Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Ns Suerobiotic Strawberry 6 Sob
    -10%

    Ns Suerobiotic Mansikka 6 pussia

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€1,24
    11,5 € / 1ud
  • Neo Reishi Digest, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Digest, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Abad Abadigest Pot Formerly Vadessa Pot , 180 g
    -20%

    Abad Abadigest -purkki Antes Vadessa -purkki, 180 g

    Normaalihinta €8,10 4,5 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,18
    Säästät: -€2,08
    4,5 € / 100gr
  • Dietisa Carboactiv , 60 capsules
    -26%

    Dietisa Carboactiv, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€4,87
    0,23 € / 1ud
  • Espadiet Star Lax Sn 30Cap.
    -10%

    Espadiet Star Lax Sn 30 kapselia.

    Normaalihinta €8,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€0,96
    0,28 € / 1ud
  • Farline Intestinal Transit Supplement, 60 capsules
    -29%

    Farline Suoliston toimintaa tukeva ravintolisä, 60 kapselia

    Normaalihinta €8,00 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,19
    Säästät: -€3,19
    0,13 € / 1ud
  • Herbalgem Fig Tree, 30ml
    -35%

    Herbalgem Higuera, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,05
    Säästät: -€9,05
    56,67 € / 100ml
  • Mundo Natu Gastroenzym , 60 capsules
    -30%

    Mundo Natu Gastroenzym, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €29,67
    Säästät: -€8,77
    0,35 € / 1ud
  • Naturbite Digestive Enzymes , 60 tablets
    -9%

    Naturbite Ruoansulatusentsyymit, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,21
    Säästät: -€1,81
    0,32 € / 1ud
  • Salus Gallexier , 84 tablets
    -29%

    Salus Gallexier, 84 tablettia

    Normaalihinta €18,50 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,92
    Säästät: -€7,42
    0,22 € / 1ud
  • Trepatdiet Colon Cleanse Lax Day , 30 tablets
    -7%

    Trepatdiet Colon Cleanse Lax Day, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,90 16,9 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€1,31
    16,9 € / 1ud
  • Trepatdiet Colon Cleanse Flower , 30 capsules
    -21%

    Trepatdiet Colon Cleanse Flor, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €20,39
    Säästät: -€4,19
    0,54 € / 1ud
  • Integralia Lactase 30 Capsules
    -29%

    Integralia Lactasa 30 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€4,94
    0,4 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Lactase 10.000 36 Capsules
    -21%

    Laktaasinpuutos 10 000 36 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€4,95
    0,53 € / 1ud
  • Lamberts Lactase Complex 350Mg, 60 capsules
    -22%

    Lamberts Laktaasikompleksi 350 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€6,05
    0,35 € / 1ud
  • Salvat Nutira Forte To Go -pakkaus, 2 x 30 tablettia
    -22%

    Salvat Nutira Forte To Go -pakkaus, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €22,10 11,05 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €28,38
    Säästät: -€6,28
    11,05 € / 1ud
  • Mundo Natu Enervital Capilar , 60 capsules
    -28%

    Mundo Natu Enervital Capilar, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€7,23
    0,31 € / 1ud
  • Mensan Omega 3 Plus +Dha 600Mg 60Pearls.
    -19%

    Mensan Omega 3 Plus + DHA 600 mg, 60 kapselia.

    Normaalihinta €8,70 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,71
    Säästät: -€2,01
    0,15 € / 1ud
  • Universo Natural Osovit Multivitamins 90 Chewables
    -33%

    Universo Natural Osovit -monivitamiinit, 90 purutablettia

    Normaalihinta €13,80 13,8 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €20,71
    Säästät: -€6,91
    13,8 € / 1ud
  • Vbyotics Vitamin D3 4000Ui 180Pearls
    -30%

    Vbyotics D3-vitamiini 4000 IU 180 kapselia

    Normaalihinta €20,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,77
    Säästät: -€8,97
    0,12 € / 1ud
  • Solgar Folacin 400mcg, 250 Tablets
    -29%

    Solgar Folacina 400 mcg, 250 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,97
    Säästät: -€5,47
    0,05 € / 1ud
  • El Naturalista Royal Jelly 20 Vials
    -33%

    El Naturalista - Kuningatarhyytelö, 20 ampullia

    Normaalihinta €19,06 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €19,06 Normaalihinta €28,31
    Säästät: -€9,25
    0,95 € / 1ud
  • Neo Jelly 1500, 14 Vials
    -39%

    Neo Jalea 1500, 14 ampullia

    Normaalihinta €9,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€6,20
    0,69 € / 1ud
  • Sotya Reishi-Maitake-Shitake 60 capsules
    -42%

    Sotya Reishi-Maitake-Shitake 60 kapselia

    Normaalihinta €3,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €6,56
    Säästät: -€2,76
    0,06 € / 1ud
  • Dietisa Royal Vit Mega Total 2000 Mg , 20 vials
    -26%

    Dietisa Royal Vit Mega Total 2000 mg, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,30 1,32 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €35,66
    Säästät: -€9,36
    1,32 € / 1ud
  • Forté Pharma Royal Jelly Bio 3500 Mg , 10 ampoules
    -18%

    Forté Pharma Luomukuningatarhyytelö 3500 mg, 10 ampullia

    Normaalihinta €12,80 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,78
    1,28 € / 1ud
  • Juanola Royal Jelly Energy, 28 sticks
    -48%

    Juanola Jalea Real Energy, 28 annospussia

    Normaalihinta €21,80 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €42,10
    Säästät: -€20,30
    0,78 € / 1ud
  • Redoxon Redoxitos, 3X25 Softgels
    -7%

    Redoxon Redoxitos, 3 x 25 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€1,24
    0,21 € / 1ud
  • Redoxon Extra Defences, 2X15 Effervescent Tablets
    -19%

    Redoxon Extra Defensas, 2 x 15 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €15,00
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,42
    Säästät: -€3,42
  • Redoxon Extra Defences, 3X15 Effervescent Tablets
    -19%

    Redoxon Extra Defensas, 3 x 15 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €22,30
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €27,63
    Säästät: -€5,33