Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Health Aid Spirulina 60Comp.
    -16%

    Health Aid Spirulina 60 tablettia

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€3,30
    17,0 € / 1ud
  • Health Aid Cat's Claw Inner Bark 60Comp.
    -17%

    Health Aid Kissan kynsi - sisäkuori 60 tablettia

    Normaalihinta €25,90 25,9 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €31,30
    Säästät: -€5,40
    25,9 € / 1ud
  • Health Aid Chlorella 550Mg. 60Comp.
    -20%

    Health Aid Chlorella 550 mg. 60 tablettia.

    Normaalihinta €18,50 18,5 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,00
    Säästät: -€4,50
    18,5 € / 1ud
  • Health Aid Dong Quai Root Ext.Estand. 60Comp.
    -10%

    Health Aid Dong Quai -juuriuute, standardoitu, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,70 25,7 € / 1ud
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €28,50
    Säästät: -€2,80
    25,7 € / 1ud
  • Health Aid Ginger (Ginger Root) Root 60Comp.
    -42%

    Health Aid Inkivääri (Ginger Root) Juuri 60 tablettia.

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €31,57
    Säästät: -€13,27
    18,3 € / 1ud
  • Health Aid Bitter Melon Ext.Estand. 60Comp.
    -18%

    Health Aid Karvasmeloni-uute, standardoitu, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,70 16,7 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€3,60
    16,7 € / 1ud
  • Health Aid Bromelain 30Cap.
    -20%

    Health Aid Bromelaiini 30 kapselia.

    Normaalihinta €16,30 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€4,00
    0,54 € / 1ud
  • Health Aid Artichoke (Artichoke) 60Comp.
    -38%

    Health Aid Artisokka (Artichoke) 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20 19,2 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €31,00
    Säästät: -€11,80
    19,2 € / 1ud
  • Health Aid Cranberry Berry Ext.Estand. 60Comp.
    -18%

    Health Aid Punamarja-uute, standardoitu, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,40 16,4 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€3,60
    16,4 € / 1ud
  • Heimp Natto Nkcp 60 Tablets
    -32%

    Heimp Natto Nkcp 60 tablettia

    Normaalihinta €50,20 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €50,20 Normaalihinta €73,39
    Säästät: -€23,19
    0,84 € / 1ud
  • Herboplanet Capitis Drops 50Ml.
    -17%

    Herboplanet Capitis -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €23,90 47,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€4,94
    47,8 € / 100ml
  • Herboplanet Qsa Pine Tree Drops 10Ml.
    -26%

    Herboplanet Qsa Mänty, tipat, 10 ml.

    Normaalihinta €24,12 241,2 € / 100ml
    Alennushinta €24,12 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€8,28
    241,2 € / 100ml
  • Herboplanet Chlorophyllin Drops 100Ml.
    -31%

    Herboplanet Klorofilliini-tipat 100 ml.

    Normaalihinta €24,80 24,8 € / 100ml
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €35,79
    Säästät: -€10,99
    24,8 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 204 Cynara Tablets 50Ml.
    -22%

    Herboplanet Hs 204 Cynara tabletit 50 ml.

    Normaalihinta €23,16 46,32 € / 100ml
    Alennushinta €23,16 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€6,39
    46,32 € / 100ml
  • Herboplanet Surcortex Drops 50Ml.
    -22%

    Herboplanet Surcortex -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €28,10 56,2 € / 100ml
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €35,92
    Säästät: -€7,82
    56,2 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 102 Burdock Tablets Drops 100Ml S/Al
    -29%

    Herboplanet Hs 102 Bardana Tabletit, tipat 100 ml, ilman alennusta

    Normaalihinta €22,90 22,9 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €32,27
    Säästät: -€9,37
    22,9 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 109 Uva Ursi Tablets Drops 100Ml. S/Al
    -29%

    Herboplanet Hs 109 Uva Ursi Tabletit, tipat, 100 ml. ilman lisäaineita

    Normaalihinta €22,90 22,9 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €32,27
    Säästät: -€9,37
    22,9 € / 100ml
  • Herboplanet Proinf Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Proinf -tipat 50 ml.

    Normaalihinta €24,30 48,6 € / 100ml
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€10,00
    48,6 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 214 Vitis Tablets Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Hs 214 Vitis Tabletit, tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€8,55
    42,0 € / 100ml
  • Herboplanet Relaxsol Drops 100Ml.
    -22%

    Herboplanet Relaxsol -tipat, 100 ml.

    Normaalihinta €29,53 29,53 € / 100ml
    Alennushinta €29,53 Normaalihinta €37,68
    Säästät: -€8,15
    29,53 € / 100ml
  • Herboplanet Taraxol Drops 100Ml.
    -29%

    Herboplanet Taraxol -tipat, 100 ml.

    Normaalihinta €28,70 28,7 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €40,35
    Säästät: -€11,65
    28,7 € / 100ml
  • Herboplanet Amenosol Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Amenosol -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€8,55
    42,0 € / 100ml
  • Herboplanet Nevrosol Drops 50Ml.
    -31%

    Herboplanet Nevrosol -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €20,50 41,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€9,05
    41,0 € / 100ml
  • Herboplanet Rinoplus Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Rinoplus -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€8,55
    42,0 € / 100ml
  • Herboplanet Vacuum Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Vacuum -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €27,40 54,8 € / 100ml
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €38,63
    Säästät: -€11,23
    54,8 € / 100ml
  • Herboplanet Nw-Sol Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Nw-Sol -tipat 50 ml.

    Normaalihinta €26,80 53,6 € / 100ml
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €37,68
    Säästät: -€10,88
    53,6 € / 100ml
  • Herboplanet Djet-Sol Drops 50Ml
    -29%

    Herboplanet Djet-Sol -tipat 50 ml

    Normaalihinta €26,70 53,4 € / 100ml
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €37,53
    Säästät: -€10,83
    53,4 € / 100ml
  • Herboplanet Akht-Sol Drops 50Ml.
    -28%

    Herboplanet Akht-Sol -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €27,10 54,2 € / 100ml
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €37,53
    Säästät: -€10,43
    54,2 € / 100ml
  • Herboplanet Diflor Plus 24 Capsules
    -23%

    Herboplanet Diflor Plus 24 kapselia

    Normaalihinta €27,40 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €35,64
    Säästät: -€8,24
    1,14 € / 1ud
  • Herboplanet Ialurase Plus 48 Tablets
    -26%

    Herboplanet Ialurase Plus 48 tablettia

    Normaalihinta €41,50 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €41,50 Normaalihinta €56,03
    Säästät: -€14,53
    0,86 € / 1ud