Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Bonusan Vitamin B-50 Complex , 60 capsules
    -20%

    Bonusan Vitamiini B-50 Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,99
    Säästät: -€4,59
    0,31 € / 1ud
  • Opko Artilane Forte 15 Single-dose Vials
    -13%

    Opko Artilane Forte 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €28,70 1,91 € / 1ud
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€4,16
    1,91 € / 1ud
  • Aldous Bio Biotin , 120 gummies
    -10%

    Aldous Bio Biotiini, 120 purukumia

    Normaalihinta €18,00 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,97
    Säästät: -€1,97
    0,15 € / 1ud
  • Amedial Plus, 20 sachets
    -35%

    Amedial Plus Luut ja nivelet, 20 pussia

    Normaalihinta €17,50 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €27,00
    Säästät: -€9,50
    0,88 € / 1ud
  • Forticoll Bioactive Marine Collagen 270 G
    -27%

    Forticoll Bioaktiivinen merikollageeni 270 g

    Normaalihinta €17,10 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €23,49
    Säästät: -€6,39
    6,33 € / 100gr
  • Sandoz Bienestar Nivelet, 3 x 30 kapselia sisältävä pakkaus
    -18%

    Sandoz Bienestar Nivelet, 3 x 30 kapselia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €41,60 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €41,60 Normaalihinta €50,97
    Säästät: -€9,37
    0,46 € / 1ud
  • Solgar Glukosamiini, kondroitiini ja MSM, 2 x 60 tablettia
    -24%

    Solgar Glukosamiini, kondroitiini ja MSM, 2 x 60 tablettia

    Normaalihinta €66,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €66,70 Normaalihinta €88,08
    Säästät: -€21,38
    0,56 € / 1ud
  • Juanola Peppermint pastilles 5.4 g
    -38%

    Juanola-pastillit, piparminttu, 5,4 g

    Normaalihinta €1,90
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,08
    Säästät: -€1,18
  • Juanola Pastillas Roja, 4 x 27 g:n pakkaus, 350 kappaletta
    -18%

    Juanola Pastillas Roja, 4 x 27 g:n pakkaus, 350 kappaletta

    Normaalihinta €20,20 18,7 € / 100gr
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €24,56
    Säästät: -€4,36
    18,7 € / 100gr
  • Ricola Sugarfree Bag Menthol , 70 gr
    -11%

    Ricola sokeriton mentolipussi, 70 g

    Normaalihinta €2,10 3,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,37
    Säästät: -€0,27
    3,0 € / 100gr
  • Seidivid Plus, 15 Sachets
    -22%

    Seidivid Plus, 15 annospussia

    Normaalihinta €23,70 1,58 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €30,34
    Säästät: -€6,64
    1,58 € / 1ud
  • Ovusitol D, 6 x 14 pussia sisältävä pakkaus
    -15%

    Ovusitol D, 6 x 14 pussia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €125,40 1,49 € / 1ud
    Alennushinta €125,40 Normaalihinta €148,26
    Säästät: -€22,86
    1,49 € / 1ud
  • Ovosicare Fertility 30 Caps
    -5%

    Ovosicare Fertility 30 kapselia

    Normaalihinta €29,50 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €29,50 Normaalihinta €31,05
    Säästät: -€1,55
    0,98 € / 1ud
  • Urosens 60 capsules
    -12%

    Urosens 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€3,28
  • Uromannose , 2X30 Sachets
    -20%

    Uromannose , 2X30 Sachets

    Normaalihinta €71,80 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €71,80 Normaalihinta €89,72
    Säästät: -€17,92
    1,2 € / 1ud
  • Arkopharma Arkogummies Stress, Physical and Mental Stamina, Ashwagandha, 60 gummies
    -40%

    Arkopharma Arkogummies – Stressi, fyysinen ja henkinen kestävyys, ashwagandha, 60 purukumia

    Normaalihinta €12,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€7,90
    0,2 € / 1ud
  • Kneipp Sueño -kumikarkit, 60 kpl
    -16%

    Kneipp Sueño -kumikarkit, 60 kpl

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,85
    0,25 € / 1ud
  • Kneipp Memory & Concentration, 30 tablets
    -12%

    Kneipp Muisti ja keskittymiskyky, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,17
    0,28 € / 1ud
  • Dolocare Forte, 28 capsules
    -5%

    Dolocare Forte, 28 kapselia

    Normaalihinta €35,30 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €37,16
    Säästät: -€1,86
    1,26 € / 1ud
  • Buona Ferrodue 15Ml.
    -47%

    Buona Ferrodue 15 ml.

    Normaalihinta €11,80 78,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€10,31
    78,67 € / 100ml
  • Ghf Magnesium Chelate 100 Tablets
    -9%

    Ghf Magnesiumkelato 100 tablettia

    Normaalihinta €4,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,45
    0,05 € / 1ud
  • Ivb Wellness Lab 60 Stress Off -kapselia, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,90 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€0,00
    0,45 € / 1ud
  • Ynsadiet Soijalesitiini, rakeinen, GMO-tuote, purkki, 450 g
    -21%

    Ynsadiet Soijalesitiini, rakeinen, GMO-tuote, purkki, 450 g

    Normaalihinta €12,89 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €12,89 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€3,38
    2,86 € / 100gr
  • Aldous Bio Hyaluronic Acid With Collagen, Vitamins And Minerals, 120 capsules
    -13%

    Aldous Bio: hyaluronihappoa, kollageenia, vitamiineja ja kivennäisaineita, 120 kapselia

    Normaalihinta €22,50 22,5 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€3,40
    22,5 € / 1ud
  • ASHWAGANDHA KSM-66 60 CAP
    -14%

    ASHWAGANDHA KSM-66 60 KAPSELIA

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,12
    Säästät: -€2,22
    0,23 € / 1ud
  • Bonusan Synomega-3 Complex , 250 ml oil
    -20%

    Bonusan Synomega-3 Complex, 250 ml öljyä

    Normaalihinta €36,00 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €44,99
    Säästät: -€8,99
    14,4 € / 100ml
  • Neo Peques Happy Dreams 150 ml
    -27%

    Neo Peques Hyviä unia 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    5,67 € / 100ml
  • Ensure Nutrivigor -suklaapirtelö, 12 x 220 ml:n pakkaus
    -18%

    Ensure Nutrivigor -suklaapirtelö, 12 x 220 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €26,10 3,95 € / 100ml
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €31,65
    Säästät: -€5,55
    3,95 € / 100ml
  • Ensure Nutrivigor vaniljapirtelö, 12 x 220 ml:n pakkaus
    -17%

    Ensure Nutrivigor vaniljapirtelö, 12 x 220 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €26,40 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €31,65
    Säästät: -€5,25
    4,0 € / 100ml
  • FontActiv Diabest Pack Vanilla, 6x400 g
    -27%

    FontActiv Pack Diabest Vanilja, 6 x 400 g

    Normaalihinta €71,10 2,96 € / 100gr
    Alennushinta €71,10 Normaalihinta €96,96
    Säästät: -€25,86
    2,96 € / 100gr