36,82
    Säästät: -€7,52
    0,37 € / 1ud
  •  
  • Lindor Elastic Diaper Supernight Medium Size 80 units
    -18%

    Lindor Super Noche -joustavat vaipat, koko M, 80 kpl

    Normaalihinta €45,10 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €45,10 Normaalihinta €54,96
    Säästät: -€9,86
    0,56 € / 1ud
  • Lindor Elastic Night Nappy Small Size 80 Uni
    -19%

    Lindor joustavat yövaipat, koko S, 80 kpl

    Normaalihinta €37,60 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €46,32
    Säästät: -€8,72
    0,47 € / 1ud
  • Molicare Pants For Men 5D M
    -15%

    Molicare-housut miehille 5D M

    Normaalihinta €8,90 8,9 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€1,63
    8,9 € / 1ud
  •  
  • MoliCare Pants for Men 5d L
    -24%

    MoliCare Pants for Men 5d L

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€2,53
    8,0 € / 1ud
  •  
  • Molicare Pants For Men 7D M
    -5%

    Molicare-housut miehille 7D M

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    10,9 € / 1ud
  •  
  • Molicare Pants For Men 7D L
    -24%

    Molicare-housut miehille 7D L

    Normaalihinta €8,70 8,7 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€2,77
    8,7 € / 1ud
  • Tena Men Pants Premium Fit, koko L–XL, 10 kpl
    -19%

    Tena Men Pants Premium Fit, koko L–XL, 10 kpl

    Normaalihinta €17,10 1,71 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€4,10
    1,71 € / 1ud
  • Tena Men Pants Premium Fit Maxi, koko S–M, 12 kpl
    -29%

    Tena Men Pants Premium Fit Maxi, koko S–M, 12 kpl

    Normaalihinta €15,00 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€6,20
    1,25 € / 1ud
  •  
  • Tena Men Pants Active, koko S–M, 9 kpl
    -20%

    Tena Men Pants Active, koko S–M, 9 kpl

    Normaalihinta €10,20 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,70
    Säästät: -€2,50
    1,13 € / 1ud
  •  
  • Tena Men Pants Active, koko L–XL, 8 kpl
    -24%

    Tena Men Pants Active, koko L–XL, 8 kpl

    Normaalihinta €9,70 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,70
    Säästät: -€3,00
    1,21 € / 1ud
  •  
  • Lindor Rectangular Diaper Day 80 Und One Size
    -15%

    Lindor suorakulmaiset päivävaipat, 80 kpl

    Normaalihinta €22,90 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€4,15
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Lindor Rectangular Maxi Supernight Nappy 80 Units
    -18%

    Lindor-vaipat, suorakulmaiset, Super Night, 80 kpl

    Normaalihinta €34,70 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €42,47
    Säästät: -€7,77
    0,43 € / 1ud
  • LINDOR Lindor Anatomical Diaper Day - 80 Units One Size
    -17%

    Lindor Anatomiset päivävaipat, 80 kpl

    Normaalihinta €26,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €32,14
    Säästät: -€5,44
    0,33 € / 1ud
  • Lindor Anatomical Diaper Super Night, 80 Units
    -20%

    Lindor Anatomiset Super Night -vaipat, 80 kpl

    Normaalihinta €44,20 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €44,20 Normaalihinta €54,96
    Säästät: -€10,76
    0,55 € / 1ud
  • Lindor Anatomical Nappy Night 80 Und One Size
    -20%

    Lindor Anatomiset yövaipat, 80 kpl

    Normaalihinta €36,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €45,81
    Säästät: -€9,01
    0,46 € / 1ud
  • Lindor Anatomical Day 80 units, 6 Drops
    -14%

    Lindor Anatomiset vaipat (ensivaihe), päiväkäyttöön, 80 kpl

    Normaalihinta €24,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €28,83
    Säästät: -€4,03
    0,31 € / 1ud
  • Tena Bibs, koko M, 150 kpl
    -26%

    Tena Bibs, koko M, 150 kpl

    Normaalihinta €16,10 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,79
    Säästät: -€5,69
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Tena Bibs, koko L, 150 kpl
    -24%

    Tena Bibs, koko L, 150 kpl

    Normaalihinta €18,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€5,80
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Tena Men Level 1, 24 kappaletta
    -20%

    Tena Men Level 1, 24 kappaletta

    Normaalihinta €7,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,00
    0,33 € / 1ud
  • Tena Men Active Fit Level 2, 20 kpl
    -5%

    Tena Men Active Fit Level 2, 20 kpl

    Normaalihinta €8,40 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,44
    0,42 € / 1ud
  • Tena Men Level 3, 16 kpl
    -10%

    Tena Men Level 3, 16 kpl

    Normaalihinta €9,00 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€1,00
    0,56 € / 1ud
  • Lindor Men Pad Extra 4 Drops
    -40%

    Lindor Men Pad Extra 4 Drops

    Normaalihinta €5,60 5,6 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,69
    5,6 € / 1ud
  • Tena Men Extra Light -suojakalvo, 14 kpl
    -10%

    Tena Men Extra Light -suojakalvo, 14 kpl

    Normaalihinta €4,84 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €4,84 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€0,56
    0,35 € / 1ud
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, 40 ml, koko M, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, 40 ml, koko M, musta

    Normaalihinta €19,60 49,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,30
    49,0 € / 100ml
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko L, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko L, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's High Waist 40 Ml Absorption, Size XL, Black
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko XL, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size L, Black
    -12%

    Enna Naisten inkontinenssituotteet, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko L, musta

    Normaalihinta €21,80 54,5 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€3,10
    54,5 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size Xl, Black
    -24%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko XL, musta

    Normaalihinta €18,99 47,48 € / 100ml
    Alennushinta €18,99 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,91
    47,48 € / 100ml