Kokoelma:

Optrex eye care

  • Optrex Actimist Dry & Tired Eyes Spray, 10 ml
    -16%

    Optrex Actimist -suihke kuiville ja väsyneille silmille, 10 ml

    Normaalihinta €21,39 213,9 € / 100ml
    Alennushinta €21,39 Normaalihinta €25,33
    Säästät: -€3,94
    213,9 € / 100ml
  • Optrex Multidose Double Action Eye Drops For Dry Eyes 10 ml
    -13%

    Optrex kaksitoiminen moniannos-silmätippojen pakkaus kuiville silmille, 10 ml

    Normaalihinta €16,40 164,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,89
    Säästät: -€2,49
    164,0 € / 100ml
  • Optrex Eye Drops Multidose Double Action Itchy Eyes 10 Ml, 1 Unit
    -12%

    Optrex moniannos-silmätipat, kaksoisvaikutus, silmien kutinaan, 10 ml, 1 kpl

    Normaalihinta €17,25 172,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,25 Normaalihinta €19,52
    Säästät: -€2,27
    172,5 € / 100ml