Kokoelma:

Oral-B oral hygiene

  • Oral-B Carbon -hammastahna, 2 x 75 ml
    -42%

    Oral-B Carbon -hammastahna, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €6,20 4,13 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€4,54
    4,13 € / 100ml
  • Oral-B Advanced -suojaus herkille hampaille, 3 x 75 ml
    -40%

    Oral-B Advanced -suojaus herkille hampaille, 3 x 75 ml

    Normaalihinta €10,70 4,76 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €17,97
    Säästät: -€7,27
    4,76 € / 100ml
  • Oral-B Advanced hammaskiven ehkäisy, 2 x 75 ml
    -29%

    Oral-B Advanced hammaskiven ehkäisy, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €8,10 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,36
    Säästät: -€3,26
    5,4 € / 100ml
  • Oral-B Pro-Expert Professional Protection Duplo, 2x125ml
    -14%

    Oral-B Pro-Expert Professional Protection -kaksoispakkaus, 2 x 125 ml

    Normaalihinta €7,00 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,14
    Säästät: -€1,14
    5,6 € / 100ml
  • Oral-B 3Dwhite Luxe Perfección valkaiseva hammastahna 2 x 75 ml
    -28%

    Oral-B 3Dwhite Luxe Perfección valkaiseva hammastahna 2 x 75 ml

    Normaalihinta €8,30 5,53 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€3,28
    5,53 € / 100ml