Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Pranarom Aromaderm Yellow Nails Lotion, 10ml
    -33%

    Pranarom Aromaderm Yellow Nails Lotion, 10ml

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€4,40
  • Pranarom Citronella Java Essential Oil, 10ml
    -26%

    Pranarom Java-sitronella-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €3,90 39,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,25
    Säästät: -€1,35
    39,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromalgic Spray Muscles and Joints, 75ml
    -37%

    Pranarom Aromalgic Spray Muscles and Joints, 75ml

    Normaalihinta €9,90
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€5,90
  • Pranarom Aromalgic Gel Cream, 100ml
    -31%

    Pranarom Aromalgic Gel Cream, 100ml

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €15,60
    Säästät: -€4,80
    10,8 € / 100ml
  • Pranarom Aromafeminine Feminine Wellbeing, 30 capsules
    -39%

    Pranarom Aromafemina Naisten hyvinvointi, 30 kapselia

    Normaalihinta €5,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €8,25
    Säästät: -€3,25
    0,17 € / 1ud
  • Polaris Sabalpros Complex 870 Mg , 60 capsules
    -12%

    Polaris Sabalpros Complex 870 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €41,36
    Säästät: -€4,76
    0,61 € / 1ud
  • Polaris Potassium Citrate , 50 tablets
    -19%

    Polaris-kaliumcitraatti, 50 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€2,00
    0,17 € / 1ud
  • Plantis Neuronil Plus 60 capsules
    -14%

    Plantis Neuronil Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,04
    Säästät: -€2,04
  • Plantis Ginger Eco 50 ml
    -10%

    Plantis Luomuintern 50 ml

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€1,04
  • Plantis HTA Garlic, Hawthorn, Olive Macerate 90 Capsules
    -10%

    Plantis HTA Valkosipulin, orapihlajan ja oliivipuun uute, 90 kapselia

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,22
  • Plantis Hepur Eco Detox 20 ampoules x 10 ml
    -22%

    Plantis Hepur Eco Detox 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €12,70
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€3,50
  • Plantis Turmeric 60 capsules
    -5%

    Plantis Kurkuma 60 kapselia

    Normaalihinta €19,90
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €20,95
    Säästät: -€1,05
  • Plantis Colon Net 30 capsules
    -32%

    Plantis Colon Net 30 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,20
  • Plantis Magnesium Chloride 100 tablets
    -26%

    Plantis Magnesiumkloridi 100 tablettia

    Normaalihinta €6,40
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,64
    Säästät: -€2,24
  • Plantis Krill Oil 90 capsules
    -6%

    Plantis Krill-öljy 90 kapselia

    Normaalihinta €34,70
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €37,01
    Säästät: -€2,31
  • Organic Silicon Pol Plant, 1 Litre
    -20%

    Pol-orgaanisen piin kasvi, 1 litra

    Normaalihinta €40,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €50,22
    Säästät: -€10,22
    4,0 € / 100ml
  • Planta Pol Cynarpol Plus, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -15%

    Pol Cynarpol Plus -valmiste, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,90 209,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €24,64
    Säästät: -€3,74
    209,0 € / 100ml
  • Plameca Policol One , 30 capsules
    -17%

    Plameca Policol One, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,95
    0,47 € / 1ud
  • Plameca Laxoflash , 30 capsules
    -25%

    Plameca Laxoflash, 30 kapselia

    Normaalihinta €6,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€2,35
    0,23 € / 1ud
  • Pinisan Uriprostat, 30 kapselia
    -16%

    Pinisan Uriprostat, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€3,11
    0,55 € / 1ud
  • Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia
    -14%

    Pinisan Poliar Regen, 30 annospussia

    Normaalihinta €21,17 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,17 Normaalihinta €24,59
    Säästät: -€3,42
    0,71 € / 1ud
  • Pinisan Lax Complex, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Lax Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,77
    0,18 € / 1ud
  • Pinisan tuore hyytelö, 20 g
    -9%

    Pinisan tuore hyytelö, 20 g

    Normaalihinta €9,00 45,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €9,84
    Säästät: -€0,84
    45,0 € / 100gr
  • Pinisan Fitopremium Punamustikka, 30 kapselia
    -13%

    Pinisan Fitopremium Punamustikka, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,79
    Säästät: -€1,39
    0,31 € / 1ud
  • Pilfood Complex Plus 45 90 capsules
    -21%

    Pilfood Complex Plus 45, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €35,30
    Säästät: -€7,30
    0,31 € / 1ud
  • Phytovit Lombritox, 250 Ml
    -24%

    Phytovit Lombritox, 250 ml

    Normaalihinta €14,51 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,51 Normaalihinta €19,19
    Säästät: -€4,68
    5,8 € / 100ml
  • Physiorelax Ultra Heat, 75 ml
    -13%

    Physiorelax Ultra Heat, 75 ml

    Normaalihinta €14,40 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€2,23
    19,2 € / 100ml
  • Physiorelax Polar, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Polar, 75 ml

    Normaalihinta €12,60 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€4,03
    16,8 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Forte Plus, 75 ml

    Normaalihinta €9,70 12,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€3,04
    12,93 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 250 ml
    -23%

    Physiorelax Forte Plus, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,19
    Säästät: -€5,89
    7,72 € / 100ml