Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Dietisa Royal Vit Infantile Defences , 20 vials
    -12%

    Dietisa Royal Vit Infantil Defensas, 20 ampullia

    Normaalihinta €25,50 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €28,98
    Säästät: -€3,48
    1,28 € / 1ud
  • Dietisa Royal Vit Expert Sugar Free, 20 Vials
    -6%

    Dietisa Royal Vit Expert, sokeriton, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,80 1,34 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €28,39
    Säästät: -€1,59
    1,34 € / 1ud
  • Dietisa Osteo, 96 Tablets
    -10%

    Dietisa Osteo, 96 tablettia

    Normaalihinta €20,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€2,26
    0,21 € / 1ud
  • Dietisa Omega 3 Mega Krill Oil, 60 pearls
    -10%

    Dietisa Omega 3 Mega -krillöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €32,70 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €36,28
    Säästät: -€3,58
    0,55 € / 1ud
  • Dietisa Memoforte Plus, 60 Capsules
    -17%

    Dietisa Memoforte Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €23,94
    Säästät: -€4,04
    0,33 € / 1ud
  • Dietisa Mega Ginkgo Complex, 60 Capsules
    -24%

    Dietisa Mega Ginkgo Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €27,43
    Säästät: -€6,53
    0,35 € / 1ud
  • Dietisa Mega Articular, 60 Capsules
    -16%

    Dietisa Mega Articular, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,32 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,32 Normaalihinta €31,34
    Säästät: -€5,02
    0,44 € / 1ud
  • Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 Ml
    -24%

    Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 ml

    Normaalihinta €14,90 5,96 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€4,63
    5,96 € / 100ml
  • Dietisa Ideceron Cartilago Tiburon, 48 Tablets
    -12%

    Dietisa Ideceron Hainruston, 48 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,59
    Säästät: -€2,39
    0,36 € / 1ud
  • Diemeno Duplo - Isoflavone Rich Enteric Capsules, with Calcium
    -15%

    Diemeno Duplo – isoflavonipitoiset, kalsiumia sisältävät enterokapselit

    Normaalihinta €12,30 12,3 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€2,20
    12,3 € / 1ud
  • Dherbos Plantaggio Is , 20 vials
    -17%

    Dherbos Plantaggio Is, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,08 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €23,08 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€4,82
    1,15 € / 1ud
  • Dherbos Plantaggio Hb , 20 vials
    -20%

    Dherbos Plantaggio Hb, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,40 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €26,60
    Säästät: -€5,20
    1,07 € / 1ud
  • Dherbos Imunit with Vitamin C, 20 vials
    -11%

    Dherbos Imunit C-vitamiinilla, 20 ampullia

    Normaalihinta €25,60 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €28,73
    Säästät: -€3,13
    1,28 € / 1ud
  • Dherbos Balantium Oberdorm Plus, 30 Capsules
    -14%

    Dherbos Balantium Oberdorm Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,09 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,09 Normaalihinta €19,84
    Säästät: -€2,75
    0,57 € / 1ud
  • Dherbos Balantium Hypermonium Retard , 45 capsules
    -20%

    Dherbos Balantium Hipermonium Retard, 45 kapselia

    Normaalihinta €23,27 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €23,27 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€5,68
    0,52 € / 1ud
  • Dherbos Balantium Armony , 30 tablets
    -9%

    Dherbos Balantium Armony, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€1,73
    0,56 € / 1ud
  • Dememory 50 Senior, 14 sachets
    -13%

    Dememory 50 Senior, 14 pussia

    Normaalihinta €17,50
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,02
    Säästät: -€2,52
  • C-Live C Live Liquid Extract, 125 ml
    -7%

    C-Live C Live nestemäinen uute, 125 ml

    Normaalihinta €28,20 22,56 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €30,42
    Säästät: -€2,22
    22,56 € / 100ml
  • Climafort Sleep , 30 capsules
    -14%

    Climafort Sueño, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €26,71
    Säästät: -€3,81
    0,76 € / 1ud
  • Climafort Menopause , 30 capsules
    -5%

    Climafort Vaihdevuodet, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,60 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €25,89
    Säästät: -€1,29
    0,82 € / 1ud
  • Cinfa Ns Vitans Vitality A-Z 30 tablets
    -8%

    Cinfa Ns Vitans Vitalidad A-Z 30 tablettia

    Normaalihinta €10,90 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,89
    0,36 € / 1ud
  • Cinfa Ns Vitans Magnesium Citrate +400 10 effervescent tablets
    -15%

    Cinfa Ns Vitans Magnesiumcitraatti +400, 10 poretablettia

    Normaalihinta €9,10 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€1,64
    0,91 € / 1ud
  • Drasanvi Collmar Cao , 300 g
    -11%

    Drasanvi Collmar Cao, 300 g

    Normaalihinta €10,50 3,5 € / 100gr
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€1,35
    3,5 € / 100gr
  • Cfn Vitamin E Natural, 60 Pearls
    -10%

    Cfn Luonnollinen E-vitamiini, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,97
    Säästät: -€1,77
    0,27 € / 1ud
  • Cfn Vegaenzym, 60 Capsules
    -11%

    Cfn Vegaenzym, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,01 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,01 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€2,60
    0,33 € / 1ud
  • Cfn Soartrol (Soart) Plus, 60 Capsules
    -23%

    Cfn Soartrol (Soart) Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,10 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€7,90
    0,45 € / 1ud
  • Cfn Msm 1000 Mg, 60 Capsules
    -26%

    Cfn Msm 1000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,67 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,67 Normaalihinta €26,66
    Säästät: -€6,99
    0,33 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Biform Lemon Cream 6Sbrs
    -39%

    Dietisa (Dielisa) Biform Sitruunavoide 6Sbrs

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €29,81
    Säästät: -€11,51
    18,3 € / 1ud
  • Cfn Gaba 500 Mg , 60 capsules
    -17%

    Cfn Gaba 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€3,66
    0,29 € / 1ud
  • Cfn Phosphatidyl Serine , 30 capsules
    -22%

    Cfn-fosfatidylseriini, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,40 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €29,40 Normaalihinta €37,59
    Säästät: -€8,19
    0,98 € / 1ud