Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Ysonut Q10 - Omega 3 , 60 capsules
    -27%

    Ysonut Q10 – Omega-3, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €36,69
    Säästät: -€9,89
    0,45 € / 1ud
  • Ysonut Omega 3 Epa Plus, 30 Capsules
    -24%

    Ysonut Omega 3 EPA Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €30,52
    Säästät: -€7,22
    0,78 € / 1ud
  • Musa Duplo Vigor Libido , 2 x 60 capsules
    -10%

    Musa Duplo Vigor Libido, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €51,20 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €57,00
    Säästät: -€5,80
    0,43 € / 1ud
  • Sasmar Conceive Plus Female Fertility Support, 60 Capsules
    -32%

    Sasmar Conceive Plus – naisten hedelmällisyyden tuki, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €35,70
    Säästät: -€11,60
    0,4 € / 1ud
  • Ivb Wellness Lab 210 Fertiup Kiwi, 150 grammaa

    Normaalihinta €38,90 18,52 € / 100gr
    Alennushinta €38,90 Normaalihinta €38,90
    Säästät: -€0,00
    18,52 € / 100gr
  • Nutergia Ergynatal 60 Capsules
    -23%

    Nutergia Ergynatal 60 kapselia

    Normaalihinta €18,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €24,62
    Säästät: -€5,72
    0,32 € / 1ud
  • Donnaplus Lessurin, 60 tablets
    -11%

    Donnaplus Lessurin, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€2,69
    0,35 € / 1ud
  • Uriex 15 capsules
    -9%

    Uriex 15 kapselia

    Normaalihinta €24,70 1,65 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€2,56
    1,65 € / 1ud
  • UrinVita 60 capsules – Urinary wellbeing with cranberry and pomegranate extracts
    -20%

    UrinVita 60 kapselia – Virtsateiden hyvinvointia mustikka- ja granaattiomena-uutteilla

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€4,70
    0,31 € / 1ud
  • Casenbiotic Probiotic 10 sachets
    -16%

    Casenbiotic-probiootti, 10 annospussia

    Normaalihinta €15,80 1,58 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €18,79
    Säästät: -€2,99
    1,58 € / 1ud
  • Uriex-pakkaus, 2 x 15 kapselia
    -7%

    Uriex-pakkaus, 2 x 15 kapselia

    Normaalihinta €52,60 1,75 € / 1ud
    Alennushinta €52,60 Normaalihinta €56,80
    Säästät: -€4,20
    1,75 € / 1ud
  • Gynea Melagyn Vaginal Ovuli, 2X10 Units
    -30%

    Gynea Melagyn Vaginal Ovuli, 2X10 Units

    Normaalihinta €18,90 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €26,94
    Säästät: -€8,04
    0,95 € / 1ud
  • Kijimea Kijimea Flora Care, 3 x 28 kapselia
    -15%

    Kijimea Kijimea Flora Care, 3 x 28 kapselia

    Normaalihinta €62,30 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €62,30 Normaalihinta €73,38
    Säästät: -€11,08
    0,74 € / 1ud
  • Methyophytin Food Supplement, 15 tablets
    -11%

    Metiofitina - ravintolisä, 15 tablettia

    Normaalihinta €14,80 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,67
    Säästät: -€1,87
    0,99 € / 1ud
  • Musa Cistilact Probiotic Cystitis, 30 capsules
    -8%

    Musa Cistilacto Probiotico Cisititis, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€2,05
    0,76 € / 1ud
  • Naturbite Cranberry Cranberry 5000Mg. 60 Tablets
    -34%

    Naturbite Cranberry (punaherukka) 5000 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €9,40 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€4,80
    0,16 € / 1ud
  • Netisum Vpt Valerian Night's Rest - 60 Capsules
    -5%

    Netisum Vpt Yöuni-valerian – 60 kapselia

    Normaalihinta €8,10
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€0,43
  • Kneipp Valerian Forte, 15 dagrees
    -5%

    Kneipp Valeriana Forte, 15 tablettia

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,86
    Säästät: -€0,36
    6,5 € / 1ud
  • Vitamin-T Sleep Melatonin with Tryptophan, 30 Capsules
    -23%

    Vitamin-T Unimelatoniini ja tryptofaani, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€3,35
    0,37 € / 1ud
  • Neo Melatonin Spray, 25 ml
    -37%

    Neo Spray Melatoniini, 25 ml

    Normaalihinta €6,50 26,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€3,78
    26,0 € / 100ml
  • Arkopharma Arkorelax Stress Control, 30 tablets
    -10%

    Arkopharma Arkorelax Stress Control, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€1,10
    0,34 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño Forte 8H Bilayer, 30 tablets
    -10%

    Arkopharma Arkosueño Forte 8H Bicapa, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,60
    Säästät: -€1,20
    0,38 € / 1ud
  • Calmux 20 capsules
    -21%

    Calmux 20 kapselia

    Normaalihinta €26,90 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €33,95
    Säästät: -€7,05
    1,35 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño, 2X60 Dormigummies Sugarfree
    -19%

    Arkopharma Arkosueño, 2 x 60 sokeritonta Dormigummies-karkkia

    Normaalihinta €29,20 14,6 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €36,20
    Säästät: -€7,00
    14,6 € / 1ud
  • -17%

    Bioksan Pharma Calmux, 2 x 20 kapselia

    Normaalihinta €56,30 1,41 € / 1ud
    Alennushinta €56,30 Normaalihinta €67,90
    Säästät: -€11,60
    1,41 € / 1ud
  • Bonusan Griffonia Simplicifolia , 60 capsules
    -17%

    Bonusan Griffonia Simplicifolia, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,80 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €36,99
    Säästät: -€6,19
    0,51 € / 1ud
  • Dorminatur , 2X50 Gummies
    -7%

    Dorminatur , 2X50 Gummies

    Normaalihinta €29,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €31,78
    Säästät: -€2,08
    0,3 € / 1ud
  • Forté Pharma Night Gummies, 30 Candies
    -5%

    Forté Pharma Noche Gummies, 30 karkkia

    Normaalihinta €11,51 11,51 € / 1ud
    Alennushinta €11,51 Normaalihinta €12,12
    Säästät: -€0,61
    11,51 € / 1ud
  • IVB Detox Metabolic-Max- ja SatiSens-pakkaus, 60 kapselia

    Normaalihinta €70,92 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €70,92 Normaalihinta €70,92
    Säästät: -€0,00
    1,18 € / 1ud
  • Kneipp Stress-gummikarkit, 60 kpl
    -17%

    Kneipp Stress-gummikarkit, 60 kpl

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€2,85
    0,23 € / 1ud