Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Bional Melatonin+ 30Cap.
    -5%

    Bional Melatonin+ 30 kapselia

    Normaalihinta €11,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    0,38 € / 1ud
  • Biover Magnesium Forte 20Sticks
    -15%

    Biover Magnesium Forte 20 pussia

    Normaalihinta €10,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,77
    Säästät: -€1,77
    0,5 € / 1ud
  • Vitalfarma Dysfem 30Cap.
    -20%

    Vitalfarma Dysfem 30 kapselia.

    Normaalihinta €18,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €22,83
    Säästät: -€4,53
    0,61 € / 1ud
  • Bional Tensifit Xtra (Garlic+Olive+White Hawthorn) 80Cap.
    -32%

    Bional Tensifit Xtra (valkosipuli + oliivi + valko-orapihlaja) 80 kapselia.

    Normaalihinta €19,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €29,14
    Säästät: -€9,44
    0,25 € / 1ud
  • Cfn Coral Calcium Sango 60 Capsules
    -13%

    Cfn Coral Calcio Sango 60 kapselia

    Normaalihinta €20,11 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,11 Normaalihinta €23,10
    Säästät: -€2,99
    0,34 € / 1ud
  • Cfn Magnocal 60 Capsules
    -21%

    Cfn Magnocal 60 Capsules

    Normaalihinta €35,37 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €35,37 Normaalihinta €44,67
    Säästät: -€9,30
    0,59 € / 1ud
  • Vitalfarma Sollvit 30Cap.
    -5%

    Vitalfarma Sollvit 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,00 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,00
    0,63 € / 1ud
  • Vitalfarma Vitamin D3 7,5Mcg (300Ui) 30Caps.
    -18%

    Vitalfarma D3-vitamiini 7,5 mikrogrammaa (300 IU) 30 kapselia.

    Normaalihinta €11,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,66
    Säästät: -€2,46
    0,37 € / 1ud
  • Vitalfarma Lactobac 15Cap.
    -44%

    Vitalfarma Lactobac 15 kapselia.

    Normaalihinta €10,10 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €18,04
    Säästät: -€7,94
    0,67 € / 1ud
  • Sura Vitas Citri Plus , 30 ml
    -11%

    Sura Vitas Citri Plus, 30 ml

    Normaalihinta €17,40 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,10
    58,0 € / 100ml
  • Vitalfarma Selenium Selec 30Cap.
    -30%

    Vitalfarma Selenio Selec 30 kapselia.

    Normaalihinta €13,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€5,50
    0,44 € / 1ud
  • Unique Violet & Green Collagen Nutritional Supplement, Pack 2x300 grams
    -15%

    Unique Violet & Green Collagen -ravintolisä, 2 x 300 gramman pakkaus

    Normaalihinta €136,00 22,67 € / 100gr
    Alennushinta €136,00 Normaalihinta €160,00
    Säästät: -€24,00
    22,67 € / 100gr
  • Vitalfarma Oxteosan 30Cap.
    -37%

    Vitalfarma Oxteosan 30 kapselia.

    Normaalihinta €18,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €29,09
    Säästät: -€10,79
    0,61 € / 1ud
  • Vitalfarma Lutexan 30Cap.
    -7%

    Vitalfarma Lutexan 30 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€1,60
    0,68 € / 1ud
  • Solgar Shoden Ashwagandha 120mg, 30 Capsules
    -22%

    Solgar Shoden Ashwagandha 120 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€4,40
    0,53 € / 1ud
  • Unique Pink Yellow,Violet & Pink Nutritional Supplement, Pack 3x300grams
    -20%

    Unique Pink Yellow, Violet & Pink -ravintolisä, pakkaus 3 x 300 grammaa

    Normaalihinta €192,00 21,33 € / 100gr
    Alennushinta €192,00 Normaalihinta €240,00
    Säästät: -€48,00
    21,33 € / 100gr
  • Unique Pink Yellow & Violet Nutritional Supplement, Pack 4x300g
    -30%

    Unique Pink Yellow & Violet -ravintolisä, 4 x 300 gramman pakkaus

    Normaalihinta €224,00 18,67 € / 100gr
    Alennushinta €224,00 Normaalihinta €320,00
    Säästät: -€96,00
    18,67 € / 100gr
  • Unique Pink Yellow, Violet, Green & Pink Nutritional Supplement, Pack 4x300grams
    -30%

    Unique Pink Yellow, Violet, Green & Pink -ravintolisä, pakkaus 4 x 300 grammaa

    Normaalihinta €224,00 18,67 € / 100gr
    Alennushinta €224,00 Normaalihinta €320,00
    Säästät: -€96,00
    18,67 € / 100gr
  • El Valle Garlic Oil 500Mg. 120Pearls
    -30%

    El Valle Valkosipuliöljy 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,43
    Säästät: -€4,93
    0,1 € / 1ud
  • El Valle Coenzyme Q10 30Mg. 60 Capsules
    -30%

    El Valle Koentsyymi Q10 30 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €26,43
    Säästät: -€7,93
    0,31 € / 1ud
  • El Valle Salmon Oil 100Pearls
    -10%

    El Valle - lohiöljy, 100 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,20
    0,1 € / 1ud
  • El Valle Salmon Oil 400 Pearls
    -30%

    El Valle - lohiöljy 400 kapselia

    Normaalihinta €33,10 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €47,33
    Säästät: -€14,23
    0,08 € / 1ud
  • El Valle Coral Calcium 100 Capsules
    -30%

    El Valle Calcio Coralino 100 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €33,57
    Säästät: -€10,07
    0,24 € / 1ud
  • El Valle Coenzyme Q10 100Mg. 60 Capsules
    -25%

    El Valle Koentsyymi Q10 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €42,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €56,00
    Säästät: -€14,00
    0,7 € / 1ud
  • El Valle L-Arginine 100 Capsules
    -30%

    El Valle L-arginiini 100 kapselia

    Normaalihinta €20,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,57
    Säästät: -€8,57
    0,2 € / 1ud
  • El Valle Omega 3-6-9 90Pearls
    -30%

    El Valle Omega 3-6-9, 90 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €22,14
    Säästät: -€6,64
    0,17 € / 1ud
  • El Valle Krill Oil 60Pearls
    -25%

    El Valle Krill-öljy 60 kapselia

    Normaalihinta €35,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €46,67
    Säästät: -€11,67
    0,58 € / 1ud
  • El Valle Omega 3 100Pearls
    -30%

    El Valle Omega 3, 100 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,43
    Säästät: -€4,93
    0,12 € / 1ud
  • Unique Violet & Pink Collagen Nutritional Supplement, Pack 2x300 grams
    -15%

    Unique Violet & Pink Collagen -ravintolisä, 2 x 300 gramman pakkaus

    Normaalihinta €136,00 22,67 € / 100gr
    Alennushinta €136,00 Normaalihinta €160,00
    Säästät: -€24,00
    22,67 € / 100gr
  • Ergonat Calcium Ergosphere 50 Capsules
    -28%

    Ergonat Calcio Ergosphere 50 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €20,51
    Säästät: -€5,81
    0,29 € / 1ud